0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

А изпрати ли ви в лаборатория Кандиларов?
« Отговор #20 -: Януари 10, 2005, 11:22:46 am »
Мен например ме изпрати да си изследвам един хормон ама точно в лаборатория Кандиларов, той струваше само 80 лв...След което ме мотаха 3 седмици за резултата, в лабораторията ми казваха да си го търся при доктора, а той казваше че още не го е получил. Накрая уж хормона ми бил в норма(така и не ми дадоха резултата в писмен вид), но д-р Владимиров каза, че не може да си го обясни, и въпреки стойността на този хормон той си държи на предишното мнение...Ами защо тогава трябваше да си го изследвам? Ето затова не съм очарована от доктора.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
мед. център "София"
« Отговор #21 -: Януари 10, 2005, 11:51:07 am »
Мен не ме е пращал конкретно в тая или оная лаборатория. Даже доста малко изследвания ми е пускал, дори когато съм настоявала за някои, е казвал, че няма нужда от тях и е излишно харчене на пари.
Там, на първия етаж, също имат лаборатория, ходила съм и там. За да те прати в Кандиларов, вероятно в другата лаборатория не правят това изследване. Всички лекари работят с определена лаборатория, това си е реалност от живота и не е задължително свързана с комисионни, макар че и тоя елемент го има. Конкретно Кандиларов се препоръчва от много лекари като една от най-добрите лаборатории.
А това, че лабораторията ти е загубила резултата, не виждам какво отношение има към работата на лекаря?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Anonymous

мед. център "София"
« Отговор #22 -: Януари 10, 2005, 12:52:24 pm »
Jam, разбирам че си му адвокатка на доктора, или пък към теб има особенно отношение..Радвай се!!! Но аз никак не съм доволна и мисля че това е форума, където не трябва да го напиша. А за твое сведение, лабораторията не ми е загубила резултата, доктора отказа да ми го даде.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
мед. център "София"
« Отговор #23 -: Януари 10, 2005, 13:05:40 pm »
" Но аз никак не съм доволна и мисля че това е форума, където не трябва да го напиша"
 Аз пък мисля,че е точното място.Защо да не напишеш тук мнението си.Тука всеки ходи при различен лекар ,защото един харесва един,друг харесва друг.Аз лично не съм ходила при Владимиров и искам да чуя повече мнения за него ,независимо дали добри или лоши.Това,че някой е доволен от него,не значи че всички трябва да са доволни,но поне ни разкажи повече за срещата си с него.
<br />
*

    Anonymous

мед. център "София"
« Отговор #24 -: Януари 10, 2005, 14:21:16 pm »
Ами доктора явно е добър, има много дипломи, внимателен е, има хубава техника...Но при мен не се получи, това не значи че на теб няма да ти помогне. А защо не съм доволна - ами защото първо разкритикува всичко , което съм правила да момента. След това обаче не ми назначи никакво лечение, каза, че съм безнадежден случай и няма смисъл да се лекувам. На мен такова пораженческо поведение не ми харесва. В медицината две и две не винаги прави четири...В медицината никой не може да бъде 100 % сигурен, въпреки всичките си дипломи. Това което направи той е, че още повече ми влоши положението, понеже нали знаете, че при стерелитета психиката има голямо значение. Аз изпаднах в такава дълбока депресия, от която още не съм излязла.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
мед. център "София"
« Отговор #25 -: Януари 10, 2005, 14:30:30 pm »
Цитат на: Anonymous
Jam, разбирам че си му адвокатка на доктора, или пък към теб има особенно отношение..Радвай се!!! Но аз никак не съм доволна и мисля че това е форума, където не трябва да го напиша. А за твое сведение, лабораторията не ми е загубила резултата, доктора отказа да ми го даде.


