0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #840 -: Октомври 27, 2009, 19:39:07 pm »
Здравейте,момичета!Има ли такива от вас,който са започнали стимулация при Бойчев,а инвитро процедурата да я правят в Малинов.Нека да пишат как става точно,може и на лични,да не занимаваме другите момичета с тези неща,да няма проблеми. 
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #841 -: Октомври 27, 2009, 19:47:45 pm »
Има и други момичета 1-та съм аз но симулацията ми ще започне чак когато ме одобрят от фонда,а за това тр. време ти по фонда ли ще ти е инвитрото?А и по добре тук а не на лични защото всяка информация във форума е полезна за други
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 19:49:44 pm от бина »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #842 -: Октомври 27, 2009, 20:44:48 pm »
tania_80 най-вероятно ще пиеш антибиотик както е написала Вивал, но ти имаш само два дена до прегледа. На живо, а не по телефона ще се чувстваш по-добре като разговаряш с док(или поне с мен е така). Честно казано аз май точно стерилна урина не съм пускала. Ти ли реши да си пуснеш или ти каза доктора?
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #843 -: Октомври 27, 2009, 23:00:50 pm »
Здравейте,момичета!Има ли такива от вас,който са започнали стимулация при Бойчев,а инвитро процедурата да я правят в Малинов.Нека да пишат как става точно,може и на лични,да не занимаваме другите момичета с тези неща,да няма проблеми. 
Моята стимулация започна при Бойчев. Отидох на 1-ви ден от МЦ, прегледа ме, обади се на Стаменов и ми казаха, че започваме с инжекциите от 3-ти ден от МЦ, защото бях по къс протокол. На 5-ти ден от стимулацията бях на преглед при Стаменов и останах там до края на процедурата. 

Вивичка, Цецинка, късмет и спокойни бременни дни! Водете си дневници, че Евия знае колко много разпитвам :D.

За инвитрото при Бойчев - бяхме се разбрали да се обадя когато ме одобрят от Фонда, за да ми кажат дали при тях или в Сф ще започвам. Ванчето каза, че скоро няма да започват. Надявам се обаче, че следващата година ще ни зарадват.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #844 -: Октомври 28, 2009, 09:18:08 am »
Момичета много Ви благодаря за бързия отговор.
Пожелавам Ви успех на всички. Ще пиша пак като се върна от Тутракан.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #845 -: Октомври 28, 2009, 09:22:20 am »
А за въпроса на Цецинка - на мен док. ми каза да си пусна обикновенна урина, но там излезе че имам доста бактерии. Обадих се на Ванчето и тя ми  каза да си пусна стерилна урина за да видим какви точно са бактериите.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #846 -: Октомври 28, 2009, 14:34:27 pm »
Gream защо си останала в София до края на стимулацията,Бойчев не може ли да довърши до край стимулацията?Питам защото София ми е  много далече да пътувам,надявах се Бойчев да ме наблюдава.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #847 -: Октомври 28, 2009, 18:46:22 pm »
Cream кога прави инвитрото? Питам защото в момента съм на противозачатъчни и след това съм на преглед при Стаменов. И се надявам че след като ми се изчистят яйчниците, че ще започна стимулация. Но ми харесва идеята поне час от стимулацията ми да бъде при Бойчев. Дали биха направили такъв компромис и за мен?
Какво значи че скоро няма да започват? На мен ми бяха казали, че към Ноември Декември ще започват? Може би е най-добре да се обадя на Ванчето!!!

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #848 -: Октомври 28, 2009, 21:01:51 pm »
cream аз така и не си направих дневник във форума, но си пиша основните неща в един тефтер... така че питай, достоверно ще отговарям  :wink: с голямо удоволствие.

tania_80 успокоих се, че не пропускам нищо. :)

didundri,ralitka според мен нашия док. може да води стимулацията, но само се чудя къде ще пускате хормони. От тях зависи дозата на лекарствата поне в крайния етап на стимулацията. Но то ще стане ясно. Ние с Кремито правихме инвитрото началото на годината, така че досега може да има промяна в начина на действие.
Успех ви желая на вички и не спирайте да вярвате! :crossfingers:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #849 -: Октомври 29, 2009, 21:49:13 pm »
Напълно възможно е да има промяна в организацията на тандема Стаменов-Бойчев. Доки ще обясни най-добре. Пък и аз като отида в София, те ще кажат ако вече може да правим всичко в Тутракан. Така и там ще се облекчи натоварването. Аз съм напълно готова да започна опита при Бойчев - вярвам му на 1000%!

didundri, нямаше как да не остана в София за стимулацията, защото през ден ми вземаха кръв и ме преглеждаха, след което назначават дозите за деня. В Тутракан нямаше как да направят кръвните изследвания толкова бързо.

ralitka, ако разбереш, че ще започват скоро, пиши. Аз правих опита си в началото на годината.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #850 -: Октомври 31, 2009, 16:19:35 pm »
Момичета, здравейте!!!!!
За бактерийте ми изписаха аугментин 3*1 на ден и полижинакс.
Някоя вземала ли е тези хапчета? Не че се съмнявам в док., просто за успокоение.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #851 -: Октомври 31, 2009, 17:10:36 pm »
За бактерийте ми изписаха аугментин 3*1 на ден и полижинакс.
Явно си е индивидуално според проблема-аз пия АБ-Дурацеф, но по друга причина, Вивал писа че е пила Зинат... така че док. е преценил рисковете и най-добре си вземи антибиотика.

