0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #40 -: Февруари 25, 2009, 10:34:54 am »
Айде и аз да изкажа мнение за въпросния доктор :x
След първият ми неуспешен опит в София Икси/Тесе отивам при него за преглед, защото бях объркана и незнаех от къде да почвам отначало, само да вметна, че тогава Маркова ми беше казала, че може да ме включи чак след година, а това ставаше 2006 и на мен съответно не ми се чакаше година. Та след първия опит имах замразени ембриони и отивам аз при Давидков да ме види с невероятната си апаратура и знам ли какво съм очакавала,може би просто да види след опита дали всичко ми е наред, лигавица, яйчници...
Отивам аз и се почва речта...  :lol: - единственият който прави това, единственият който прави онова и т.н., а и д-р Мазнейкова е след него, няма други лекари в Б-я, само той и тя и техните апаратури...
Каза ми, забележете, след неуспешно Икси/Тесе: " да изчакаме със замразените и да ме стимулира с Клостилбегит и да правим секс на 26, 27, 28 август" 8O 8O 8O
Стана ми не смешно, ами тъпо и тъжно, че явно и този не става.
Аз обаче упорито муу обяснявам, че нямаме сперматозоиди, хората са го оперирали, взимали са от тестиса, а той "Ти на мен не ми ги разправяй тези - аз на какви чудеса съм се нагледай в практиката си" - без коментар...

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #41 -: Февруари 25, 2009, 11:00:13 am »
Eeee, момичета никъде не съм написала че е специалист по стерилитет нали, или че трябва някой да се лекува при него  8O, само казвам че е добър диагностик с добра апаратура и в това съм се убедила лично.  :D
 А това за клостиблегита му е яно любимата и единствена терапия, имам и други познати, които е "лекувал" така.  :wink:
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #42 -: Февруари 25, 2009, 11:04:44 am »
Eeee, момичета никъде не съм написала че е специалист по стерилитет ..
Аз просто не можах да се сдържа :)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #43 -: Февруари 25, 2009, 11:12:33 am »
Eeee, момичета никъде не съм написала че е специалист по стерилитет нали, или че трябва някой да се лекува при него  8O, само казвам че е добър диагностик с добра апаратура и в това съм се убедила лично.  :D

Да бе, Петя, аз не съм ходила при него заради стерилитета, просто като ме разпита и аз му казах че правим ин витро, та той реши да се направи на знаещ и в тази област, не че съм му търсила съвет за стерилитета :wink:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #44 -: Февруари 25, 2009, 11:18:17 am »
Абе тоя ще излезне голям уникум, чак ме е яд че не съм попадала на него  :lol: . По принцип нали все на такъв тип лекари попадам и все такива уникални неща ми се случват на мен  :lol: Този съм го пропуснала явно. Е загубата ми не е голяма  :lol: даже мноооооооого се радвам.  :lol:

П.С. Особенно много съм впечатлена от историята на st
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #45 -: Февруари 25, 2009, 11:22:10 am »
Стори ми се че говорим за различни неща затова...
 И пак казвам за лечение според мен не става, но за фетална морфология е добър (говоря за Варна), стига да изтраеш надменното му поведение, но когато си на зор ти е все едно какво плещи отсреща.  :lol:
 И не мога да разбреа защо му отделяме чак толкова време... винаги ще има доволни и недоволни  :D
 В крайна сметка ей къде е София... :wink:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #46 -: Февруари 25, 2009, 11:28:23 am »
   Е,хубу де!И в Майчин дом-Варна имат добра техника за фетална морфология.Тъй като ми предстои да ходя,а силно се възмущавам от написаното за д-р Давидков и никак не ме влече да ходя при него.Някой има ли мнение за ФМ във Майчин дом?
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #47 -: Февруари 25, 2009, 11:32:32 am »
Няма да коментирам в темата, че ще отнеса бан ако си го кажа всичко дет ми идва на устата за този доктор.
Ама верно голям майстор бил, st мерси че сподели :) И някак си не мога да повярвам, че може да си експерт в една област на акушерството и гинекологията и гола вода в друга. Поне дотолкова все пак, колкото да усетиш, че си доста далече от нещо, трябва да можеш. Спирам, че ще отида много далеч. :)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #48 -: Февруари 25, 2009, 12:49:35 pm »
И някак си не мога да повярвам, че може да си експерт в една област на акушерството и гинекологията и гола вода в друга.
Дони какво искаш да кажеш, че всеки гинеколог трябва да е нясно със стерилитета ли или че не си попадала на лекари, които не са наясно и въпреки това си предлагат услугите?
 Защото аз във Варна съм попаднала на доста такива, дори обикновени квартални гинеколози, които са ми предлагали стимулация с клостилбегит  :lol:
 Да и на st историята е инртересна, но тя сама казва
Да бе, Петя, аз не съм ходила при него заради стерилитета, просто като ме разпита и аз му казах че правим ин витро, та той реши да се направи на знаещ и в тази област, не че съм му търсила съвет за стерилитета :wink:
Така че той може да казва много неща, въпроса е кой за какво е отишъл и всеки да си направи сметката дали да му се доверява или не.
 Незнам, много ми е странно да се коментира лекар, а дори да не си му бил нито веднъж пациент...
И аз спирам до тук, защото темата се изроди нещо-въпросът беше за диагностика на бебета, а къде отидохме пак
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #49 -: Февруари 25, 2009, 12:56:19 pm »
Няма нищо срамно и лошо в това лекар да каже "не знам" или да си замълчи, а е достойно и редно ако в такъв случай насочи към подходящ колега вместо да го плюе пред непознати жени и още по-лошо негови пациентки. Петя, вярвай ми ако аз бях там в някоя от гореописаните ситуации щеше да се случи случка, не зная каква, но щеше!
Доколкото знам не би трябвало да не знае какво е TESE, ICSI и т.н. - каква стимулации с клостил и спонтанно забременяване, когато става дума за единични бройки спематозоиди, които се извличат от тестиса директно.
Не съм му била пациентка, признавам си и съм много доволна от този факт :)

