0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #100 -: Декември 09, 2010, 14:07:32 pm »
Ети,да си грамотен е важно,все пак. :wink:Не е нужно и писането с големи букви.Във форумите се счита за крещене.Желая ти успех!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #101 -: Декември 09, 2010, 14:26:32 pm »
Извинете ме за главните букви с които сам писала,но не смиатам себе си за неграмотна. Обарнете внимание все пак на това което сам написала от моиа опит. Ако не ви интересува просто не го четете. Аз искам само да изразиа мнение.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #102 -: Декември 09, 2010, 14:26:56 pm »
Ети,да си грамотен е важно,все пак. :wink:Не е нужно и писането с големи букви.Във форумите се счита за крещене.Желая ти успех!

 :good_post:
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #103 -: Декември 09, 2010, 14:38:13 pm »
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА СПОДЕЛИА ЗА МОИА ЗАМРАЗЕН ТРАНСФЕР ПРЕДИ МЕСЕЦ. ТАЗИ ПРОЦЕДУРА Е НАПАЛНО БЕЗМИСЛЕНА. УСПЕВАЕМОСТА Е ПРАКТИЧЕСКИ НУЛА. ПРИ  МЕН СЕ ПОЛЧИ ПРАЗЕН САК, ПРИ ДРУГИ МОМИЧЕТА ОТНОВО НИШТО, САМО ГУБЕНЕ НА ВРЕМЕ ПАРИ И НАДЕЖДИ.АЗ НЕ БИХ ПОВТОРИЛА ТАКАВ ЗАМРАЗЕН ТРАНСФЕР.   
Ети, това ,че ти не си успяла не означава ,че трябва да отричаш метода. Има много родени бебета от ЗЕТ. Лекарите и ембриолозите са квалифицирни да преценяват дали да се замразяват дадени ембриони.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #104 -: Декември 09, 2010, 15:00:26 pm »
Ети, бебетата родени след ЗЕТ са изключително темпераментни,
мога да го потвърдя от личен опит, една такава фурия живее у нас.
И не си права, че успеваемостта е практически 0, защото е 8%.
Много от бебетата на "Зачатие" са родени след такъв трансфер!
Успех!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #105 -: Декември 09, 2010, 15:08:23 pm »
В този момент надеждата ми се крепи на ЗЕТ и искренно се надявам моето детенце да е харесало 2011 за своя година.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #106 -: Декември 09, 2010, 15:22:06 pm »
В този момент надеждата ми се крепи на ЗЕТ и искренно се надявам моето детенце да е харесало 2011 за своя година.
Къди, искрено ти го желая .. на теб, и на всички момичета.
Аз например много вярвам ,че януари месец 2011 г ще ми е късмета.И двата пъти инвитро са били лятото , та затова сега тая надежда ,че може и трябва стане.
Яд ме е единствено ,че не направих биопсията преди вторият си опит и да видят лекарите какво ми е , но .... продължаваме напред и няма отказване!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #107 -: Декември 09, 2010, 15:25:04 pm »
yahoo_17Къдиyahoo_17Диди, стискам палци, така да бъде!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #108 -: Декември 09, 2010, 15:30:48 pm »
yahoo_17Къди,  yahoo_17Диди, стискам палци, така да бъде!
Благодаря,mishanta.
Особено като видях и ,че си имаш едно такова след ЗЕТ .. :D
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #109 -: Декември 09, 2010, 15:44:25 pm »
Ако се отчаяте, почетете в темата за дечицата, родени от замразени ембриони!  :wink:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=17735.0


Успех и от мен, момичета!
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 15:48:05 pm от blue_sky »

Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #110 -: Декември 09, 2010, 15:54:02 pm »
Диди, това с биопсиите е малко тъмна Индия аз имам 4 и след последната веднага стартирах, но резултат няма.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #111 -: Декември 09, 2010, 16:03:44 pm »
Диди, това с биопсиите е малко тъмна Индия аз имам 4 и след последната веднага стартирах, но резултат няма.


blue_sky, благодаря ти . Чела съм я темата и що де съм изровила в зачатие всичко за ЗЕТ. :)

Къди , /сори за спама / д-р Стаменов след биопсията ми каза ,че ми няма нищо сериозно и даже и контрола на се налага.С присъщия си успокоителен тон ми обясни ,че ще ми сложат някакво лекарство преди ЕТ и ще пия допълнителни за контракциите,които бяха ужасни предния път.Не разбрах обаче какво ми е точно и защо съм ги получила, но другият път смятам да поразпитам повече.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #112 -: Декември 10, 2010, 13:03:31 pm »
Здравейте момичета, на мен също ми предстои размразен трансфер... На 7.12 (10 ден от цикъл) се видя доминантен фоликул 9мм, а днес (13ден) го няма. Възможно ли е да е изчезнал или да се е скрил? В понеделник пак ме викат, за да видим как е положението и дали ще стигна до трансфер през този цикъл. Ще съм благодарна, ако някой знае какво би могло да се е случило с фоликула ми и дали да се надявам в понеделник да се покаже.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #113 -: Декември 12, 2010, 21:08:04 pm »
Да не взимаш някакви лекарства, които да са подтиснали овулацията?

*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #114 -: Декември 13, 2010, 17:30:39 pm »
Днес аз приключих с моя опит ,не стигнах до трансфер изобщо,сладоледчетата ми не издържаха.Весели празници на всички,аз ще си ближа раните.  mc101 tree2a
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #115 -: Декември 13, 2010, 17:49:50 pm »
Днес аз приключих с моя опит ,не стигнах до трансфер изобщо,сладоледчетата ми не издържаха.Весели празници на всички,аз ще си ближа раните.  mc101 tree2a

Съжелявам много . Прегръщам те и .. не зная какво друго да ти кажа ,освен да бъдеш силна . Весели празници и на теб и дано следващата година да е по-добра за всички ни и сбъдне мечтата ни .
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #116 -: Декември 13, 2010, 19:41:15 pm »
sulza не се отчайвай! На кой ден ти бяха замразени ембрионите?
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #117 -: Декември 14, 2010, 17:33:13 pm »
мерси за подкрепата,замразени бяха на 3 ден
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #118 -: Декември 14, 2010, 20:09:32 pm »
А някой пробвал ли е ЕТ със замразени бластоцисти на 5-ти ден и дали има успели?
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #119 -: Декември 15, 2010, 13:51:36 pm »
От седем замразени ембриона /бластоциста/, 2 оживяха, като единият беше добър а др. не толкова. На 03.10.2008 ми беше трансфера на пресни ембриони с ЧХГ=0, а на 10.12.2008 размразеният трансфер и девет дена по-късно ЧХГ-150. Т.е почивах един цикъл. Резултатът е на лентичката ми.  Приемах само Утрогестан, защото док прецени, че не ми е нужен естрофем бях на естествен цикъл, а и лигавицата ми беше супер.
Успех!
Има, момичето е писало още в началото на темата.