0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #20 -: Август 08, 2007, 12:04:38 pm »
 :balk_132: :balk_132:ох,аз никога няма да забравя миналото лято!!!пих аз товавълшебно кафенце 1 седмица-а-а-а ,а на втората седмица бях се сраснала с тоалетната чиния! :constipated: :constipated:ужа-а-а-ас!!!!
*
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #21 -: Август 08, 2007, 12:07:56 pm »
Абе незнам, една приятелка по принцип като мене не е кафеджийка, ама цял месец го търпя и го пи.Нито кило свалено.Егати жертвата.
*
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #22 -: Септември 08, 2007, 05:45:29 am »
И при моя позната също нямаше ефект
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #23 -: Март 28, 2008, 11:22:28 am »
 Аз отслабнах с 3 кг откакто пия Вита голд. Въпроса ми е друг - може ли да приемам л- карнитин  без усилени тренировки?
 В смисъл сама да си въртя велоергометъра в къщи?
*
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #24 -: Март 28, 2008, 12:56:52 pm »
Аз отслабнах с 3 кг откакто пия Вита голд. Въпроса ми е друг - може ли да приемам л- карнитин  без усилени тренировки?
 В смисъл сама да си въртя велоергометъра в къщи?
Може.Взимай една капсула 0,500 преди велото.Във Витагод има също л-карнитин.
*
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #25 -: Март 28, 2008, 17:29:26 pm »
Ми то в Л карнитина е тайната на Вита Голд. Ама е много малко и не действа без спорт. Най-добре си вземате чист такъв и си го пийте.Топи много бързо ако има и някакво натоварване.Кайто иска да слабее с хапчета без спорт,може да пробва Фет бърнър.
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #26 -: Март 30, 2008, 20:21:16 pm »
 А как мислите - мога ли да вземам чист л - карнитин докато пия Регулон ?
*
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #27 -: Март 30, 2008, 22:20:29 pm »
А как мислите - мога ли да вземам чист л - карнитин докато пия Регулон ?
Тук вече трябва да се консултираш с твоя лекар.
*
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #28 -: Юни 15, 2008, 16:33:24 pm »
а какво ще кажете за Л-карнитин докато тече стимулацията.Нещо като застраховка ,ако пък процедурата не се получи... 8O
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #29 -: Ноември 30, 2009, 21:08:55 pm »
EDIN MN VAJEN ZA MEN VAPROS!!!!!!
 Vqrno li e che ot lkaratina se stopqvat mazninite no kojata uvisva ?
 Az sam na 21g. i sam luda na temata tqloto mi - tegloto mi  ....168cm i teja 60kg iskam da postigna otnovo starite si 57 kila.no me e strah ot toq stranichen efekt che kojata se otpuska i visva...!
YANA
*
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #30 -: Ноември 30, 2009, 21:41:39 pm »
За 3 кг ще ти увисне кожата??? Аз  ги намалих от 70 на 55 с глад само и си ги държа, но все още нямам увиснала кожа ;)(висока съм 168 ;) )
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #31 -: Декември 01, 2009, 09:13:27 am »
Здравей,
Аз до колкото знам ако не спортуваш по какъвто и начин да отслабнеш кожата увисва, но и за трите килограма според мен не ти са нужни никакви лекарства. По добре е някаква диета или известно време не яж хляб карай на салати пилешко месо без кожа и риба може и плодове, но още едно правило винаги когато ставаш от масата трябва малко да си гладна, а не ставайки от масата да си казваш "надух се" или "ще се пръсна"
Re: Мнение за Витаголд
« Отговор #32 -: Септември 04, 2012, 15:12:35 pm »
В момента пия Витаголд. Нищо не ми увисва  :D Най-странното е, че имам усещането, че слабея, а кантара показва -2 килограма надолу, въпреки че се меря сутрин на гладно и ходила по всички нужди, си мисля, че е много повече, то всички дрехи ми стоят като чували хихихихи. Все пак смятам да го заменя с по-скъпа програма - Хербалайф, защото трябва да прекъсна приема на Витаголд пия го само два месеца и трябва да се прекъсне, но искам още да отслабна, за това ще мина на уж по-здравословно и нормално отслабване. Истината е, че трябва да се спазва хранителна хигиена, най-доброто е пиле със зеленчуци или риба. Няма как трябва и много движение :) Ходя по 5-6 часа на ден, не съм ги броила колко километра са това.