Не го приемай като лична конфронтация, просто спорим и обсъждаме ;) Вбесих му се яко  :witch:
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 16:47:00 pm от cygnus »
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #50 -: Февруари 25, 2009, 13:44:48 pm »
Не го приемай като лична конфронтация, просто спорим и обсъждаме ;) Вбесих му се яко  :witch:
Изобщо не го приемам така, все пак в спорът се ражда истината.  :wink:
 Факт е че пред мен не е плюл никого, само изтъкваше себе си, иначе както и аз бях писала по-горе не знам как щях да реагирам   :lol:
 Пък и аз не съм му в ролята на защитник  :wink:, просто колкото и невероятно да звучи на всички аз съм доволна от него-при мен си свърши перфектно работата-това за което отидох. А за цените му-да високи са, но не са скрити, в смисъл не те изненадва при свършен факт, а предварително още по телефона си известен така че може да си направиш сметка дали да отидеш или не.
 Хайде вече наистина приключвам!  :D
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 13:47:11 pm от peta »
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #51 -: Февруари 25, 2009, 16:06:16 pm »
Бях при Давидков през януари - останах много доволна от прегледа, огледа всички органи на бебка обстойно, пъпна връв, всичко...И аз бях чела какви ли не изказвания за него,бях предубедена, но все пак отидох и останах впечатлена - вярно скъпо е, но според мен си заслужава.Прегледа на ехографа(бях за ФМ)беше около 20 мин с подробни обяснения, след ехографа си поговорихме за храненето, изписа ми лекарства, като за всяко ми даде обяснение защо и така..Всеки сам решава на кой лекар да се довери..аз не искам да хваля никой, просто споделям впечатления.Скоро пак ще ходя, така че ще имам още по - пресни :)

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #52 -: Февруари 25, 2009, 18:34:42 pm »
Фани, в майчин дом фетална на 4Д ми прави георгиев, честно казано не ми каза нищо! по отношение на диагностиката, ако си склонна да си запушиш ушите за глупостите на давидков, по- добре иди при него или при балев. не знам кой лекар ще ти прави феталната в майчин дом, всичко зависи от него, не от апаратурата толкова. още повече май на 2Д се вижда по- добре. цялата ми бременност следиха в майчин дом, накрая се оляха, ама това е друга тема. късмет :)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #53 -: Февруари 25, 2009, 18:42:50 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ отново от мен! Относно лекарствата които изписва са едни и съшти за вси4ки независимо в коя г.с. си!!!!!!! слу4аино се запознах с две моми4ета -едната бременна в 20 седмица с едно бебе, втората в 10г.с. с близнаци, а аз в 15 г.с. с тризнаци: магнерот 3*2,неоксид 1*1,дуфастон2*1 фолиева киселина 2*1 и нош па 4*1 НЕМИСЛЯ 4е това е нормално, а специално при мен; пих дуфастон миналия месец и  не би трябвало да пия отново след такъ :в кратак период след консултация с моя док просто  просто унищожих рецептата и останах само на нош па и матерна,а с останалите моми4ета се слу4и съштото никоя не е трябвало да пие тези лекарства изписани от ГОСПОДИН РАЗБИРКО! Нямам думи ,не бих повторила визитата си при него УЖАСЕНА съм!
:)
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #54 -: Февруари 25, 2009, 19:17:27 pm »
Внимавайте с Неоксида, до колкото знам той не е подходящ за бременни. Иначе са хубави витамини. Аз ги спрях като започнах процедура.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #55 -: Февруари 25, 2009, 20:33:02 pm »
viketo,благодаря!До колкото разбрах,д-р Яков правел ФМ и са доволни от него.Както и да е,ще се подготвям психически за среща със д-р Давидков.  :( Сори за спама.

