0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #20 -: Септември 09, 2008, 23:58:56 pm »
Според мен не си прави експерименти ,а отиди на добър АГ .Не е нормално това че от 3м нямаш цикъл.
И аз съм на това мнение. До колкото знам като нямаш цикъл от толкова вр. ти дават някакви хапчета или ти бият инжекция и ти идва почти веднага след това. А за тая работа с противозачатъчните чувам за първи път. Имай предвид,че не съм мн компетентна по въпроса,но така са ми казвали мои познати.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #21 -: Септември 10, 2008, 11:32:09 am »
Аз в началото естествено много се зарадвах защото си мислех че дългоочакваното бебче вече е на път, но уви. Направих някоко теста и нищо. Моят лекар ми изписва противозачатъчни, но проблема е че аз не искам да ги пия. Знае ли някой по какъв друг начин може да се предизвика менструация без значение хапчета или друго бабино лекарство само да не са противозачатъчни ?

Аз нещо не разбирам. Защо за бога нещеш да пиеш противозачатъчни. За да ти ги исписват най-вероятно си има причина. Щом си правила изследвания и знаеш какъв е проблема според мен е меко казано безотговорно от твоя страна да не искаш да взимаш лекарства, които най-вероятно ще ти помогнат, а в същото време да страдаш, че все още нямаш дете. Да нямаш М от повече от 4месеца е адски дълъг период от време. Ако нямаш доверие на лекаря си - смени го, но в никакъв случай не разчитай само на бабини девитини от сорта ванилия с мляко, за да предизвикаш М. Все пак медицината е толкова напреднала по отношение на хормоналните препарати, че новите са толкова изчистени доста по-безвредни от тези от едно време.
Ако проблема ти се дължи на хормонален дисбаланс не мисля че ще се оправиш с билки. Обикновено сериозните проблеми искат сериозни мерки.
Желая ти успех и скоро да се похвалиш с решение. Но според мен, а и другите момичета тук те съветват да не си правиш експерименти, а отиди на лекар - специалист!
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #22 -: Септември 10, 2008, 11:38:39 am »
Вече четвърти месец без М - това си е доста дълъг период и трябва да вземеш мерки да го предизвикаш!
Не знам за бабини рецепти в такива случаи, на мен обикновено ми предписват прогестеронови препарати при такива големи закъснения.
А противозачатъчни обикновено изписват от 1 ден на кървенето с цел регулиране на цикъла; подтискане на ову, за да не се образуват кисти ...
Какъв всъщност е проблемът при теб и защо отказваш да се лекуваш по традиционните методи?
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #23 -: Септември 10, 2008, 16:16:02 pm »
Вече четвърти месец без М - това си е доста дълъг период и трябва да вземеш мерки да го предизвикаш!
Не знам за бабини рецепти в такива случаи, на мен обикновено ми предписват прогестеронови препарати при такива големи закъснения.
А противозачатъчни обикновено изписват от 1 ден на кървенето с цел регулиране на цикъла; подтискане на ову, за да не се образуват кисти ...
Какъв всъщност е проблемът при теб и защо отказваш да се лекуваш по традиционните методи?

Проблема ми е в щитовидната жлеза, но каквото трябва аз съм го направила -  изследвания, пия лекарства(л - тироксин), и съм ходила при различни лекари, но ми казват че трябва да пия противозачатъчни и понеже не ми казват нищо алтернативно за това попитах някой не знае ли нещо. В никакъв случай не отричам съвременната медицина, а просто споделям какво ми казват тук в Карлово и пак питам някой знае ли за другиалтернативи преди да отида в София на лекар
« Последна редакция: Септември 10, 2008, 18:13:24 pm от malko_beb4e »
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #24 -: Септември 11, 2008, 17:10:47 pm »
някой ще сподели ли мнението си pleaseee
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #25 -: Септември 11, 2008, 17:16:58 pm »
Трябва ти добър АГ ,а не "Бабини лекове"Тук всички ходим на лекар ,там е истината.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #26 -: Септември 12, 2008, 09:04:16 am »
Най-близките Аг специалисти са ти в Пловдив, ако не държиш да ходиш в София.
Освен това може би ще ти е нужен и добър ендокринолог, но аз не съм запозната със светилата в Пловдив, нека другите момичета тук съветват.
Бабините лекове ги сотави за друг път, сега си обърни внимание, освен това не гледай на противозачатъчните само като на такива - това са хормонални препарати, които обикновено се предписват за нормализиране на хормоните.

Поздрави, стискаме палци и пиши какво става с теб.
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #27 -: Септември 28, 2008, 18:21:14 pm »
пробвах различни неща, но нищо не става и се наложи да пия Фемоден - от вчера има резултат сега ще чакаме да ми свърши и да продължаваме с бебеправенето стискайте палци скоро да има резултат     :stroller:
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #28 -: Септември 28, 2008, 19:16:38 pm »
И аз имах проблеми... не точно като твоите, моите бяха хормонални. Решавах ги по някакви начини. Но един не успях да реша... Ще се радвам ако ми кажете как става така, че скоро след мензиса да има бебе. На мен все ми отнема по няколко месеца. Мисля си ако има начин да стане за по-малко от месец... дали да не пробвам сега за една госпожица? Е може и футболен отбор да си докарам с тези опити, ама поне ще е весело.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: имам нужда от съвет...
« Отговор #29 -: Февруари 05, 2009, 19:17:06 pm »
Aз също в момента имам раничка и лекувам вече трети месец. Вашите генеколози как ви лекуваха,защотомене ме лекуват с хапчета а чух че трябвало да се гори.
За първи път чувам раничка да се лекува с хапчета.
Моята я лекуваха чрез електрокоагулация/обгаряне/
Преди време имах раничка и понеже не съм раждала, доктора ми каза в никакъв случай да не давам "да ме горят" . Маза ме няколко пъти с някакво лекарство, на което не помня името предвид факта, че случката беше преди 4-5 години. Всичко мина добре, така че не само горенето е вариант.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.