0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Цитат на: nesto
Момичета, благодаря, но ви казвам - не е никак рано, отивайте да правите тестове. НА мен ми показа и днес, е - много е бледо още, даже в началото изобщо не се показа нищо, чак на 4-5тата минута, но ви казвам, и сега, и предния път, се показа още на деня, в който трябваше да ми дойде, т.е. без закъснение. Даже се чудя дали ако го бях направила и по-рано, нямаше нещо да проблесне...Виж, за прегледа вече съм съгласна да е 10 ден - предния път ходих на деветия след закъснението и го видяха
УСпех :P

блогадаря за съвета.Но малко ме притеснява БТ - 36.9/36.8 (варира един ден тако един ден иначе)Ти какво мислиш по въпроса
Цитат на: pissa
Цитат на: seasmilebg
Здравей, Pissa! Като чета колко бързо се отзовават момичетата тук на моите тревоги, и ми става по-леко:) И някак си се успокоявам, че има и други момичета с подобни симптоми. Казваш,  че знаеш от опит? Може би имаш бебче вече и сега опитвате за второ? Дано наистина да е въпрос на още няколко дни да устоим на напрежението:) Много ще се радвам да видим и двете + тестове! Пиши как се развиват нещата.

А БТ как ти е?

НЕ!бебе няма- завърши с аборт.10 дни след УЗ се появи гадната кръв и започнаха силни ,разкъсващи болки.Плакан от болка ,изпих една опаковка болкоуспокояващи , но нищо.Кръвта си течеше- сякаш бях събрала целия Индийски океан.Звънях на лекаря , ама кой те гледа в навечерието на Коледа.Както и да е .От тогава минаха 3 години.И уж всичко е наред.На всеки 5-6 месеца хода на профилактични прегледи и живея ежемесечно с надеждата , че може би тоз месец ще се случи.


Pissa, много, много извинявай, че те попитах! Оф, ако знаех, че ще те върна към такъв тежък спомен, изобщо нямаше да задавам въпроси...Много съжалявам, че така се е получило преди 3 години! Затова още по-силно ти пожелавам сега чудото да е станало. Мисля, че когато човек е упорит и силно желае нещо, рано или късно го постига. Така че, стискам палци, дори и на краката:)
Pissa, относно БТ, нали по-опитните моми1ета във форума казват, че важното е да е двуфазна графиката. Освен това като съм гледала графики на бременни жени във Фертилити френд, там са досат разнообразни и изобщо не е казано, че БТ трябва да  е над 37. А и на теб ти закъснява сериозно, нали:)
*
Нама нища,seasmilebg!Нямаше от къде да знаеш.А и аз вече го надживях.Все пак беше отдавна и човек не може да живее в миналото . Наскоро прочетох една много умна мисъл:" Не позволявай на живота да ти се изплъзне като живееш в миналото или бъдещето!Живей пълноценно всеки ден , за да е пълноценен живота ти.Не се отказвай , докато има още какво да дадеш!!!!"Сега в наю - тежките мигове си я припомням, вдигам глава и продължавам напред.Затова, seasmilebg горе главата!Сигурна съм , че рано или късно ЩАСТИЕТО  ще се усмихне и на нас!То тогава  :crossfingers:
и  :goodluck:
*
Цитат на: seasmilebg
Pissa, относно БТ, нали по-опитните моми1ета във форума казват, че важното е да е двуфазна графиката. Освен това като съм гледала графики на бременни жени във Фертилити френд, там са досат разнообразни и изобщо не е казано, че БТ трябва да  е над 37. А и на теб ти закъснява сериозно, нали:)

5-ти ден вече.Някои вече ме посъветваха да направя тест) за което БЛАГОДАРЯ) ама мисля да устискам още 1-2 дни за по-сигурно
Цитат на: pissa
Цитат на: seasmilebg
Pissa, относно БТ, нали по-опитните моми1ета във форума казват, че важното е да е двуфазна графиката. Освен това като съм гледала графики на бременни жени във Фертилити френд, там са досат разнообразни и изобщо не е казано, че БТ трябва да  е над 37. А и на теб ти закъснява сериозно, нали:)

5-ти ден вече.Някои вече ме посъветваха да направя тест) за което БЛАГОДАРЯ) ама мисля да устискам още 1-2 дни за по-сигурно


5ти ден!!! Търпението ти е достойно за възхищение! Аз ако ми закъснее 5 дни, сигурно ще си запиша час за лекарката:)Много ми хареса оптимизма ти и че имаш борбен дух. Само така! Както се казва, до победата:):)
аз в тази връзка не знам закъснява ли ми или не. По принцпи ми идва на 27-28 дни, но предния месец мо дойде на 31я. Така че не знам откога да броя закъснение. А и предвид фактът, че и двата теста досега са -, нямам големи надежди
*

    nesto

pissa, а иначе колко ти е БТ в първата фаза? И колко - във втората при предишните цикли?
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Здравейте момичета,виждам че имаме сходни проблеми.И на мен гърдите ми ще се пръснат,усещам придърпване долу но БТ ми е все още висока.Сутринта правих тест и беше отрицателен за мое голямо съжаление...По принцип цикъла ми е 31-32 дни(веднъж е стигал до 35дни)и сега незнам дали това се брои за закъснение?!Последният ми цикъл беше на 19.02.Все още имам някаква малка надеждичка 4е няма да ми дойде и ще видя двете чертички.А и този месец правихме фоликулометрия и установихме уволацията до точност.Дано щъркела да дойде при всички нас.Желая ви късмет от цялото си сърце и ви стискам палци:)
*
Цитат на: nataly_kirova
Здравейте момичета,виждам че имаме сходни проблеми.И на мен гърдите ми ще се пръснат,усещам придърпване долу но БТ ми е все още висока.Сутринта правих тест и беше отрицателен за мое голямо съжаление...По принцип цикъла ми е 31-32 дни(веднъж е стигал до 35дни)и сега незнам дали това се брои за закъснение?!Последният ми цикъл беше на 19.02.Все още имам някаква малка надеждичка 4е няма да ми дойде и ще видя двете чертички.А и този месец правихме фоликулометрия и установихме уволацията до точност.Дано щъркела да дойде при всички нас.Желая ви късмет от цялото си сърце и ви стискам палци:)

