0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #140 -: Април 17, 2009, 11:55:24 am »
Оле, Маринка-много ти благодаря и не е вярно, че не можеш да разказваш-всичко разбрах съвсем ясно! Хайде сега след малко аз ще гледам и после ще разкажа-дано да има нещо интересно!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #141 -: Април 17, 2009, 13:08:17 pm »
Бриджит стои при Данте и са записали час за доктор, който извънредно ще ги приеме, пред това вребе Брук и Ник звънят непрекъснато и я търсят-тя не им вдига. Бриджит отиде с италианица Данте към болницата....ама повече не дадоха и след това Тя каза на Ник, че вече няма това което той иска.... ама дали е махнала бебето????
Стефани иска Брук да се махне и й е купила билети за някъде за да се махне...
Тейлър мисли че Ридж не я обича вече-не били като семейство както едно време...
и това е в общи линии-почти нищо интересно тази серия, ще видим в следващите, ама другата седмица ще ми разказвате, че съм първа смяна и нищо няма да мога да гледам-нито дори повторенията!!!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #142 -: Април 17, 2009, 13:28:48 pm »

Стефани иска Брук да се махне и й е купила билети за някъде за да се махне...


Не искара ли от кутията пистолет ?
А пуснати в торбата имаше бели ръкавици,май?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #143 -: Април 17, 2009, 13:29:14 pm »
А бе как бе хора: нямало почти нищо интересно- билета който баба ви Стефка е купила на Брук е в пистолета който извади накрая пък беше се подготвила и ръкавици за да няма отпечатъци.Дали ще я стрелне или пак някой ще дойде в последния момент?Голям майтап в тоз филм обаче забременяват от въздуха взема да пиша на продуцентите да ма вземат за малко :lol:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #144 -: Април 17, 2009, 13:39:33 pm »
аааааааа за това с пистолета пак съм бляла някъде-в компа по-точно вярно че ръкавиците бяха за това, ухх че съмммм.... osi_6 :bonk: :BangHead:
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #145 -: Април 21, 2009, 13:31:07 pm »
Както сигурно всички са се сетили Бриджит не е абортирала, а само е вирнала Ник на черешите, уж за да го тества. Само дето от тоя тест, Брукито стигна до извода че обича Ник и неможе без него. Рич пък говори с Тейлър, защото призна че неможел да забрави Брук :) ха ха и цяла серия само това. Сигурно утре риджит ще хване Ник и Брук на яхтата или да се целуват или в леглото за по-голямао зрелище, защото днес така всъщност свърши. Брук отиде на яхтата да спре Ник да не отпътува защото той искаше да отплава в бурята, съответно му каза че го обича и дъра дъра :)
Малко разбъркано ама в общи линии това се случи.
Айде дано утре има нещо повече за разказване.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #146 -: Април 21, 2009, 21:07:59 pm »
Джули-много благодаря ще чакам и утре да разкажеш какво се случва, че с тази първа смяна.....Искам Бриджит наистина да ги хване, защото тази.....ме дразни!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #147 -: Април 21, 2009, 21:39:31 pm »
Благодаря Джули че и аз съм първа смяна а тази седмица май ще е интересно.
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #148 -: Април 22, 2009, 17:36:56 pm »
Днес ,аз ще ви разкажа на кратко:

Брук е на яхтата на Ник и се целуват и си говорят колко много се обичали,от първия миг когато се видели ... :cuddle:.Навън има буря,и клатушка яхтата.Брук и Ник си говореха как ще кажат на Бриджит за тяхната любов, в същото време Бриджит е при Данте и решава да се обади на Ник и да си уговорят среща,за да поговорят.Уговориха се ,Бриджит да тръгне веднага за яхтата.Брук и Ник се разбраха така, че да кажат на дъщеря й за тях двамата.И Брук си отиде у тях.Бриджит отиде при Ник ,той се държеше хладно със нея, тя му каза че го излъгала за аборта,и че всичко е било един тест-за да види дали ако тя направи аборт,той ще хукне веднага при майка й.А Ник беше  osi_12 ,онемя горкия.Отидоха при Брук ,за да разкаже Бриджит и там за този тест а Брук  osi_13 ,загуби ума и дума.Това е за тях.
