0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #40 -: Март 12, 2009, 16:06:11 pm »
Мирослона, това което казваш се среща при бебетата, които са по 1 най-вече. При близнаците има малко по-голяма дисциплина, иначе ни е разказана играта  :wink: пък и според мен детето трябва да си знае леглото, мама спи при тати  :lol:
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #41 -: Март 12, 2009, 17:02:49 pm »
Здравейте и от нас :)
Честита нова темичка / макар, че е със закъснение, ама като си нямам нет в къщи редовно.... / Дано има все повече мами на 2 и 3 бебета сред нас :)
Вчера бяхме на фетална морфология при доцент Томова. Ще си имаме шарени гащи у нас :)  :bori_007: :bori_004:
С бебета всичко е наред, само на мъжа ни върви главичката 4 дни по рано, но доцентката ни увери, че това не е проблем. Таткото реши, че ще е много умно та затова е така :)
Вече съм много, много по спокойна и съм на седмото небе от шастие :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #42 -: Март 12, 2009, 17:09:06 pm »
 :lol:
Бъдещи и настоящи мами на близнаци и тризнаци, чухте ли пак ни прецакаха, нямало пари в бюджета за нас и обещаните по 1200лв на близнак няма да ни ги дадат така се изказал днес министъра на финансите.Много шум за нищо пак им куца социалната политика на правителството!!!!!
Ееее Вали, не може да е вярно това! До колкото знам това си е регламентирано със закон, ама ако някой знае подробности, да пише. Аман вече... за кой ли път вайканията за демографската криза са само за писане на политически плюсчета  :x Оф няма да се ядосвам, че дребните ще почнат да ме ритат ей сега  :P Да са ни живи и здрави дечицата и ние също!
Тити, честити шарени гащи. Те татковците все такива ги измислят - нали все са най-горди с отрочетата ;) И моя все като видим, че бебетата са по-едри за седмиците си и се хвали, че щот' той бил голям и за това и те - на него били приличали. Дано и при раждането са здрави и големи като него - 4 кила без малко се е родил  :lol:


*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #43 -: Март 12, 2009, 17:34:12 pm »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #44 -: Март 12, 2009, 18:10:28 pm »
Гледайте новините по Нова днес! Ще има включване от дома на една близнашка майка, с близнаци при Стаменов. Става въпрос затова, че не се прилага Закона, според който трябваше майките на близнаци да получават допълнителна помощ от по 100лв. на дете след навършване на 1 годинка. Сега искат да приемат нов закон, с който парите да се дават при раждане, и така майката да остане на едно майчинство отново, след изтичане на първата година. Тоест губим тези, които сме родили 2007-а и 2008г.  :? Абсурдна държава!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #45 -: Март 12, 2009, 18:12:28 pm »
Ей тук повече : http://dnes.dir.bg/2009/03/12/news4124010.html
Е просто нямам думи.. Ами д..е да ни е яко. Аз както съм и в бюджетната сфера, от която също отрязаха юлското увеличение.. Абе да сме живи и здрави с бебетата.
« Последна редакция: Март 12, 2009, 18:14:00 pm от Zlatulka »

*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #46 -: Март 12, 2009, 21:13:35 pm »
Тоест губим тези, които сме родили 2007-а и 2008г.  :? Абсурдна държава!
Да,следя този абсурд от известно време,наистина е много тъпо :x
Но така като гледам, за съжаление няма да са само родилите 2007 и 2008,ами и тези раждащи през 2009 ще изгубят може би - визирам горепосочения линк към новината от днес... :?


