0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #780 -: Май 21, 2009, 00:16:59 am »
не, просто толкова сме ящни последните дни, че един омлет го ядем по два дена  :(
утре и някакво ядене ше направя, пък и е време за едни ръжени питки
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #781 -: Май 21, 2009, 00:32:03 am »
Днес пилешка манджа с много лук, моркови, картофи и домати. Като няпльосках толкова неща малко се осъмних, че ще става за ядене, останах приятно изненадана.   :eating:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #782 -: Май 21, 2009, 00:36:12 am »
Пресен суджук на гребен, шопска салата, сладолед
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #783 -: Май 21, 2009, 14:16:47 pm »
Кебапчета на скарата, огретен и шопска салата.
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #784 -: Май 21, 2009, 14:18:49 pm »
мусака
салата
череши :eat:

*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #785 -: Май 21, 2009, 14:22:55 pm »
таратор
пържени дробчета с лук

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #786 -: Май 21, 2009, 17:55:29 pm »
агнешка дроб чорба
***панирани тиквички на фурна***
хамбурски салам на грил тигана
ръжени питки
зелена салата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #787 -: Май 21, 2009, 21:46:37 pm »
Печено в плик пиле и таратор

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #788 -: Май 21, 2009, 22:20:48 pm »
картофен офретен
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #789 -: Май 21, 2009, 22:22:44 pm »
 Ще правя този сладкиш "Крем карамел"

П.П. Днес ми е "сладък" ден явно  :lol: Понеже горният сладкиш трябва да преседи 10 часа, за да не прерита домочадието направих нещо като бисквитена торта в чаша. С напоени в кафе какаови бисквити.
« Последна редакция: Май 21, 2009, 23:59:42 pm от Елфи »
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #790 -: Май 21, 2009, 23:33:43 pm »
Агнешка супа, дробчета с лук, салата домати и краставици
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #791 -: Май 22, 2009, 10:28:40 am »
Ще правя този сладкиш "Крем карамел"
...
Невероятен е, има си обаче тънкости - млякото да е доста топло иначе ти остава неразтворен карамел и тест. смес не трябва да е много. Дано да го направиш хубав от 1-я път, защото аз го правих 2 пъти и едва на 3-я стана супер. Променях рецептата за да получа резултата от снимката.
Иначе е много хубав.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #792 -: Май 22, 2009, 10:59:34 am »
градинарска супа

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #793 -: Май 22, 2009, 11:45:36 am »
снощи -печени пилешки бутчета
задушени картофи на фурна
тиквички  -във фурната и  подлучено мляко към тях

за днес - остатъка от бутчетата
броколи на фурна със сиренца -разни видове  и сметана


*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #794 -: Май 22, 2009, 11:52:57 am »
Ще правя този сладкиш "Крем карамел"
...
Невероятен е, има си обаче тънкости - млякото да е доста топло иначе ти остава неразтворен карамел и тест. смес не трябва да е много. Дано да го направиш хубав от 1-я път, защото аз го правих 2 пъти и едва на 3-я стана супер. Променях рецептата за да получа резултата от снимката.
Иначе е много хубав.
Още седи в хладилника. Определено не изглежда, както на картинката  :lol: :lol: :lol: Ама тая дама писала печене на 270 градуса, и аз нали като за първи път стриктно спазвам рецептата...и като го грабна огъня, та чак загоря  :x
После четох/след 1-2 страници в темата/, че тя изобщо не спазвала градусите от рецептата, ами на око, но вече беше късно  :? Предполагам , че на вкус ще е добре, просто няма търговски вид.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #795 -: Май 22, 2009, 12:05:33 pm »
Елфи,аз тоя сладкиш го имам от Денис и бях писала тук рецептата/даже си го сложила в рецептурника/,но го пеках на 150 градуса и моя мъж хич не го чака толкова време.Като истина го обърнах в подноса и го метна.Стана много хубав.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #796 -: Май 22, 2009, 12:23:31 pm »
Абе, аз бая се усъмних това да не е по Фаренхайт  :lol: :lol: :lol: , другия път на по-ниски градуси ще го пека, както аз си знам.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #797 -: Май 22, 2009, 12:54:10 pm »
Абе, аз бая се усъмних това да не е по Фаренхайт  :lol: :lol: :lol: , другия път на по-ниски градуси ще го пека, както аз си знам.
Последно спамя-крем карамел нали се пече на слаба фурна,това е същото.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #798 -: Май 22, 2009, 13:21:33 pm »
Кюфтета по чирпански и зелена салатка.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Какво ще готвим тази вечер-7!
« Отговор #799 -: Май 22, 2009, 14:27:11 pm »
Снощи направих това-РУСКИ ТАРАТОР Вариш 1 кг картофи нарязани на много ситни кубчета.Посоляваш.Режеш на ситни кубчета 5-6 сварени яйца, 300-400гр шунка, 1-2 краставици от дългите.Като се сварят картофите отливаш малко от водата в която са се варили картофите /останалая зеленчуков бульон не се изхвърля/и с нея разбиваш две майонези/да няма валци/.Слагаш нарязаните продукти при картофите и добавяш разреденате майонези, малко,ч.пипер и 3-4 с.лъжици оцет и разбъркваш хубаво.Оставяш в хладилник.Консумира се силно охладено.Не е тежко.Майонезата не се усеща.Който иска нека да пробва.Става вкусно.
« Последна редакция: Май 22, 2009, 14:29:40 pm от tanj74 »