0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #40 -: Януари 15, 2009, 09:26:20 am »
Благодаря ви, момичета за пожеланията!

Да ви питам нещо, виждам тези два дни, вече е шест дни след редукцията, че има съвсем леко зацапване по ежедневната превръзка, всъщност това, което се одтича от утрогестана не е бяло, а леко розово, сигурно е нормално, но да ви питам все пак.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #41 -: Януари 15, 2009, 10:15:32 am »
Ако можеш почивай (лежи) повече. Аз имах слабо кървене до 11 седмица, после престана.
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #42 -: Април 23, 2009, 19:17:16 pm »
Здравейте момичета, макар и по-късно от публикуваната тема искам да споделя мнението си. Под редукция аз разбирам /аборт/ на едно от плодните сакчета, това води до нараняване на лигавицата и на матката и естествено, че след това има много висок риск за останалите. Не мога да проумея защо се допуска такова нещо. Защо при положение, че жената е слаба или има някакви сериозни проблеми ще й се връщат три ембриона и после ще се подлага на редукция. Не искам да говоря конкретно за случая на авторката на темата/не съм запозната с проблемите й/но смятам, че още при трансфера трябва да се обсъди дали ще се върнат 2 или 3, а не задължително 3. Чета за много проблеми, които настъпват след такава процедудра и затова реших да пиша. Икрено съжалявам за тези, които са претърпяли неуспех и се надявам да има само щастливи бъдещи мами, от които искам да съм и аз.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #43 -: Април 24, 2009, 12:22:58 pm »
Доколкото ми е известно, редукцията не е аборт, а инжектиране на разтвор (мисля на натриев хлорид) в сака.