0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета. Вчера мина и моя преглед при Владимиров. Назначи ми куп хормони да изследвам, и ми казаха че са около 300 лв. Забравих да питам дали е задължително да ги пусна в тяхната клиника. Дайте някакъв съвет. Не се ли поемат някой от касата? Все пак защо ги плащам тези осигуровки.
Благодаря.
« Последна редакция: Април 11, 2009, 14:44:15 pm от Елфи »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля зя съвет
« Отговор #1 -: Април 11, 2009, 10:54:20 am »
Зависи какви са изследванията,ако искаш ги напиши за да ти кажат момичетата кое се плаща и кое не.Успех
*
Re: Моля зя съвет
« Отговор #2 -: Април 11, 2009, 11:07:21 am »
Малко ми е трудно да ги разчета.LH, E2, Prol., TSH, FSH, DUEAJS- това не го разбирам вообще, AMa-и това не ми ясно, IaL,liv3, другите са хламидия и инсулин в кръвта. За съжаление 4 от хормоните, които ви написах много трудно се разчитат. Явно трябва да си специалист.
*
Re: Моля зя съвет
« Отговор #3 -: Април 11, 2009, 11:20:21 am »
*
Re: Моля зя съвет
« Отговор #4 -: Април 11, 2009, 13:48:20 pm »
Благодаря на Деница и Елфи. И аз видях кои се поемат от касата. Относно това къде да ги пусна, какво ще кажете? Аз мисля че в клиниката на Владимиров не може с направления, нали?
*
Re: Моля зя съвет
« Отговор #5 -: Април 11, 2009, 14:00:17 pm »
bebo79, би ли споделила по каква причина правиш изследванията. Защото , ако ти предстои процедура (или събираш документи и изследвания за Фонда), темата ти не е за тук, пък и да те насоча къде точно да си зададеш въпросите.
*
Re: Моля зя съвет
« Отговор #6 -: Април 11, 2009, 14:30:58 pm »
Елфи, изследванията са за да видим дали има някакви проблеми при мен. При съпруга ми вече ги напрафихме и доктора иска само нова спемограма.
*
Re: Моля за съвет (изследвания на хормони)
« Отговор #7 -: Април 11, 2009, 14:47:14 pm »
 Тъй като в момента те вълнуват хормоналните изследвания, местя темата в съответния подфорум.
Желая ти успех!
Re: Моля за съвет (изследвания на хормони)
« Отговор #8 -: Април 15, 2009, 23:31:39 pm »
Zdraveite na vsichki.Za pyrvi pyt vi pisha,no imam problem s cikyla.Neznam dali izobshto tova da go pisha tochno v tazi tema no neznam kade drugate.Tozi mesec kogato mi doide cikyla imah ujasni bolki v krysta i v bybrecite,mnogo mi vyrveshe.Cikyla mi prodylji poveche ot obiknovennoto vyrveshe mi 11 dni.molq vi pishete svoeto mnenie.

бел.мод. Моля, пишете на български или ползвайте кредор
« Последна редакция: Април 16, 2009, 11:49:29 am от Zlatulka »