0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ехеее, Дони, до 4ч. ли сте продъжили купона?! :lol: Жалко, че си тръгнах едва в 12! :lol: Но пък в 6ч тази сутрин станах без проблем. :)

А сега, по същество.
Много съм щастлива, че се започзнах с всички вас!
Всички, мои виртуални приятели - вече сте реални приятели!

Не съм присъствала преди и нямам база за сравнение, но смятам, че се получи много добре.
мисля, че се получи един ползотворен ден, както и че успяхме да помогнем на много пациенти. докладите бяха интересни и полезни.
отразяването в Канал 0 на Бургас беше подробно и добро.

А купонът снощи беше страхотен.
БРАВО!

Моите огромни адмирации към Сигнус, която даде наистина много от себе си!

П.П. Честито на спечелилите момичета!
Браво на Миси за жеста, който направи!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Искам да изкажа своята голяма Благодарност, към организаторите, към всички клиники и специалисти участващи в Деня на репродуктивното здраве, за цялата помощ, подкрепа и съвети относно всички проблеми и въпроси които ни вълнуват.
Бях на инициативата и съм очарована от всичко.
Радвам се, че съществувате и че сте готови на всичко за да ни помагате.
Благодаря   :flower:
Мили момичета,
организирали този Ден искам да изкажа на всички вас своята благодарност и огромната ми благодарност на МИСИ, за финансовата помощ, която ми оказва за участието ми в конкурса.  :youwoman:
Думите не могат да изразят емоционалното ми състояние в момента, щастлива съм, че има хора, които ми подават ръка и ме подкрепят по пътя ми към така жадуваното майчинство.
 :bighug:
Дано всяка една от нас, участничките в конкурса /а и всички останали момичета тук/ да успеем час по скоро да прегърнем своята рожба.


Там, където има любов, няма страх.
                  Апостол Йоан
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
благодарим, че сподели с нас радостта си
успех и дано това ти е на късмет
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
благодарим, че сподели с нас радостта си
успех и дано това ти е на късмет

[/quote
Честито.Искам да те питам ,как разбра че си спечелила.Как ти съобщиха?Успех ти желая
Bebi,
получих мейл днес следобяд от Миси  :balk_24: и след като в събота и неделя не можех да се откъсна от сайта, с надеждата, че ще съм сред късметлиите. Днес като прочетох писмото и първо звънах на любимия, не можех да говоря от вълнение и щастие. Дай Боже, всекиму такава радост.
Незнам кои са другите спечелили, дано и те споделят.
 :balk_46:

Там, където има любов, няма страх.
                  Апостол Йоан
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Честито dama_kupa, много се радвам за двете момичета, които изтеглих, както и за останалите спечелили финансова помощ. Надявам се тази помощ да доведе късмета при тях и скоро да прегърнат мечтата си!

Всички истории бяха достойни за награда, толкова искрени, вълнуващи, изпълнени с болка, копнеж и надежда. Затова на неспечелилите искам да пожелая да спечелят най-важната награда - да станат родители!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
отново съжелявам, че не можах да присъствам, но нямаше как.
поздравления за организаторите, участниците и всички, които споделят и работят в името на каузата. следващата година ще направя всичко възможно да присъствам. честито на спечелилите от конкурса и в скоро време да ни зарадват с положителни новини.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Честито.Искам да те питам ,как разбра че си спечелила.Как ти съобщиха?Успех ти желая
Да допълня:
На откриването на ДРЗ изтеглихме чрез жребий имената на участвалите в конкурса. Инициалите бяха написани на листчета, те бяха сгънати усърдно на 4 и бяха поставени в прозрачна купа.
Първото име беше изтеглено от mini и нейната дъщеря, която е символичното първо бебе на ДРЗ.
Второто име беше изтеглено от друго момиче и нейното дете - да си признае как се казва, че не успяхме да се запознаем :D
Третото име беше изтеглено от Lisko.
След това дойде ред на misi, която изтегли последователно две листчета. Едната късметлийка се оказа в залата заедно с мъжа си. Беше невероятно вълнуващо - толкова беше щастлива и благодарна... Второто момиче открих по ника, който беше избрала, погледнах мейла, на който се бяха пращали историите, копирах адреса й и го прати на misi, за да може тя да е добрия вестоносец :wink:

На първите три момичета изпратих лично писма. Две от тях ми звъннаха днес по телефона, третото още чакаме да зарадваме :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Ани, това е galli с нейния Алекс
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Е, страхотно :D
Другия път всички с баджове - име и ник до него :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Момичета, благодаря ви за огромните усилия, които положихте и продължавате да полагате, за да се сбъднат мечтите на толкова много хора!  :youwoman:

На спечелилите, а и на всички, които все още се борят за детенце, им пожелавам скоро усилията им да се увенчаят с успех!

Благодаря и на медицинските лица, отделили от времето си, за да присъстват и извършват консултации!

Ани, това е galli с нейния Алекс

Ееее, ами аз исках да се запозная с нея, а не знаех, че е била там. :(

Бъдете добри и не губете кураж! :)