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #56 -: Февруари 25, 2009, 22:47:30 pm »
Фани,не знам за други лекари от Майчин дом,но аз мога да ти препоръчам д-р Яков - за мен лично по-добрия вариант(при Давидков съм ходила преди много години,за профилактичен преглед).
Вярно,само веднъж съм ходила при д-р Яков на ФМ (В 16 г.с.),но ми направи впечатление,че беше изключително внимателен,огледа всичко обстойно и в детайли без да бърза,дори обяснява и на мен всичко; Въобще останах с добри впечатления от него и като специалист,и като човек/отношение към пациента.

А след прегледа дори прати по мен специални поздрави на д-р Александров,за когото като цяло се изказа с голямо уважение и добри чувства. :balk_602:
(само за протокола при него не ме е пращал Александров,а лекарката ми от ЖК,която държеше и на 3/4D да отида за всеки случай :wink:)

То всъщност сама можеш да провериш - ако пуснеш в гугъл(или в бгмама) името му,мисля,че със сигурност ще видиш доста повече положителни отзиви,отколкото за Давидков :wink:

Но крайното решение разбира се,е твое - късмет и после да споделиш! :hug2:
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 22:49:28 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #57 -: Февруари 25, 2009, 23:00:27 pm »
със сигурност яков е по- добрия вариант за фм, за съжаление на мен "ми се падна" георгиев :). нищо лошо за качествата му като лекар, просто не можеше да борави с 4Д.
а че давидков си е шарлатанин, това си го заявявам открито, макар да признавам че е добър диагностик и умее до голяма степен да борави с машинките си. след като една година пих дуфастон по негово предписание в дните преди овулация и по време на (всъщност аз си мислих само, че е по време на овулация, оказа се, че прием на дуфастон по това време подтиска овулацията, ама нейсе ...), след година опити той директно ме метна към клостила - ами вземаш си едни хапченца, клостилбегит се казват, пиеш ги по следната схема и ти гарантирам, че до 2 - 3 месеца ще има резултат. само дето вече се бях пообразовала малко и познай дали пих вълшебните хапченца. за съжаление се учим от собствените си грешки, не хващаме вяра на чуждия опит, така че който е решил да посети давидков сам ще си направи изводите.
за щастие в медицинските среди все още съществува това нещо, наречено професионализъм и уважение, които помагат на добрите лекари като якови (баща и син) и александров да не губят доброто си отношение едни към други.
*

    Vanya1972

  • **
  • 51
  • Моите три слънчица
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #58 -: Февруари 26, 2009, 10:00:38 am »
Здравейте и от мен момичета, не можах да изчета всичко с подробности, но не можах да се въздържа да не се включа в темата. Бременна съм с тризнаци в 22 г.с. - вчера ходих на 4G при д-р Петинка Цветкова - страхотно впечатление ми направи - внимателна, мила и обяснява, накрая ти прави запис, на снимки и клипчета от прегледа - на нейн диск и всичко това на цена от 60 лева. При нея няма разлика, дали си бременна с 1, 2 или 3. Възмутена съм от тези цени на Давидков, та как бих могла аз да си ги позволя, като с мъжа ми на този етап сме на една заплата и гледаме да заделим някой лев за бебетата. Не че се оплаквам, но мисля, че това е чиста проба рекет, защото човек в името на детето прави и невъзможното - особено при дългоочакваните деца. Може и да не съм права и може би много няма да се съгласят с мен, но това е лично мое мнение.
Желая успех на всички момичета.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #59 -: Февруари 26, 2009, 10:17:06 am »
viketo , Таничка , много ви благодаря!Наистина ме успокоихте със мненията си,много сте мили.

... Не че се оплаквам, но мисля, че това е чиста проба рекет, защото човек в името на детето прави и невъзможното - особено при дългоочакваните деца.

   Точно така,Ваня.Колко си права,ако знаеш!Лека и безпроблемна до края!