0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #60 -: Април 17, 2009, 12:41:19 pm »
И Ели си я прибрах вчера от яслата с хрема, сега се опитвам да я държа далеч от бебето и дано се оправи до вторник, че моя зъбобол се оказа синузит и освен антибиотик и на нагревки трябва да ходя.

За залагалката и аз в началото с Ели казвах, че няма да и давам, но малко след това ми се ревеше, че не я иска, защото имаше моменти в които откровенно си ме ползваше мен за залагалка... чак около 5 месец се научи да я използва по малко. Сега я ползва само вечер за приспиване и то ако не се е приспала с млякото и после я изплюва по някое време. Стефко мисля, че си го взехме научен на залагалка, но немога да кажа че е пристрастен...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #61 -: Април 17, 2009, 12:56:10 pm »
абе давайте си спокойно залагалки на децата, какъв е толкова проблема, все някога ще я махнете после, може и по-трудно да е, може и съвсем безпроблемно да е. И аз така я възприемах залъгалката като враг номер 1 и дума не давах да се издума за нея, елате сега да видете как се отказва дете от пръст, който винаги е на разположение.
*
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #62 -: Април 17, 2009, 19:07:10 pm »
Здрасти на Верди и честита нова радост и отговорност!
Ние с Валери също сме с хрема, но се надявам, че този път просто сме се простудили.
Аз да питам някой иска ли да отказва от биберон детето си с горчивия гел, за който стана дума наскоро? Защото съм го купила, но на Валери едно намазване му беше достатъчно и сега имам пълно шише, а не ми трябва?
Перденце, утре ще пращам колет до Бургас, ако искаш - свиркай да ти го давам.

Аз съм много щастлива напоследък, Валери проявява страхотен интерес към книжките и приказките, като сам преразказва накрая това, което съм прочела.
Но пък е със страхотно отношение към дрехите и обувките си и ако нещо не му хареса или не се определи като "готин" с него настава хаос и истерия...няма обличане и обуване......
Много съм нетърпелива да боядисваме утре яйцата заедно :lol: Ще го правим в баба му и дядо му и ще му дам на воля да покаже въображение и умение :mrgreen:


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #63 -: Април 17, 2009, 19:18:21 pm »
Виа, може ли да ми напишеш как се казваше този гел, за да го потърся и за моя хубостник, че не мога да го откажа от биберона :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #64 -: Април 17, 2009, 23:08:13 pm »
Казва се
DAUM-EXOL Nagel-Schutzlack (Dentinox)
много ужасно, но много ефективно 8)


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #65 -: Април 18, 2009, 00:03:50 am »
Много благодаря, ще го потърся :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #66 -: Април 18, 2009, 09:37:16 am »
Казва се
DAUM-EXOL Nagel-Schutzlack (Dentinox)
много ужасно, но много ефективно 8)
виа,много интересно инфо :D,благодаря  :D
*
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #67 -: Април 18, 2009, 12:12:31 pm »
Вия Тони отказа запсиването нощем с биберон, както и спи без такъв, обаче следобедният немога и немога да го махна. Смуче, заспива и аз го махам, та ако наистина няма да ти/ви трябва, взимам го с най голяма радост да пробвам с него.
Както с биберона така и с гърнето при нас е половинчата работа, ама пак е нещо.Вижда се, че има някакъв напредък /крачка по крачка.../. За биберона верно, както беше писала Стефи е да уцелиш момента. Обаче моят звяр има толкова енергия и е толкова впечатлителен, че ... искам да кажа, че неможе да се успокои от трепети и вълнения и заспи сам, дори и да умира за сън.

Виа ако не е късно пиши на ЛС.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #68 -: Април 19, 2009, 09:40:20 am »
Христос Воскресе!




Да ви почерпя с нашите яйца и козунак :http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11678957

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11678958


Весели празници на всички!
<br />
Re: Страстната седмица 13.04. - 19.04.2009
« Отговор #69 -: Април 19, 2009, 14:10:49 pm »
Воистина Воскресе !
Здраве, щастие и късмет във всичко !
Весели и усмихнати дечица !


Аз черпя само с яйца, тази година магазина меси козунаци  :lol: