0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Преглед с капки или компютър?
« -: Февруари 07, 2009, 10:14:08 am »
Кажете ми,на кой предглед да вярвам!?С капки излезе,че имам 1,5 диоптър и астегматизъм,а с компютъра 0,5 и астегматизъм?Според лекарката в оптиката/Дончева от ВМА/ нейния диоптър е верния и за да ми го докаже ми слага това,което ми е предписано/първоначално 0,75 докато свикна няколко месеца/ и нейния диоптър.Е,с 0,5 ми беше по-добре,но съм чувала,че първо ти е размазано и се свиква с течение на времето.Според вас кой метод е по-добър?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Преглед с капки или компютър?
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2009, 10:21:32 am »
с разширяване на зениците се получава по-точен резултат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Преглед с капки или компютър?
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2009, 09:01:22 am »
С капки /за разширяване на зениците/  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Преглед с капки или компютър?
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2009, 11:15:56 am »
И аз съм ЗА капките
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
Re: Преглед с капки или компютър?
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2009, 21:48:19 pm »
Няма по-добър или по-лош метод - индивидуално е.
Ако с по-ниския диоптър виждаш достатъчно, започни с него ... нищо не губиш ... винаги можеш да увеличиш диоптъра ... Обратното е вече трудно.
Попитай все пак още един офталмолог, като му разкажеш за предишните двама ... Нека все пак ти се разясни откъде идва разликата.
*
Re: Преглед с капки или компютър?
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2009, 22:18:51 pm »
С разширяване на зениците е най-точно