0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« -: Януари 07, 2005, 10:15:37 am »
Аз лично няма да правя този цикъл, но все пак бих искала да знам как вървят нещата при вас. Стискам палци на всички действащи.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #1 -: Януари 07, 2005, 15:12:47 pm »
и аз съм февруари, сега пропускам
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #2 -: Януари 07, 2005, 15:37:52 pm »
аз ще правят през януари втора инсеминация ,този път стимулирана.

за сефте пия Клостилбегит, засега нямам странични ефекти...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

инсе
« Отговор #3 -: Януари 07, 2005, 15:53:30 pm »
:twisted: Аз ще правя 5та инсеменация. Всичките досега са стимулирани. И аз не знам какво очаквам, но ще пробвам пак. Мисля, че правя за последен път инсе. Не храня особени надежди.

МОИТЕ САМОЕДСКИ СЛЪНЧИЦА
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #4 -: Януари 11, 2005, 10:24:22 am »
Аз направих първата си инсеминация в неделя. В нестимулиран цикъл, на 22 ден. Същия ден ми беше и овулацията. Инсеминацията я направихме с 28млн. сперматозоиди, 80% подвижни - това е след обработката. Не приемам прогестерон сега.


*
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #5 -: Януари 11, 2005, 14:04:58 pm »
Къде я прави?
Какъв е проблема при вас, защо правиш инсеминации?
*

    Anonymous

ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #6 -: Януари 11, 2005, 14:23:21 pm »
Повече от 2 години искаме бебе, но не се получава. При мен уж всичко е наред и според доктора проблемът е в спермограмата - правили сме два пъти, като първата беше с диагноза олигозооспермия, а втората - астенозооспермия. Сега за инсеминацията, преди обработката пак беше астенозооспермия.
Правихме я в мед. център "София".
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #7 -: Януари 11, 2005, 14:26:37 pm »
Аз съм госта.


*
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #8 -: Януари 11, 2005, 14:39:13 pm »
Дани, успех ти желая!!!
Каза ли ти защо не ти предписва Дуфастон или Утрогестан?
И ние правихме две инсета /и при нас спермограмата не е отлична, аз уж съм ок/ и до колкото си спомням след обработката бяхме с около 20млн и 80% с хиперактивация т.е. резултата ви и добър.
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #9 -: Януари 11, 2005, 14:47:44 pm »
Благодаря!  :)
Защото я правим в нестимулиран цикъл и защото втората фаза на цикъла ми е доста стабилна - винаги е 14-15 дни и прогестерона ми е в норма.
Ти къде прави инсеминациите и къде ще правиш следващата?


*
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #10 -: Януари 11, 2005, 14:58:40 pm »
И двете ги правих в АГ Център Димитров при др. Стаменов. До момента съм опитвала само на нестимулиран цикъл и двата пъти взимах прогестерон. Следващия път ще има стимулация и таймиране.
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #11 -: Януари 11, 2005, 15:10:36 pm »
Ако не забременея този цикъл, от другия и при мен ще има стимулация - с клостилбегит, понеже овулацията ми е късна и да се дръпне по-напред.
Пожелавам ти успешна следваща инсеминация.


*
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #12 -: Януари 12, 2005, 15:43:48 pm »
Моята първа инсеминация ще е към края на януари.Сега чакам да ми дойде М. и започвам с Клостилбегит по 1 табл. от 5 до 9 ден. При мен има нередовна овулация а съпруга ми е с олигозооспермия І ст. Опитвам се да не залагам големи шансове на този първи опит за да не се разочаровам после,но знае ли човек.
Стискам палци на всички момичета и ви желая мечтите ви да се сбъднат:))
*

    Anonymous

ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2005, 19:23:37 pm »
Момичета, моля да ми обясните какви видове инсеминация има? Ние правихме вътрематочно оплождане - овулацията определях с тестове, спермана на мъжа ми беше отлична според доктора. Той е отличен спечиалист, но и двата опита бяха неуспешни
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2005, 21:14:39 pm »
Цитат на: Anonymous
Момичета, моля да ми обясните какви видове инсеминация има? Ние правихме вътрематочно оплождане - овулацията определях с тестове, спермана на мъжа ми беше отлична според доктора. Той е отличен спечиалист, но и двата опита бяха неуспешни

това чела ли си го?
*

    Anonymous

ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2005, 14:04:38 pm »
Как освен с тестове може точно да се определи кога е уволацията? Какви могат да се причините за неуспешна инсеминация, ако спермата е много добра? Благодаря ви предварително!
ОТЧЕТ С ИНСЕМИНАЦИИТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ
« Отговор #16 -: Февруари 22, 2005, 14:31:49 pm »
А ако спермограмата е много добра какви са причините за инсеминация.
Овулацията се определя предимно с Ултразвук и за по-сигурно се таймира с Прегнил.
Успеха не е 100% гарантиран, причините всеки си ги търси според ноговите проблеми не може да се обобщи нещо което да е валидно за всички.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]