0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: За и Против Тампоните
« Отговор #40 -: Юни 18, 2009, 14:12:24 pm »
Тампоните носят риск, и това го пише дори в листовката към тях. А и наскоро в тампоните на O.B. откриха някакво вредно вещество, мисля че хлор!! Използването на тампони и на дамски превръвки освен че за някои е неудобно, е и много не-екологично. Има алтернативен вариант, и това е използване на силиконова мека купичка, която се поставя във вагината и събира кръвта. Ползва се с години. Препоръчаха ми я, сега ще си я поръчам и ако някой се интересува, по-нататък мога да споделя опит. Но отзивите, които четох за този метод са много положителни.
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #41 -: Юни 18, 2009, 14:23:47 pm »
От къде мога да си го поръчам и аз?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #42 -: Юни 18, 2009, 14:24:31 pm »
Анджи, сподели за тази купичка, понеже никога не съм чувала за такава.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #43 -: Юни 18, 2009, 15:41:03 pm »
ето тук има цяла тема по въпроса
*

    inski

  • ***
  • 150
  • Моля,пишете ГРАМОТНО!Използвайте буквите "Ъ" и "Й"
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #44 -: Юни 18, 2009, 17:40:36 pm »
И аз съм чела за този токсичен шок,но съм си използвала тампони,не само за плаж,а и когато работя.При поставянето и премахването на тампона гледам да спазвам отлична хигиена!
Вече съм при мама!!!Името ми е Гергана и тежа 3,900г и съм висока 52см

 http://www.facebook.com/photo.php?pid=30400192&l=8a99371c23&id=1167931675

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30839992&l=87d3c78751&id=1167931675
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #45 -: Юни 18, 2009, 18:38:14 pm »
Момичета, разгледах инфото за чашката и многократните привръзки и се замислих за някой неща...
Като например: ако съм на вън, на работа и пр. и тоалетната която използвам няма мивка вътре, а има отвън (в преверието, където е възможно да има и други хора  :? ) - как точно да си измия чашката  :oops: :? ??? Вие имате ли идеи?
И друго - след като използвам многократна превръзка, като я сменям с друга, първата трябва да я сложа в чантата си (например) и да си я нося цял ден  :oops: , в тия жеги  :oops: :? не мисля че е добра идея...

Не ме разбирайте погрешно аз съм ЗА подобни алтернативи, но тези "подробности" ме притесняват
Споделете ако някой има решение.
Благодаря

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #46 -: Юни 18, 2009, 20:37:42 pm »
след като използвам многократна превръзка, като я сменям с друга, първата трябва да я сложа в чантата си (например) и да си я нося цял ден  :oops: , в тия жеги  :oops: :? не мисля че е добра идея...
Надеж, това пък защо ??? Няма ли кошче ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #47 -: Юни 18, 2009, 20:49:13 pm »
Нали е многократна, бе Гарга  :D. Сваляш, переш, съхне и айде пак  :lol:. Колкото и не "еко" да прозвуча, предпочитам обикновени превръзки и тампони.
     
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #48 -: Юни 18, 2009, 21:00:20 pm »
Нали е многократна, бе Гарга  :D. Сваляш, переш, съхне и айде пак  :lol:. Колкото и не "еко" да прозвуча, предпочитам обикновени превръзки и тампони.
Съжалявам  :oops: , просто не бях чувала за превръзка за многократна употреба  :oops:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: За и Против Тампоните
« Отговор #49 -: Юни 18, 2009, 21:07:55 pm »
Интересно....много интересно и много хубави въпросчета задава Надето.... май и аз си оставам фенка на еднократните....тези подробности биха ме притеснили и мен. Пък и за многократна....като знаем всички какво е, и колко е приятно, и да го сложа пак както и да е почистенооооо......оооооооо станах мнооого образна ама.....