Не, мила, не бих казала, че се чувствам като адвокат на доктора. Ако прочетеш моето първоначално мнение за него, ще забележиш, че съм по-резервирана от останалите момичета, които са го похвалили. Засега имам добро впечатление, но съм все още критично настроена и проверявам всичко, което ми казва или прави! Напълно си права, че това е форумът, в който да го напишеш и аз се радвам да имаме обмен на мнения и дискусия по темата. Не е нужно да се проявява агресия. Ти зададе въпрос дали ни е пращал вече в Кандиларов и аз отговорих на този въпрос. Успокой се малко и пиши, нека да споделяме, това е добре за всички ни!  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
мед. център "София"
« Отговор #26 -: Януари 10, 2005, 14:46:22 pm »
Може ли гостите да се регистрират, за да ги наричаме някак си.
*
мед. център "София"
« Отговор #27 -: Януари 10, 2005, 17:41:14 pm »
Мила Гост,
сподели защо така те е накарал доктора да загубиш надежда и какво ти е казал! Няма ли шанс за някаква асистирана репродукция или лечение? Има много случаи, когато лекари са се изказвали категорично за пациентки, че не могат да имат дечица, а след време живота ги изненадва приятно.
Никога не се отчайвай - има много начини една жена да бъде майка!
 :pipy_longstocking:
*

    ***

мед. център "София"
« Отговор #28 -: Януари 10, 2005, 19:47:17 pm »
za da ne izleze che zelenasocheno vodia kampania sreshtu  opredelen lekar, spiram do tuk. ako niakoi se interesuva ot moia opit s tozi doc ili s drugi zanimavashti se sas sterilitet, moje da mi pishe na antidoc@abv.bg. iavno temata se okaza polezna kakto za men, taka i za mnogo ot vas, ta mislia da ia razshiria.do skoro i vi stiskam palzi.radvaite se na tova, koeto imate i ne spiraite da mechtaete!
*
мед. център "София"
« Отговор #29 -: Януари 10, 2005, 20:07:17 pm »
Не се притеснявай, никой за нищо няма да си помисли, че е целенасочено. Нали това е идеята на тези форуми - да обменяме помежду си опита си с лекарите. Къде другаде да го правим?  :D
Успех ти желая! Пиши как вървят нещата  :)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
мед. център "София"
« Отговор #30 -: Януари 11, 2005, 09:55:54 am »
Д-р Владимиров е един перфектен специалист и прекрасен човек. Ходя в клиниката от половин година, минах през две инсета и продължавам да твърдя, че той си заслужава титлата и дипломите. Последно бях в събота (08.01.2005) при него и той отново доказа, че мога да му имам доверие. Имах 11 въпроса, на които той ми отговори пълно и ясно. И винаги е така. А, вярвайте ми, аз съм доста досадна и питаща. Е, вярно е, че някои отговори не ми харесват, но предпочитам да ми казват истината в очите, а не да ме увъртат с празни надежди. Това също страшно много ценя в него. Този човек ми помогна чрез препоръка да направя лапароскопията само с направление от касата и да не се превърна в опитно зайче на някои студент. Никога не е препоръчал напразно изследване. А напротив, по всякакъв начин се стреми да ни спести някой лев, защото вижда колко големи са разходите. Има човечност, която аз за първи път срещам и затова ходя в неговата клиника. Там се чувствам спокойна и сигурна. Не мога да подмина и д-р Тачева (ембриологът), защото тя беше човека, който ме убеди да си сменя ника в клуба от черен отново на червен и ми вдъхна кураж. С нея съм имала толкова много разговори. Помогнала ми със съвети на най-различни теми, не само спермограми и сперматозоиди.