Тейлър е разочарована от Рич,иска от него да отидат на брачен консултант,а Рич й каза че си има един вкъщи,не му трябва втори.Тя му заяви че ако той неиска да направи нещо за да спасят брака си,да си събира багажа и да я напусне. osi_11
И така нататък.Общо взето това беше.Тейлър скоро ще му турне ругца на Рич,с оня доктора -Лоренцо Ламас,незнам как се казва във филма.А Ник и Бриджит би следвало да се оженят.И Брук и Рич да се съберат. :lol:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #149 -: Април 22, 2009, 18:28:08 pm »
Ей, Мая, миличка благодаря много-явно тази седмица ще е наистина интересно ама....
Искам тая Брук да си остане сама, а и да не е сама /защото глупави мъже много/ искам дъщеря й да я остави-защото би трябвало за една майка да няма по-голяма болка, но то при Брук не се знае.....а този Ридж не си намери място значи-не виждам какво повече може да иска когато има Тейлър....мъжка му работа
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #150 -: Април 22, 2009, 23:18:49 pm »
Цитат
Общо взето това беше.Тейлър скоро ще му турне ругца на Рич,с оня доктора -Лоренцо Ламас,незнам как се казва във филма.А Ник и Бриджит би следвало да се оженят.И Брук и Рич да се съберат
Лоренцо Ламас е Хектор във филма.Аз там нещо не разбрах къде изчезна неговата любов,забравих как се казваше,майката на дъщеря му.Пък Рич и Тейлър скоро не ще се разделят,аз до колкото знам Брукито/мръсната к...а/ също ще мине през венчилото с Ник ,ама ще е след Бриджит.Тейлър и Рич още 500-600 серии ще са си семейство.
Айде,утре да помоля да разказвате,че аз баш интересните серии ги испускам.
« Последна редакция: Април 22, 2009, 23:22:41 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #151 -: Април 22, 2009, 23:29:04 pm »
Не бях гледала филма поне от 3-4 години, обаче като гледам все същата история ... Ридж се мотка между Брук и Тейлър :) Тез не си ли се наситиха беееее :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #152 -: Април 23, 2009, 14:32:40 pm »
момичета днес много неможах да гледам,че имах работа,но видях края.
Майката на Ник го убеждаваше че трябва да каже на Бриджит истината,че е влюбен в майка й,но уви той се противи и каза че трябва да заживее с бъдещата майка на детето му и че той я бил обичал.
Тейлър и Рич бяха на ревюто на синът им Томас в Спектра.Много се гордеят със синът си,той се опитваше да ги събере отново.Докато Рич казваше на Тейлър колко се гордее със синът им, той й каза че иска да се върне при нея и да заживеят както преди и да забравят всичко случило се.Тейлър се зарадва,но му отвърна -само ако отидем на брачен консултант, Рич се ядоса и изхвърча от залата.
Това беше,незнам в началото какво е станало-явно Рич и Тейлър са се разделили.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #153 -: Април 23, 2009, 18:54:40 pm »
Мая миличка, благодаря,  :youwoman: че се сещаш за нас и колкото си гледала ни разказваш! Утря пак-моля! Ако не е нахално  :oops:
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #154 -: Април 27, 2009, 21:48:33 pm »
От петък 24 април(днес гледах повторението,а видях,че не е описан епизода затова се включвам) :).
 Томас и Габриела решиха да се любят.Томас беше сътворил невероятна обстановка със свещи,падащ балдахин на спалнята,нежна музика,но се сети,че е забравил нещо и излезе да го вземе.В това време пристигна Тейлър и виждайки всичко това направи скандал на Габи,че ене е спазила обещанието си ,брака й с Томас да бъде само фиктивен.Покараха се известно време:"Вие и двамата ще отидете в колеж и ще се срещате с други хора.Този брак няма бъдеще"-"Но аз не искам да се срещам с други.Аз обичам Томас"-"Събирай си багажа и още утре ще напуснеш къщата.Ти нямаш място в това семейство.Не удържа на думата си и затова не си достойна да останеш тук."-"Не съм достойна или не съм достатъчно богата?Или не можете да допуснете сина ви да обича дъщерята на една прислужница?"-В това време Томас пристигна ,но виждайки майка си и Габи,реши да остане скрит зад завесите,за да чуе каквото може.-"Като си помисля колко жертви направих заради теб,защитих те и се скарах със съпруг ами заради това,излъгах федерален агент ,имах ти доверие,а ти дори не искаш да спазиш обещанието което ми даде.Утре ще се обадя на леля ти и отиваш да живееш при нея."
