0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Както казва енда моя любима докторка, изънматочната няма точни симптоми, при всеки е различно.
При мен нямаше болка, но имаше ръждиво зацапване и съответно не се видя плоден сак там, където трябва.
Натали, Нина, много съжалявм, за това, което ви се е случило.
Много е важно да постигнете сега душевно равновесие. пОчинете си. Май, повечето тук сме минали през такива или подобни изпитания. Но те са ни били пратени, за да можем да станем по-добри и по-силни хора. Обичайте хората до себе си. ОБИЧАЙТЕ И СЕБЕ СИ. Дайте си малко почивка от терзанията и после ще усетите сами силата в себе си.  :balk_175:  :balk_177:  :balk_179:  :balk_183:
 :dating:
 И после :babbycarrage:
*
ами и аз така все избарзвам и все съм разочарована,дано сега да съм +
Имам един въпрос,този месец ми закъсня с 6 дена продължи 3,веднага почнахме с опитите.Три дена след това започнаха болки ниско долу като преди цикъл,3 дена пък след това започнаха болкинв гърдите и така през цялото време има 11 дена до започването на следващия цикъл. 8O
*
Имам един въпрос,този месец ми закъсня с 6 дена продължи 3,веднага почнахме с опитите.Три дена след това започнаха болки ниско долу като преди цикъл,3 дена пък след това започнаха болкинв гърдите и така през цялото време има 11 дена до започването на следващия цикъл. 8O
Vancheto85, не съм сигурна, че разбрах какъв е въпросът  :) ......
С каква продължителност е твоят месечен цикъла (не дните за менструация, а общата продължителност на месечния цикъл), и коя е началната дата на последния цикъл?
Редовен ли е цикълът, случвало ли се е в предишни месеци менструацията да закъснява?
« Последна редакция: Април 28, 2016, 01:36:59 am от marsi »

За първи път от 4 години ми закъсня иначе ми идва точно на 25 ден,този месец на 31.Нито разбрах кога ми е ову нито нищо само болки всеки ден,в гърдите най вече всеки ден повече и повече преди последния цикъл бях на аг всичко е ок.Искам да си направя тест но незнам дали може да е станало нещо 8O 8O