 :goodluck: желая ти го от все сърце
Цитат на: nataly_kirova
Здравейте момичета,виждам че имаме сходни проблеми.И на мен гърдите ми ще се пръснат,усещам придърпване долу но БТ ми е все още висока.Сутринта правих тест и беше отрицателен за мое голямо съжаление...По принцип цикъла ми е 31-32 дни(веднъж е стигал до 35дни)и сега незнам дали това се брои за закъснение?!Последният ми цикъл беше на 19.02.Все още имам някаква малка надеждичка 4е няма да ми дойде и ще видя двете чертички.А и този месец правихме фоликулометрия и установихме уволацията до точност.Дано щъркела да дойде при всички нас.Желая ви късмет от цялото си сърце и ви стискам палци:)


Като гледам БТ, въпреки 4е тестът ти е показал -, си мисля, 4е беебто може и да е станало. Някъде тук из форума бях чела, че като се формира "трифазна" графика, значи има забременяване. А при теб май така се заформя.УСПЕХ!!!:))))
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Благодаря ви за подкрепата момичета:)
Дано и аз и вие да има с какво да се похвалим.Пишете как се развиват нещата при вас.
*

    nesto

seasmilebg, погледнах ти графиката и се чудя направи ли вече тест? Хайде, хвали се!
 :D
Цитат на: nesto
seasmilebg, погледнах ти графиката и се чудя направи ли вече тест? Хайде, хвали се!
 :D


Nesto, здравей! Благодаря, че се интересуваш от случая ми:) Ами вчера пак си направих тест, беше -:(. Ако ме питаш дали съм правила днес, не - чакам да ми дойде. След втория отрицателен вече се отказах от идеята,ч е този месец е станало. И сега седя и чакам М:(. При теб как се развиват нещата? Кога ще ходиш на преглед за ултразвук?

Между другото, тъй като сум сравнително от скоро във форума, има ли тук някъде опциа за чат, който е онлай, да си говорим?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Горе, в дясно, има бутон "Стая за разговор".
Цитат на: Lali
Горе, в дясно, има бутон "Стая за разговор".


Благодаря ти много! Ей сега се включвам!
*

    nesto

Благодаря и аз, не знаех досега за възможност за чат. Добре де, защо си се отказала и чакаш М? Нали температурата ти е все още висока?! Кой ден ти е вече? Мен пък само едната ми гърда е като на бременна, иди че разбери! :oops:
Цитат на: nesto
Благодаря и аз, не знаех досега за възможност за чат. Добре де, защо си се отказала и чакаш М? Нали температурата ти е все още висока?! Кой ден ти е вече? Мен пък само едната ми гърда е като на бременна, иди че разбери! :oops:


Ами отказах се защото: 1/ тестът, който си направих втория път, е от кутийката, която по принцип е за"4 дни преди да ти закъснеее", т.е. ако съм забременяла, при положение 4е правя втория тест на 29 ден и е -, занчи няма от онзи хормон, как му беше името, на бременността, и зна4и няма бебе; 2/ гърдите продължават да ме болят, ама зверски, все едно всеки момент ще ми дойде. За яйчника (аз съм само с 1) да не говорим - той ме боли по4ти непрекъснато от 1 седмица насам, а и сега ве4е ми дърпа ниско долу, като контракции, все едно всеки момент идва; 3/ БТ - ами висойка е, но ако бях бременна, трябваше да се задържи 37.1- 37.2, а тя днес е само 37, т.е. по4на да пада и сигурно утре ще ми дойде. Затова се отказах да се надявам за този месец
*

    nesto

На мен също ми падна в деня, в който трябваше да ми дойде, даже отиде под 37 - 36.8, но после пак се качи. А това, че те болят зверски гърдите, не те ли навява на мисълта, че може да е точно за хубаво? :P
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Цитат на: nataly_kirova
Здравейте момичета,виждам че имаме сходни проблеми.И на мен гърдите ми ще се пръснат,усещам придърпване долу но БТ ми е все още висока.Сутринта правих тест и беше отрицателен за мое голямо съжаление...По принцип цикъла ми е 31-32 дни(веднъж е стигал до 35дни)и сега незнам дали това се брои за закъснение?!Последният ми цикъл беше на 19.02.Все още имам някаква малка надеждичка 4е няма да ми дойде и ще видя двете чертички.А и този месец правихме фоликулометрия и установихме уволацията до точност.Дано щъркела да дойде при всички нас.Желая ви късмет от цялото си сърце и ви стискам палци:)


Здравей!
Погледнах ти графиката!
Мисля че си бременна.Графиката е страхотна.
Направи тест.
Стискам палци да е станало чудото.
 :blowingdust:  ylinfant

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум