0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #880 -: Ноември 15, 2009, 23:17:13 pm »
pieselina не се притеснявай мила. Ако съм разбрала правилно отиваш за самата инсеминация на естествен цикъл, нали? Аз бях със стимулация, но това е без значение за самата процедура. Аз съм ходила и рано сутрин и на обед, и късно следобед. Щом док така е преценил, значи няма за какво да се притесняваш. Ще има достатъчно време за всичко и това че ще преглежда няма какво да те смущава. Вие така или иначе ще дадете материал и ще почакате поне 2 часа. А когато всичко е готово, док ще извърши процедурата и ще те остави да си полежиш малко, и после обратно в къщи. Самата процедура обикновено не се прави в самия кабинет на док, а в друг малко по навътре в самата клиника, така че останалите пациентки не трябва да те притесняват. Успех и  :bfp: на края.

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #881 -: Ноември 16, 2009, 12:20:51 pm »
Честито на родилите мами и от мен!Да са ви живи и здрави малките бебоци и много,много да ви радват.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #882 -: Ноември 18, 2009, 18:04:13 pm »
Привет и от мен най накрая  :)

Накратко да кажа каквото мога.Бяхме на преглед в петък и док каза че бебка е станала голяма 3500 гр и 4е до 23-24 ноември ако не родя мога да постъпя в болницата и да чакаме.и така се разбрахме с док ,записа ме в телефона си и каза че раждането ще струва 250 лв - нормално раждане без упойки.След като се прибрахме вкъщи вечерта отидох до тоалетна и видях че някаква обилна слуз падна от мен с червеникави неща,след това почна да ме наболява и да имам кафеникаво течение и след ставане от леглото в 2.30 през ноща ми изтекоха водите и веднага тръгнахме към болницата,там ме приеха с разкритие 1-2 см.И цял ден  се мъчих с такова разкритие и болки,накрая към 6 вечерта ми сложиха система Окситоцин и в 21:25 на 14 ноември - се роди Мануела с 4-5 напъна - 3000 гр. -49 см.Вчера ни изписаха.
Това е засега от мен,когато мога ще се включа пак.
Поздрави на всички и леки раждания на бременелките Цеци и Вивалчето.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #883 -: Ноември 19, 2009, 09:04:58 am »
maya_20 радвам се, че всичко се е развило по най-добрия начин за теб и малката Мануела. Благодарим, че веднага се вкл. и ни писа.
Хубави и спокойни дни на адаптация в къщи с новия член на семейството  :D

Сега вече започваме да тръпнем за Вивалчето  :D и в същото време сме в очакване на нови  :bfp: preggo
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #884 -: Ноември 20, 2009, 08:33:01 am »
maya_20 честита рожба дано и ние скоро имаме късмет и да се радваме на това чудо :wave:
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #885 -: Ноември 24, 2009, 08:45:24 am »
Здравейте момичета моето лапаро си остава за 30.11 и колкото повече наближава толкова страха напира в мен,знаете ли да ли има някакъв начин да се прескочи тази клизма поне с разхлабителни или няма да стане,вчера говорих с Ванчето и нея попитах но тя каза,че на място ще се разберем,момичета голям страх голямо нещо.Няма ли да се засечем с някого на тази дата  :(
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #886 -: Ноември 24, 2009, 10:46:07 am »
Бина неразбрах от кое те е страх по-вече от лапароскопията или от клизмата  :wink:.