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #47 -: Март 17, 2009, 18:48:18 pm »
Ето ме и мен-щастлива мама на двама юнака. Бебчовците се родиха на 10.03.09 в 08.22 и 08.24 часа. Кръстихме ги Кристиян-47см, 2.650кг и Даниел-48см, 2.490кг. Всички сме добре и вече сме си вкъщи и макар,че се бях настроила за голяма лудница, засега се справям без особени проблеми, освен когато трябва да ги къпем, защото става голяма суматоха от помагачи. Раждането беше чрез секцио, но не беше толкова лошо, колкото повечето мами казват и освен че сега трябва да се пазя повече и ми се налага да ми помагат, болката премина веднага, след като ми дадоха да гушна моите сладури! Все още не могада повярвам, че тези малки човечета са били в мен и имам чувството, че всякаш цял живот сме били заедно! Късмет на всички бъдещи мами-стискам палци за щастлив финал на всяка една от вас! :bighug:
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #48 -: Март 17, 2009, 18:52:24 pm »
Поздрави Бо много, целувки и щастливи моменти с твоите бебоци :bighug: :bighug: :bighug: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #49 -: Март 17, 2009, 18:53:43 pm »
Бо, честита ти двойна радост! Много щастие и усмивки ти желая, сила и търпение също! Целувки на малките адаши!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #50 -: Март 17, 2009, 18:55:00 pm »
Честито!  :D
Добре дошли на Кристиян и Даниел!

Раждането беше чрез секцио, но не беше толкова лошо
Не е лошо ами, това беше най-приятния момент от престоя ми в болницата.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #51 -: Март 17, 2009, 19:05:09 pm »
Честити синове, мамо Бо! Да са здрави, весели и умни деца! Много е хубаво, нали? Направо е невероятно. Бъдете много щастливи всички и не отказвай помощ!  :wink:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #52 -: Март 17, 2009, 19:18:41 pm »
 :D Честито да сте живи и здрави, започва веселбата. Тъкмо се надявах, че вече сте изписани. Пожелавам ти да са кротки мъжете ти поне докато посвикнете заедно.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #53 -: Март 17, 2009, 19:32:27 pm »
Бо, честито, мила.  :D Да са ти живи и здрави малките сладурковци. Надявам се, че и таткото е вече добре. Наслаждавай се на всеки миг. :D

*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #54 -: Март 17, 2009, 19:45:17 pm »
Честити ви бебчета- юначета!
Да са ви живи и здрави, лъчезарни и послушни!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #55 -: Март 17, 2009, 19:50:00 pm »
Еййй,Бо,чакахме я тази новина със затаен дъх! :D
Честити синове - да са ви живи и здрави! :)
Радвам се,че така добре се справяш още в началото - дано все така по вода ви върви и занапред! :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #56 -: Март 17, 2009, 20:17:36 pm »
Честито, Бо! Да са ви живи и здрави мъжете!  :D

За Крем някой да има новини, изгуби се безследно това момиче.
  09.11.2007
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #57 -: Март 17, 2009, 20:46:05 pm »
Честити рожби,мамо Бо!Да са ви живи и здрави юначетата! :D
Предстоят ви много прекрасни емоции,но и много сладки грижи,затова
на теб и таткото ви пожелавам здраве,сили и търпение!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #58 -: Март 18, 2009, 10:45:22 am »
Благодаря ви за хубавите пожелания, но най-вече за това, че през цялото време бяхте до мен и ме подкрепяхте, защото повярвайте ми няма нищо по-страшно от това да няма с кого да споделиш болката в труден момент и радоста в миг като този! Що се отнася до нашият тате, ами засега нещата са все още не много ясни, чакаме втората операция, но го пуснаха за няколко дни вкъщи да се порадва на синовете си. Много силно се моля и надявам това да е последният път в който се разделяме по такива поводи! Вярвам,че всичко ще има щастлив край и едно ново и здраво начало! Нямам особено много свободно време, ако въобще може да се нарече свободно, но при всеки възможен случай следя форума. Още веднъж благодаря за подкрепата и ви пожелавам  и вие да бъдете изпълнени с това невероятно чувство, което усетих аз, когато гушнах синовете си!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #59 -: Март 18, 2009, 15:18:35 pm »
Честито на мама Bo и от мен! Да са ти живи и здрави и тримата мъже и скоро да се съберете всички у дома! :)