мед. център "София"
« Отговор #31 -: Януари 11, 2005, 23:57:34 pm »
Скъпи момичета,
от година и половина си гледам дъщеричката и не ми е оставало време да се интересувам по тази тема, но сега когато прочетох вашите вълнения, реших че трябва да ви напиша нещо за мен и моя опит. През 1991 година се сблъскахме с истината за нашия проблем, който беше неразрешим. Обиколихме всички доктори, но тогава нямаше ICSI. При Щерев през 1998 година се запознахме с Владимиров, който ни направи невероятно впечатление - той ни беше консултант и подкрепа през цялото време. Направихме един неуспешен опит при Щерев, три в чужбина и когато се върнахме при него през 2002 /той беше в Св.Пантелеймон/ се получи - след толкова много усилия. Одисеята е много дълга - да не ви отегчавам, но думата ми е за шанса да срещнеш подходящия кадърен доктор, който е и добър човек. Без него ние нямаше да издържим психически да дочакаме този момент - той вярваше повече от нас. Толкова пъти съм се опитвала да споря за правене на повече изследвания, за съмнения и притеснения за моето здраве - е, винаги е бил прав. С Д-р Тачева са голям тандем и в новия център предполагам, че са още по-добри.
Горе главата и не давайте много на проблемите да ви променят, защото този живот е даден да се живее с всичките изпитания. Знам, че ще си кажете, че като си разрешиш проблима лесно се дават съвети, но се опитвам поне малко да ви помогна да не страдате колкото мен.
мед. център "София"
« Отговор #32 -: Януари 12, 2005, 00:42:41 am »
И още искам да споделя - дори да не бяхме успели при Д-р Владимиров, защото е и шанс, мнението ми за него нямаше да се промени, защото само при него не се чувствах "виновна". Той има изключително индивидуално отношение към пациентите си, и то към всички с които съм говорила, а те са много за толкова години. Все ме беше страх, че няма да остане в Б-я , но е тук и дано да е здрав и да донесе радост на още много семейства. Не е нужно всички да извървят толкова дълъг път като мен, за да си направят изводите кой какъв е.  Не мога да повярвам че е бил нетактичен, въпреки че и той е жив човек. А за това изследване в Кандиларов.... например мен за същото изследване ме прати в Бодимед и той прецени че е грешно, защото стойността беше като на жена пред менопауза, а аз имах нормална овулация и все пак забременях.  Пожелавам кураж на всички и не си мислете че няма време - спокойствие, вашето щастие стои и ви чака!
*
мед. център "София"
« Отговор #33 -: Януари 12, 2005, 10:53:32 am »
Лили, балгодаря ти за куража и оптимизма, който ни вдъхваш.
Пожелавам ти много здраве и щастливи мигове с малкото ти съкровище :lol:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
мед. център "София"
« Отговор #34 -: Януари 12, 2005, 12:10:20 pm »
Лили, да ти е жива и здрава дъщеричката и с много любов да си се гледате в къщи. Това се казва окуражаване. Благодарим ти! :D

*

    nenepygka

мед. център "София"
« Отговор #35 -: Януари 13, 2005, 00:41:02 am »
Извинете за въпроса, но д-р Владимиров занимава ли се с инвитро оплождане?
*
мед. център "София"
« Отговор #36 -: Януари 13, 2005, 06:17:39 am »
Да, занимава се с всички репродуктивни методи за преодоляване на стерилитет. Ето това е сайта на клиниката, в която работи той. Има доста информация поместена, но мисля, че не са дадени цените на основните процедури за асистирана репродукция. Трябва да се пита на място доколкото разбрах.
http://www.ivf.bg
*

    Anonymous

мед. център "София"
« Отговор #37 -: Януари 13, 2005, 22:39:07 pm »
in vitro tam struva 2500 lv. bez lekarstvata.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: мед. център "София"
« Отговор #38 -: Януари 14, 2005, 14:29:38 pm »
Цитат на: ***
някой да има опит с мед. център "София" на бул. "цар борис ІІІ"? чух, че там д-р владимиров се занимава с асистираните технологии, но не знам нищо за него? якой да има мнение по въпроса? благодаря! желая на всички много късмет!


отиди на www.ivf.bg - това е сайтът на клиниката.
там има секция "Виртуален тур" със снимки от клиниката.
има секция "Специалисти" със снимки и подробни CV-та на всички лекари.

гледам, че са публикували и статистиката си за 2004-та година.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: мед. център "София"
« Отговор #39 -: Януари 14, 2005, 17:55:47 pm »
Цитат на: jam


гледам, че са публикували и статистиката си за 2004-та година.


jam, къде точно я видя статистиката? :oops: