0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #100 -: Май 01, 2009, 09:50:32 am »
Одисеята с нашия кътник приключи, проби сам окончателно.
Махна се сама и всякаква напираща да излиза навън лигавица от венеца.
Разминахме се възможно най-леко без хирургична намеса.
На детето и апетита му се върна, а с апетита и усмихнатия  :PМитак.
Сега предстой следващата бабуна кътник, дано той се появи безпроблемно.

 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #101 -: Май 01, 2009, 11:30:17 am »
Ей, браво, Мишанка, чак аз изпитах облекчение :D
Благодаря ти, Бени!







Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #102 -: Май 01, 2009, 16:09:12 pm »
Какво съм чела недочела, не съм видяла за Цветенце новината. Цвете, пожелавам ти много леки предстоящи месеци и най-прекрасния резултат накрая. Да си го гушкате и обичате.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #103 -: Май 02, 2009, 15:02:28 pm »
Честито на новите бременелки!Леко брененеене и здрави бебчета на финала!

Нас днес ни изписаха от билницата-във вторник вечерта влязохме по спешност със температура 39.7 градуса.Цялото гълто на детето беше в гнойни мехури.Три дена на системи и комбинация от 2 антибиотика вече сме добре и сме си в къщи.Довечера ще отидем до болницата да и сложат последния антибиотик и да и махнат абокада.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #104 -: Май 02, 2009, 15:24:17 pm »
Pimi, ужасно е това, което казваш, дано не се повтаря повече
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #105 -: Май 02, 2009, 16:06:00 pm »
Pimi, да не би да сте били с вирусна ангина :( Дано всичко е наред вече!
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #106 -: Май 02, 2009, 16:26:55 pm »
Pimi, да не би да сте били с вирусна ангина :( Дано всичко е наред вече!

Да,бяхме с вирусна ангина.Много е упорита и протича с много висока температура.Аз два дена се мъчих в къщи да я сваля но без успех,накрая отидахме в спешния.
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #107 -: Май 02, 2009, 21:43:06 pm »
Перденце, точно на батут Юлия не сме я пускали, но ако имаш в предвис надуваемите замъци др. подобни, Юлия я пускаме още от мин лято, т.е. преди да навърши 2 год. обаче внимавам какъв. Някой са за доста по-големи деца. Днес бяхме в морската, обаче аз не ги видях и не мога да преценя дали са подходящи.
Ягоди давам, но Юлия понякога се изрива. Обаче тя много обича и сама си взима от рафта в магазина. Бяма ми обяснили, че проблема с ягодите идва от плесени каквито понякога полепват по тях. Така че гледам да са чисти на външен вид. От купешките, явно гледани върху фолио нямаме обрив, но от ягодите от градината на баба и се обрива.
Племеника последно се оказа не с рубеола, а ентерувирус. Това според мнението на лекар от Инфекциозна болест в София. Разстройството не било задължително за ентеровируса. Наскоро някой майка се чудеха дали децата не са били с шарка, може да е било и въпросния вирус.


*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #108 -: Май 04, 2009, 01:44:47 am »
Честито на всички бременни,много се радвам за вас момичета и ви желая безпроблемна бременност!
<br />