За лапароскопията - ще видиш после как ще даваш кураж на други момичета. Важен е резултата от операцията.
За клизмата - нищо болезнено. И без това ти правят промивка и ще видиш колко бързо ще стане всичко. Това не го мисли. Даже с разхлабителни може да ти е по-некомфортно т.е. ще ти къркорят червата и ще ходиш 5-6 пъти до 00, а така наведнъж без други екстри ще си готова(съжелявам, че навлязах в подробности ама да успокоя момичето). :D
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #887 -: Ноември 27, 2009, 15:55:03 pm »
Здрасти Бина.На мен също ми е правена лапароск.Имен ме беше страх от клизмата повече,но сега почти не я използват преди лапаро,а има едни прахчета-Фортранс.Разтварят се във вода и се изпива за опред.време.Обаче на мисли ,че е по-малко гадно.После ходиш до 00 сто пъти.Така,че споко!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #888 -: Ноември 27, 2009, 21:26:28 pm »
Къде беше твоето лапаро в Тутркан ли?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #889 -: Ноември 28, 2009, 10:01:14 am »
Момичета,мили,днес Бойчев е рожденик!Да му пожелаем много здраве,щастие,за да може още дълги години да ни помага,че без него не можем!Моето пожелание към него освен да е най-вече здрав,да започне скоро с ин витрото,че да се успокоя,Успехи милички,дано всички постигнете своята цел,да гушнете скоро бебчета.А на Бина,много кураж,ще стискаме палци на 30.11.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #890 -: Ноември 28, 2009, 16:29:44 pm »
успех Бина и да пишеш после как е минало аз съм на 14.12 на лапаро и ще чакам да ме успокоиш че няма нищо страшно
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #891 -: Ноември 28, 2009, 17:57:31 pm »
Много ви Благодаря момичета като знам,че ви има наистина се чувствам много по-добре когато се върна първо вас ще уведомя как е минало лапарото ми е на 1-ви стискайте :goodluck:А на нашия доктор  :hbirth: и да ни направи всички щастливи мами
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #892 -: Ноември 30, 2009, 13:42:52 pm »
здр.момичета лапарото ми го отложиха за сряда,утре ще ме приемат и в сряда операцията,малко гадничко се получи но нямаше как имаше много за приемане и за това дано е за добро стискайте  :goodluck:за сряда
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #893 -: Декември 01, 2009, 19:30:12 pm »
Бина,успех утре на лапарото.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #894 -: Декември 05, 2009, 13:19:51 pm »
Майче, честита рожба!!! Да ти е  много много здрава и неревлива :) :bori_021:

На всички други искам съвсем искрено да споделя : миналата година на Коледа аз разбрах че наистена стават чудеса - точно тогава видях моите  :bfp: , а тази година с голяма желание ще се помоля за всички вас в най-скоро време Господ да ви дари с бебче! Трябва силно да вярвате в положителният резултат от това което правите !!!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #895 -: Декември 05, 2009, 20:28:02 pm »
здравей те момичета ето че и моето лапаро мина,в Понеделник ще ходя да ми маха конците и момичета имам си една тръба,трябваше да махне и двете но се оказа че едната може да се окаже проходима когато отида да ми махне конците,ще продуха тази която е оставил.Искам да ви попитам как става това продухване боли ли с какво го прави когато четох за хидротубацията разбрах че някой момичета са си купува ли някакви ампули на мен док.не ми е споменал нищо с какво ще ми я продухва???толкова ме е страх пак,да взема ли някакви болкоуспокоителни преди това
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #896 -: Декември 07, 2009, 21:03:13 pm »
Добър вечер и ето аз приключих с тези мой процедури  :D
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #897 -: Декември 08, 2009, 08:42:54 am »
Простете, че нахлувам в темичката ви, но имам едно въпросче - надявам се да можете да ми помогнете. Знаете ли дали д-р Бойчев прави хистероскопия (диагностична или оперативна). Пациентка съм на д-р Стаменов, но ще ми е по-удобно в Тутракан да си направя хистерото. Не съм ходила до сега при "вашия" доктор - дали ще ми са наложи да чакам много?
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #898 -: Декември 08, 2009, 08:49:00 am »
Здравей,за хистероскопия със сигурност прави,но за това колко ще чакаш е много относителен въпрос мисля,че с него вече ще трябва да се разбереш,аз като бях за лапарото имаше едно момиче за хистеро в 12ч я оперираха и в 15ч я изписаха
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #899 -: Декември 08, 2009, 08:53:56 am »
бина, благодаря ти за отговора  :hug2:
Наистина, май ще е най-добре да се обадя и да ги питам
А имаш ли представа колко струва хистероскопията? И дали може с направление от ЗК да мине?