0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Не сьм бременна
« -: Февруари 19, 2005, 15:34:24 pm »
Днес бях на преглед иииии НЯМА БРЕМЕННОСТ :twisted:  :twisted:  :twisted: Надявах се вьпреки че от 10 дни имам кафяво течение,а от 3,4дни нормално менструално крьвотечение.Вьпреки всичко се надявах.Кьде сгреших :?:  :?:  :?: Какво направих,което не е правилно :?:  :?: 3ащо не се получи :?: и как да продьлжа :?: да сменя ли клиниката :?: Др Тодоров ме покани да му стана пациентка...Да отида ли :?: той е на 160км от мен и всички клиники са далеко.Струва ли си :?:  :?: Много са вьпросите в главата ми много ми е мь4но и ма лко ра3сьждавам сама.И3винявам се 3а което.И3нервиха ме в клиниката и 3а това 4е яй4ниците са ми пьлни с кисти от стимулацията.Какво трябва да 3на4и това сега :?:  :?:  :?: 3атова ли не се полу4и или е било хиперстимулация :?:  :?:  :?: Вси4ки данни са в клиниката и не виждам никакви стойности и цифри.МЬГЛА.ще пия хап4ета 14 дни 3а тия кисти .И3винявам се пак 3а ужасния постинг :!: Чувствам се 3ле. Не исках да пиша 3а да не плаша моми4етата които са в инвито цикьл.Тоя пьт не ка3ах на никой,на кого да се опла4а,мьжа си го побьрках милия с лошите си настроения.И3ВИНЕТЕ МЕ :!:
*
Не сьм бременна
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2005, 15:41:01 pm »
Перла спокойно миличка,
Това ти е първия опит нали? Колко беше последната стойност на Естрадиол2, която ти измериха? Тези кисти май и аз ще ги имам, защото имам доста малки фоликулчета, дано успеят да ги извадят.
Миличка, натрупала си опит, следващия път ще стане! Какво каза лекаря? Не мога да те посъветвам да смениш клиниката ... тези неща човек трябва да усети интуитивно ... Знаеш, че рядко става от първия път. Но пък в повечето случаи става все някога ! Другия път ще успееш, вярвай ... ще видиш ... опитай се да се успокоиш
Целувам те и ми се иска да мога да те успокоя, защото знам как се чувстваш ... Нали знаеш кои ще са най-обичаните деца на земята?
Нашите !  :D
*
Не сьм бременна
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2005, 16:04:38 pm »
Мила СИГНУС,благодаря ти 3а отговора :cry: Плача и пиша.. :cry: Чувствам се малко самотна и се радвам много 4е ми отговори.В такива тьжни моменти 2000км от родината ми се виждат огрооооомно ра3стояние.Не мога то4но да ти кажа стойноста на Естадиол2 някьде около 1400,или нещо такова,просто надникнах в екрана компа в кабинета докато 4аках лекаря,и това ми се видя като голяма цифра от нормалните стойности :? Това пре4ка ли 3а 3абременяването :?: и и3общо лошо ли е  :?: Нямам документация в мен и не мога то4но да кажа :? Благодаря ти пак :!: Прегрьщам те и ти стискам палци :bighug:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Не сьм бременна
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2005, 16:55:53 pm »
Перла, аз съм с две ръца за д-р Тодоров. Знам, че разстоянията са проблем, но все пак го обмисли. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Не сьм бременна
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2005, 20:39:37 pm »
Перла, понякога се случва лошо стечение на обстоятелствата. Следващият път ще успееш, сигурна съм.
 За естрадиола нищо не може да се каже, защото трябва да знаеш колко са яйцеклетките. Но за една качествена яйцеклетка е необходимо 300 естрадиол. Например ако си имала 5 - значи е добре. Прегръщам те и те целувам.
Ще успееш.
*
Re: Не сьм бременна
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2005, 11:46:33 am »
Раzбирам те напълно. Не съм минала процедурата, но ми предстои. А и аz като теб съм в немска клиника. И аz имах много "интересни" емоционални преживявания там. Не дават  копие, но си поискаи и настояваи zа това, ще ти дадат. Не 4е това ще ти помогне много ...
Първо иди на 4ист въzдух, помисли си zа хубоавото в живота си, животът продължава. Това не е единствения опит, има още, нищо не е свършило.
Практиката покаzва, 4е първия опит по4ти винаги е неуспешен.
Струва си да направиш и друг опит. Дори само zа това, zа да не се самоупрекваш след време, 4е си била страхлива.
Неzнам къде, това е нещото, което и мен ме мъ4и. Ще ти пиша, ако нау4а нещо пове4е.
Само светли мисли ти желая.
*
Не сьм бременна
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2005, 13:19:53 pm »
Перла, миличка, много съжалявам. Защо усетих нотка на самообвинение в поста ти? Недей така.. вината е май-малко твоя. Ако въобще говорим за вина тук :cry:  
Аз отсега си казвам, ще всичко е 50/50 и няма място за празни надежди и още по-малко - самообвинения. Горе главата. И не си сама - виж колко много хора са с теб и те подкрепят, макар и само виртуално. Много целувки.
*
Не сьм бременна
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2005, 15:02:18 pm »
Перла,много съжалявам мила,
Знам как се чувстваш.Аз също обвинявах себе си при моя опит и побърках мъжа ми с непрестанен рев и въпроси на които знам,че няма отговор.Това му е лошото на първия път,че си зареден с огромни надежди и неуспеха те смазва емоционално.Сигурна съм,че ти както и аз сме направили всичко,каквото е било необходимо и няма причина да търсим вина в себе си.Сигурна съм и в професионализма на лекарите който направиха всичко възможно да осъществят мечтата ми.Просто не се получи.
Аз вече го изживях и сега си мисля за втори опит,поне вече знам какво ми предстои.Този път ще бъда много по спокойна и с по умерен оптимизъм.
Прегъщам те и ти желая много,ама много щастие.
Успех!
*
Не сьм бременна
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2005, 16:01:50 pm »
По_ лошо, статистиката каzва, 4е е 20/100.
 :roll:
*
Не сьм бременна
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2005, 16:07:47 pm »
Момичета,много ви БЛАГОДАРЯ 3а хубавите думи и се радвам че ви има :bighug: Мели,на теб ти вярвам 3а др Тодоров и май ще отида при него :!: Лали,яициклетките бяха 11,5 се оплодиха ,2 вьрнахме обратно и 3 3амра3ихме.На всички желая успех и стискам палци.Обичам ви :!:  :!:  :!: А а3 ще продьлжа,не мога да се откажа,все още НЕ :!:
съжалявам
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2005, 12:04:38 pm »
Перла,
*
Не сьм бременна
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2005, 18:08:01 pm »
Слава,благодаря ти 3я сьчуствието :!: Сьжалявам и 3а твоя ре3ултат,но а3 се поусполоих малко :( пожелавам го и на теб.Стискам ти палци 3а следващия пьт да стане :)