0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Полип в матката
« Отговор #40 -: Август 18, 2006, 22:28:13 pm »
има го в България. друг е въпроса, колко  д-ри ще се навият и наемат да лекуват с него.нали знаеш мнението на докторите за хомеопатията и билките..
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Полип в матката
« Отговор #41 -: Август 25, 2006, 22:33:34 pm »
 Боби не се стряскай толкова от полипа(ако изобщо е полип).
На мен също ми бяха казали че имам полип. След като пих антибиотици за хламидия и правих цветна снимка на следващия преглед се останови че "полип" вече няма.  :D

 Пожелавам ти го и на теб!
*
Re: Полип в матката
« Отговор #42 -: Юли 04, 2007, 16:48:29 pm »
Можете ли да ми помогнете къде в България мога да намеря това лекарство Silicea-D6. От Понеделник го търся по аптеките, но нищо :-(
Намирам се в София.
Благодаря!
Re: Полип в матката
« Отговор #43 -: Октомври 02, 2011, 12:28:47 pm »
Здравейте, темичака та е доста стара но дано някой ми отговори.
Имах кафеникаво зацапване което се засили и премина в кървене(все едно ми идва) оказа се полип на тялото на матката. Другата седмица ме викат да ми правят кюртаж и да пращат материал за биопсия, попитах нямали друг начин защото не искам кюртаж, не съм раждала, нямам деца. Но АГ каза че щом имам кървене не може да се направи хистероматия, може само кюртаж. Много ме е страх не знам какво да правя.
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Полип в матката
« Отговор #44 -: Октомври 02, 2011, 12:59:27 pm »
Винаги хистероскопската полипектомия е за предпочитане.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Полип в матката
« Отговор #45 -: Октомври 02, 2011, 18:32:12 pm »
Винаги хистероскопската полипектомия е за предпочитане.
Да и аз така казах на докторката, но тя каза че щом има кървене, няма как да стане :(
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!