Как се чувстваш Майче? :D
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #852 -: Октомври 31, 2009, 22:14:50 pm »
Как се чувстваш Майче? :D

Ами уж добре засега :oops:,да не казвам голяма дума.Усещам едно придърпване отдолу и болки между краката  :oops:.Нощно време немога да се обърна от болки в кокалите  :? Неприятно е но няма как,малко остава,още нищо не съм си купувала за родилното.На 13 сме на преглед,ще видим как ще раждам.

С мартео какво става,някой чувал ли е нещо?Имаме ли бебе вече?

Относно полижинакс,аз си слагах до преди няколко дена заради бактерии във влагалището(нещо като гъбички).Като свещички са,едни големички топчета като яйчице.Около 8 лева струва една опаковка с един блистер.

Надявам се всички да сте добре,скоро някой да се похвали с две черти и лека бременност на бременелките  :wink:

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #853 -: Ноември 02, 2009, 19:37:49 pm »
здравейте момичета,някой може ли да ми каже инвитрото при Стаменов до кой номер са стигнали одобрените
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #854 -: Ноември 02, 2009, 19:39:30 pm »
Има тема за клиниката и там можеш да провериш Успех,ако не можеш да я намериш пиши
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #855 -: Ноември 02, 2009, 20:19:46 pm »
мен по точно ме интересува има ли някаде да се проверява до кой номер са стигнали?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #856 -: Ноември 02, 2009, 20:33:43 pm »
Не разбирам точно какво питаш. До кой номер са стигнали одобрените от Фонда. Или в клиниката с кой номер работят вече.
При първия случай следиш темите http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0 и  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35499.0
При втория просто проверяваш в темата за клиниката. Или питаш по телефона.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #857 -: Ноември 05, 2009, 01:30:44 am »
Здравейте, извинявам се за закъснялото включване, но пък затова EVIQ ви е дала отличен отговор - аз нямах залъгалка за бебето -но наистина ще бъде в помощ; случвало се е бебето да се разповие и го носех да го повият наново и съм виждала че памперса е същият; а колкото до силиконовите зърна,аз така и неможах да си ги сложа и да кърмя с тях на мен като едно голямо чудо ми помогна кремчето на AVENT (такива рани имах....); аз и другото момиче което беше с мен в стая родихме на един и същ ден - и  двете бебетата  ги донесаха на следащият  следобяд при нас.Моят мъж също влезе веднага след операцията и той пръв гушна нашият бебо. Забравих да си кажа мнението за чаршафите-ако не ви тежат си вземете, защото зависи коя санитарка се падне и има едни  петнисти чаршафи.....  За тези които ще раждат със секцио е желателно да си вземат поне една сламка(ако забравите-долу на павилиончето има),защото след операцията може да се пие само вода и понеже е трудно да се наддигнеш със сламка е много удобно( на мен това една санитарка ми го каза)
Надявам се пътят на всяка от вас да е по мед и масло и всичко да бъде ок  :cheerleader:

Ах какво ли не правим за тези бебета- опитваме се със зъби и нокти да забременем, след  :bfp:, се стараем към една безпроблемна бременност в края на която това дългоочаквано човече се ражда и започва старанието по отглеждането - гладно,жадно,ходи ли често до тоалетна,повръщали,наддава ли,кога ще яде нещо разл от мляко,зъбче,прохождане и т.н. и т.н докато започне един нов кръговрат.Наистена голяма отговорносте да се грижиш за дете, но пък нали това е смисълът на нашият живот !!! :P
Май много пофилосоствах, за което се извинявам- пожелавам на едни мн мн мн скорошни  :bfp:, а на други безпроблемно раждане. Стискам палци на всички!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #858 -: Ноември 05, 2009, 10:10:28 am »
Добре дошла Зори  :bighug:
Късно се включваш ама я виж какъв хубав пост си написала  :thankyousign:.Със сигурност всяка информация от преживяла раждане мама е от голяма полза за нас.Наистина раждането на дете дава най-големият смисъл в живота ни.Още не съм го почувствала,но съм убедена и силно вярвам в това.Надявам се,че всички ние ще бъдем чудесни родители на сладки дечица.
Пазете се с бебчо и не ни забравяй когато имаш време! :wink:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #859 -: Ноември 05, 2009, 17:14:03 pm »
Момичета, ние си имаме бебе, но никак не ми остава време да седна пред компютъра за да ви го кажа.
Родих със секцио, защото беше седалищно предлежание.
Младежа се роди 3700 гр, висок минимум 50 см (минимум, защото не успяват да им изпъват добре краката и е твърде вероятно да е малко по-дълъг).
За сега сме добре, не мога да ви следя редовно, но дано има повече добри новини за да мога да честитя следващия път на няколко души едновременно  :)
Целувки :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше