0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Здравейте, спешно трябва да заведа Яни на детски гастроентеролог, поради тежкия рефлукс, който има. Моля ви помогнете ми с координати и мнения къде да отидем - Пловдив или Варна /за сега изключвам София, тъй като до края на септември сме в района на Бургас/. Благодаря ви момичета
« Последна редакция: Юли 04, 2010, 22:19:07 pm от denito »


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Детски гастроентеролог в Пловдив или Варна
« Отговор #1 -: Юли 04, 2010, 23:02:37 pm »
За здравето на детето си  отивам на края на света!
Някакви 300-400 км не са пречка.
Аз за пишлето  /един малък дефект/ тръгвах,но един доктор ме спря с 300 зора.
Ако си открила подходящия лекар в София отивай моля те .
Дано всичко е наред и бързо се оправите!
За Варна честно да си  кажа, след като почина Дани от лекарска грешка на подобни специалисти не бих се насочила!
« Последна редакция: Юли 04, 2010, 23:04:30 pm от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Детски гастроентеролог в Пловдив или Варна
« Отговор #2 -: Юли 04, 2010, 23:20:02 pm »
Валя, за здравето на децата си отивам и на друга планета ако трябва. И аз мога да бъда скептична, но доста често се въздържам.... Мога да отида и в друга държава, където знам че специалистите са по-добри от нашите, но на този етап не мисля че се налага. Все пак, благодаря за помощта относно мнението ти за специалистите във Варна.


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Детски гастроентеролог в Пловдив или Варна
« Отговор #3 -: Юли 05, 2010, 20:59:31 pm »
Не ми разбирай погрешно, моляте.
Просто съм си напатила от доста "светила " във Варна!
Лично мнение  е това .А по принцип за всеки проблем вече ходя поне на двама лекари и има защо .Случаво се е и трима  както наскоро.
За едно гърло минахме на 3 антибиотика и накрая май се оказа ,че въобще не са били нужни .


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Детски гастроентеролог в Пловдив или Варна
« Отговор #4 -: Юли 05, 2010, 21:15:34 pm »
Мнение - лично разбира се - като не можеш да помогнеш, не се мешай.

За първи път в този сайт ще си позволя да кажа нещо грубо - мила Валя, ние децата не сме си ги намерили на улицата. Безценни са ни, както и твоето за теб. Борили сме се години, за да можем да ги имаме и да им дадем най-доброто от себе си и света.....
.... И смятам, че е недостойно, изключително невъзпитано и много грубо в този форум да се правят подобри на твоите забележчици.

Повече смятам, че кометари не са нужни. Ти успя от един обикновен въпос на човек, които има нужда от помощ да направиш конфликт.

Желая искренно и от сърце на теб и твоето детенце, на цялото ти семейство да сте Здрави.