0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    тити

билки специално за овулация
« -: Ноември 12, 2006, 17:54:04 pm »
Може ли някои да ми каже билка специално за овулация.Да подпомага хормоните .
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: билки специално за овулация
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2006, 18:22:40 pm »
В аптеката на "Поп Богомил" в София продават смес за забременяване. Ако не си от София изпращат и колети.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: билки специално за овулация
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2006, 05:57:39 am »
Ето и тел за контакти.............02-9839916,02-9836003
(поръчах едни за ову ,и едни за забременяване)....с доставка всичко 18 лева! :D
Re: билки специално за овулация
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2006, 16:16:42 pm »
Колко време се пият тезе билки, има ли упътване как се правят и има ли ефект от тях - на кое по-точно влиаят?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: билки специално за овулация
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2006, 16:57:22 pm »
Охооо и доставка :)
Заинтересувах се ;)
Но и аз ще попитам - упътване има ли кога колко и от кои трябва да се пие?
Лали, ако си пробвала казвай мнение :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: билки специално за овулация
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2006, 17:07:21 pm »
Да сега звъннах на телефоните и ми казаха че ги има и си имат упътване на тях. А и самите аптекарки доста обстойно обясняват - ул.Пап Богомил 36 - първа пряка на Мария Луиза до лъвов мост.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: билки специално за овулация
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2006, 20:42:55 pm »
Билките се пият по схема поне 3 месеца.Има опътване! :D
Re: билки специално за овулация
« Отговор #7 -: Август 25, 2011, 08:50:24 am »
здравейте доволни ли сте от тези билки?


Re: билки специално за овулация
« Отговор #8 -: Септември 15, 2011, 17:20:00 pm »
 :( аз не можах да разбера какви са билките.....може ли някой да ми ги каже!Моляяяя
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 17:32:30 pm от морско момиче »
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: билки специално за овулация
« Отговор #9 -: Септември 15, 2011, 17:31:11 pm »
Билките не са вълшебен лек за забременяване, а вредата от тях изобщо не е безобидна.

За какво са ти нужни билките?
Имаш ли установен проблем и в какво точно се състои?
При добър специалист ли е открит проблемът и какво казват лекарите по въпроса?

Re: билки специално за овулация
« Отговор #10 -: Октомври 05, 2011, 17:06:18 pm »
Хмммм - хем билки, хем проблеми правят? Аз нещо се обърках.. билките нали трябва да помагат. Не съм чувала за билки с множество странични ефекти, те по-скоро имат комплексно благоприятно влияние върху организма. Каква помощ е това, ако нещата могат да се получат, но за сметка на нещо друго???
Уеб дизайн от класа се прави с любов и професионализъм!
*
Re: билки специално за овулация
« Отговор #11 -: Октомври 05, 2011, 17:27:03 pm »
Билките не са просто чайчета и отвари, които само помагат и никога не вредят.
Допреди един-два века всички лекове са се правели от растения (билки) и минерали, преди да напредне науката, конкретно биохимията и фармакологията.

Билките съдържат активни съставки, които и до ден днешен се използват в много лекарства. Би ли пила лекарство от аптеката по произволна доза и схема само защото си прочела, че ще е от полза, но без да ти е назначено от лекар? (И не говоря за болкоуспокояващите, антипиретиците и прочие препарати, одобрени за продажба без лекарско предписание).

Конкретно за репродуктивната система, билките могат да повлияят на жлезите с вътрешна секреция (яйчници, хипофиза, щитовидна жлеза) и оттам на нивата на различни хормони. В резултат се нарушава менструалният цикъл, овулацията, при зачеване и имплантацията, и така надолу по калната река.
Re: билки специално за овулация
« Отговор #12 -: Декември 15, 2011, 15:40:25 pm »
Мога да споделя какво пия аз-хормоните ми са в норма,но мисля,че малко подпомагане не е излишно :D
От 1 до 15 ден на МЦ пия цвят от червена детелина и лист от малина(по 1 лъжица от двете запарени за 1час в 0.500 вода....ако го държиш повече става горчиво :drunk:.Такаааа този чай подпомага овулацията.
После от 15 ден ма МЦ до края пия чай от бял равнец,който спимага за образуване на по-сочна лигавица. :coke:
Тези билки могат само да ви помогнат....няма описани странични ефекти и аз лично смятам,че ми помагат,ех ако имаше някакво биле което да възстановява тръбите.....
късмет
Николай е на 2г.4м.5д.