0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Владимиров,Стаменов или Щерев
« -: Януари 01, 2009, 19:25:16 pm »
Здравейте момичета,коя е най-добрата клиника в София?Споделете опит,къде и при кого сте се лекували?Колебая се между тези трите.Според интернет страниците и трите са добри,не мога да преценя коя да избера.Пишете за вашите добри и лоши впечетления!!!
*

    Aubergine

Re: Владимиров,Стаменов или Щерев
« Отговор #1 -: Януари 02, 2009, 19:14:05 pm »
Който каквото и да ти каже ще бъде толкова субективно, че изобщо няма да ти свърши работа. :)
Всеки е доволен от клиниката, в която е успял.
Моето щастие дължа на д-р Стаменов, да - чака се много, но си заслужава. Била съм и  в клиниката на Щерев, неуспешен опит, но не мога да се оплача от отношение.
Все пак ти си знаеш финансовите възможности, защото цените не са еднакви в различните клиники.

Успех и дано Новата година ти донесе желаното!
*
Re: Владимиров,Стаменов или Щерев
« Отговор #2 -: Януари 03, 2009, 12:45:11 pm »
Каквото да ти кажа и аз, като Aubergine, ще е субективно. И трите клиники разполагат с добри специалисти, имат опит и добри лаборатории. Просто чети, чети, събирай плюсове и минуси, посети клиниките и накрая избери мястото, където имаш най-голямо доверие, вътрешно усещане за спокойствие и увереност!
Успех!
*
Re: Владимиров,Стаменов или Щерев
« Отговор #3 -: Януари 03, 2009, 13:03:12 pm »
Абсолютно съм съгласна с горните две мнения.
Аз успях при д-р Владимиров и съответно съм пристрастна.
Ако имаш възможност срещни се с 2-ма, 3-ма лекари и сама прецени кой е твоят лекар.
Успех!
*
Re: Владимиров,Стаменов или Щерев
« Отговор #4 -: Януари 03, 2009, 18:13:39 pm »
Здравей, мила, аз мисля, че можеш сега да си запишеш час за след около 1 година при д-р Стаменов, а междувременно да направищ консултация и в някоя друга клиника. Най-важното е ти да се почувстваш комфортно и да се довериш със сърцето си  на екипа, защото голяма част от успеха се крие в твоето спокойствие. Мисля, че за всеки един от докторите, посочени от теб може да се напишат и негативни и позитивни неща, няма перфектни хора, а и ние като пациенти сме по-чувствителни. Успех, накъдето и да поемеш, скоро да се сдобиеш с желаното бебче  :wink:
По слънчевата страна на улицата
Re: Владимиров,Стаменов или Щерев
« Отговор #5 -: Януари 03, 2009, 21:44:11 pm »
здравейте момичета благодаря за отговорите.Искам да питам в Щерев и Владимиров колко време се чака за час?Изглежда най-трудно се записва при Стаменов,ще се обадя да питам при другите.Надявам се скоро да намеря "моя" толкова отдавна търсен лекар!
*
Re: Владимиров,Стаменов или Щерев
« Отговор #6 -: Януари 03, 2009, 21:52:34 pm »
 И трите клиники са добри. Най-малко се чака при Щерев, там работят повече лекари. Едва ли ще чакаш повече от седмица. Първичният ми преглед там беше доста отдавна, но предполагам, не са се променили много нещата.
Желая ти успех!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Владимиров,Стаменов или Щерев
« Отговор #7 -: Януари 03, 2009, 22:35:44 pm »
И в трите клиники ще успееш, защото разполагат със специалисти.
никога не отстъпвай на принципите си!