0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #20 -: Януари 11, 2010, 23:22:13 pm »
Аз съм имала и Браун, и Филипс, и Ровента, но най-много съм доволна от Браун и то не от новите модели, ами от по-простите с метални пинсети:)
*
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #21 -: Януари 11, 2010, 23:43:55 pm »
Аз съм за "Филипс" с керамични дискове и миеща се глава. Вече с, или без приставки - имаш избор, в зависимост от това дали ще ги ползваш. Моят има охлаждаща приставка, която не употребявам. Преди този имах и други модели и марки, но всички с метални дискове и винаги кожата ми се възпаляваше, а после всички косъмчета подкожно и...  :( Откакто взех този с керамиката - вече нямам такива проблеми  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #22 -: Януари 11, 2010, 23:44:10 pm »
Ползвам този на Филипс "Сатен ел". Много съм доволна. Първият купих през далечната 1994 г. Сега съм на втората машинка. Винаги търся най-простия модел. Не е заради парите. Просто от онзи Филипс - най-евтиния модел съм страшно доволна. Имам подозрението, че и вторият скоро ще е за смяна, идва му края, но пак ще е Филипс - най-простият модел, който предлагат.
П.П. Само да кажа, че го ползвам от 2 до 5 пъти седмично от години.  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #23 -: Януари 12, 2010, 10:08:54 am »
И аз съм с Браун 5170 и съм много доволна.
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #24 -: Януари 16, 2010, 11:52:10 am »
От 8 години ползвам Braun епилатор-много съм доволна. Преди него съм се чистила с кола-маска но не е същото. Сега имам новия модел с обезболяваща приставка-може да се чистят и деликатни зони. Препоръчвам марката. :D
 
*
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #25 -: Януари 16, 2010, 12:07:31 pm »
Много съм доволна от моя Braun.

Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #26 -: Март 26, 2010, 16:18:06 pm »
Когато най-много имах нужда от епилатор - нямах много пари и се спрях на Neo. Бръмчи малко като трактор, но пък вече 2,6 години няма никакъв проблем.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #27 -: Септември 28, 2011, 19:55:40 pm »
Ползвам Braun. , откак се помня -железни са!!!!
Мен сега ме вълнува въпроса, дали целият този шум от епилатора не пречи на малките семки в мен :ask:
но, едва ли  :D

*
Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #28 -: Ноември 09, 2011, 11:51:12 am »
Не зная дали въпросът ми е за тук но, все пак става дума за епилация  :)
Колко време след секцио може да се започне обезкосмяване на интимните части? Имам предвид цялостно с кола маска или епилатор. :D :oops: :oops:


Re: Имам нужда от нов епилатор,но какъв да бъде?
« Отговор #29 -: Март 05, 2013, 11:56:50 am »
Доволна съм от моят епилатор Браун. Има приставка за обезболяване, която намирам за доста ефективна. Подкожните косъмчета са рядкост :)