-Никъде няма да ходи.Ако изгониш нея и аз напускам заедно с нея-заяви Томас.
-Е добре,но ще спите отделно в своите си стаи...
  По-късно Габи си беше в нейната стая,по нощница,Том дойде и романтичната нощ започна.В това време Тейлър разговаряше с мъжа си ,признавайки си,че"бракът между двамата тинейджъри е бил наистина лоша идея".
Джаки обработваше сина си,да бъде откровен и да си признае за чувствата които изпитва към Брук-"Ако наистина я обичаш(става въпрос за Бриджит,ти не трябва да я лъжеш и да пропиляваш ндеждите й.Кажи й истината сега,за да не я нараниш по-късно,когато това излезе наяве."
 Брук говори с ерик по телефона и му сподели,че е готова да забрави за Ник,за да бъде дъщеря й щастлива.В това време Бриджит пристигна и Ерик започна да говори с нея-защо е излъгала за аборта и т.н.
Ник отиде при Брук и започна пламенните си откровения спрямо нея.Тя уж се опъваше"Не ,не бива,не мога да направя това,не мога да допусна същата грешка отново.Ти трябва да й дадеш щастието и сигурността ,което тя заслужава" и разни подобни приказки,ама накрая се свлякоха на стълбите целувайки се ,тя прошепна "О,господи помогни ми" и продължението с изненадите в СЛЕДВАЩИЯТ ЕПИЗОД.... :(
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #155 -: Април 28, 2009, 00:22:18 am »
Благодаря-това го бях пропуснала! ЕЕЕЕ миналата седмица маи е било доста интересно, аз аз с тази работа не успях да гледам нищо, а тази сдмица защото мога да гледам няма да се случи нищо интересно сигурно!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #156 -: Април 28, 2009, 12:55:15 pm »
Ехо,гледащите разказвайте,че аз съм на работа.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #157 -: Април 28, 2009, 13:04:43 pm »
умишлено изтрих написаното, че разказа на anizi е по-подробен ;)
« Последна редакция: Април 28, 2009, 13:08:55 pm от big_eyes »
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #158 -: Април 28, 2009, 13:06:33 pm »
Ами Брук връзва Данте не съм сигурна дали спаха, но го прави само и само Бриджит да повярва, че нямат нищо с Ник и да се оженят, и деца, и рози....дрън дрън и Бриджит естествено взе, че й повярва-горкичката. Ама се замислям, че тези планове ги кроят без Ник ама той-не знам как ще реагира на това!
Тейлър извика емиграционните да изхвърлят Габриела, но тя си беше извикала адвокат, който каза че щом е консумиран брака значи е действителени. Двамата с Томас изчезнаха. Ридж се появи и се скара с Тейлър, че тя била виновна за разпадането на това семейство -Томас е избягал, близначките не прекарвали никакво време с двамата си родители. Каза й също че съжелява, че не е останал с Брук и другото си семейство. Появи се Хектор, който оправял алармата и каза на Ридж да излезе и да се поуспокои и той изхвърча. Каза че ще търсел Томас за да се мъчи да оправя нещата сътворени от Тейлър!
И май това е по-основното което се случи днес!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #159 -: Април 28, 2009, 20:13:10 pm »
Тейлър ми харесваше,ама нещо много взе да командва и да се опитва да се налага и се държи като диктатор.Ако винаги е била такава,какво толкова й е харесал Ридж,та се е оженил за нея?Докато Брук е много по-добра в това отношение.и засега любимката ми от сериала остава Джаки,въпреки че и тя имаше една авантюра,но то в сериала май го смятат за нещо нормално....
А коя е вашата любимка?