0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #160 -: Юли 20, 2009, 11:01:58 am »
Харисвам-на външен вид Да, за съпруг Не.....
Би ли простила трета изневяра?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #161 -: Юли 20, 2009, 14:42:01 pm »
Да, но зависи от обстоятелствата.
Би ли се разделила с мъж, просто защото посноянно мрънка и това ти съкращава живота?  :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #162 -: Юли 21, 2009, 11:49:15 am »
Да-искам мъж не ревльо
Би ли живяла със свекървещицата /ако ти е тровила живота години наред/ защото някой трябва да я гледа /болна е например/?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #163 -: Юли 22, 2009, 20:17:37 pm »
Ами да- ако положението е кратковременно и не ако грижата за нея ми се постави като ЗАДЪЛЖИТЕЛНА
бИ ли приела ако разбереш, че мъжът ти спи с друга жена, единствено и само за да има дете (понеже от теб не може) и би ли  гледала това дете?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #164 -: Юли 23, 2009, 11:03:00 am »
Труден въпрос :ask:......при определени обстоятелства да....при други не...абе повече не.....защото има и други начини да имаме дете инсе например, а не секс .....
Би ли осиновила дете от друга раса?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #165 -: Юли 24, 2009, 12:46:07 pm »
ОООО ДА,това ми харесва,особенно малките 4ернокожи сладури,но като се има в предвид и в БГ колко де4ица прекрасни има иzоставени се zамислям........

А ти,би ли напуснала работа,ако неzнаино zа6то тоzи месец zаплатата zакаснява и 6ефа ти всеки ден ти каzва,4е утре 6те плати???????
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #166 -: Юли 28, 2009, 13:44:02 pm »
Е не, ако се случва за пръв път! Всъщност зависи и от това до колко познавам шефовете, в смисъл от колко години работя там, защото ако съм работила примерно пет години и е нямало проблем- ще чакам, но ако съм от един-два месеца- не знам... ще разпитам колегите, предполагам.

А ако разбереш, че твой колега краде - ще кажеш ли на шефа. Защото хем не е твоя работа, хем защо ти да работиш за една заплата, а колегата за една + една (краднато)?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #167 -: Юли 28, 2009, 13:57:46 pm »
оооооооо да. мразя крадливи тарикати. + това половинката ми е шеф, така че все едно крадат и мен  :wink:

ще махнеш ли бебето, което очакваш, ако се мокаже, че не само ти чакаш дете от любимия  8O


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #168 -: Юли 30, 2009, 18:06:41 pm »
Не-детето е преди всичко мое!
Би ли шамаросала наглата съперница?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #169 -: Юли 30, 2009, 20:42:48 pm »
Зависи какъв е, но честно казано, какъвто и тип да е- мислено поне със сигурност, а в действителност- едва ли :)

Ако мъжът ти се "подхлъзне" еднократно и оправданието е "Ама тя ме издебна в такъв момент" , ти кой ще приемеш за виновен жената или мъжът (те и двамата де, ама кой повече ще ти е черен в очите)?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #170 -: Август 01, 2009, 11:10:54 am »
Виновен е мъжа...ще обясня и защо въпреки, че трябва да отговоря само с да и не....значи не е виновна тя-обикновено свободната жена има право да си хвърля въдицата навсякъде, а че шарана е клъвнал тя не е виновна т.е.шарана е виновен....
Би ли дарила орган на нуждаещ се роднина?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #171 -: Август 02, 2009, 20:22:21 pm »
Да. Дано не се налага!

Всичко ли което мислиш, че някой трябва да знае, го казваш или си премълчаваш, защото е по безпроблемно. В смисъл такъв, виждаш, че да речем близка твоя приятелка, се държи абсолютно неадекватно в дадена ситуация, но знаеш, че ако и кажеш мнението си, тя няма да го вземе за приятелски съвет, а направо ще ти се нахвърли като зло куче на пудел. Е, тогава струва ли си да си развалите отношенията, като така или иначе единственото последствие, от това че си искренна, е че ще се скарате за вечни времена.
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #172 -: Август 03, 2009, 10:49:53 am »
Да! Ако приятелката е бного близка, ще и кажа насаме. Ако е една от многото, ще си замълча, защото няма да ме заболи ако те се "удари в стена".
Би ли отишла да живееш в друг град сама?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #173 -: Август 03, 2009, 22:44:02 pm »
Да, и то с голям ентусиазъм!!! Мисля, че да пробваш нещо ново и "страшно" те поддържа в добра форма :D :D. Сега обмислям бънджи-скок, макар че страхотно много ме е страх.

Гледаш ли "сапунки"?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #174 -: Август 04, 2009, 12:09:43 pm »
Някои Да, повечето Не.....
Позволяваш ли емоциите да вземат връх над разума?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #175 -: Август 04, 2009, 12:54:02 pm »
НЕ

Прави6 ли компромиси на лубимия?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #176 -: Август 04, 2009, 21:29:03 pm »
Да.

Струва ли си да отстояваш някаква "загубена предварително" кауза?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #177 -: Август 05, 2009, 10:23:57 am »
Да! Ако наистина вярваш в нея.
Ще се засегнеш ли, ако мъжът ти не хареса това, което си се трепала да готвиш часове?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #178 -: Август 05, 2009, 11:38:37 am »
Абе малко да, ама.....ако наистина не е хубаво....повече ще се ядосам на себе си!!!
Ще успееш ли да го принудиш да мине на диета ако е качил някое кило, но той е албсолютно против диетите?
Re: Да или Не ( продължение )
« Отговор #179 -: Август 05, 2009, 12:17:01 pm »
най-вероятно да, но докато успея ще мине една година  :D много ми е труден, но накрая все пак успява да стане на моето :)
а чуствата ти към него ще останат ли същите, ако все пак продължава да пълнее и след време е качил толкова, че не прилича на себе си?