0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #40 -: Май 11, 2009, 21:25:22 pm »
Здравейте момичета,скоро бях в Шейново и там в коридорите на едни големи LSD екрани показваха ремонтираните родилни зали и стаи и да ви кажа изглеждаха на ниво.А и във едно мартенско или априлско издание на 9месеца четох,че са правили ремонтна родилните зали.Също така пишеше,че са получили и нови кувиози.
Надявам се да съм ви била полезна.Успех!!!!!
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #41 -: Май 16, 2009, 18:37:47 pm »
Здравейте отново на всички.Преди време пуснах тази тема защото ми тредстоеше.Е вече мога да кажа и как е минало родих на 09.04.2009.в Тина Киркова.Сега имам син родих го нормално 52см.3900кг.Ще ви пиша всичко как е минало по подробно за  екип ,  доктори и т.н.Сега трябва да излизам но най късно утре ще пиша за моето раждане в ТК.
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #42 -: Май 16, 2009, 20:51:32 pm »
Хей, Стефи, сещаш ли се преди си бяхме говорили, че термините са ни долу-горе по едно и също време и нищо чудно да се засечем в ТК. Ами аз родих на 10.04. само че нашето съкровище се роди 20 дни преди термин и беше с недотам завидните 2,350 кг. и 47 см. :oops: Сигурно сме се засякли, макар че ако ми кажеш подробности може повече да се сетя коя си :D
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #43 -: Май 17, 2009, 01:01:57 am »
Няма начин да не сме се засякли по коридорите някъде.Аз бях в 230 стая ако не се лъжа.В болницата постъпих на 09.04 в 1 часа през ноща и родих след  13 часа.Там бях четири дена.Ти  в кой квартал живееш?
От екипа останах страшно доволна ,е не че нямаше и темерути.Ама аз имах късмет падна ми се страхотен екип osi_9.Бях при доктор Белкин, а акушерка ми беше Росица Найденова.Страхотни професионалисти.При това голямо бебе имам само един вътрешен шев и една малка епизотомия с три външни.Възтанових се много бързо.Самото раждане не беше тажко и страшно.Зорът ми беше преди това три дена имах страхотни контракции не постояни през 10, 15 , 8 минути и само 1 см. разкритие.Ходих до болницата четири пъти и все ме връщаха накрая ме приеха и ми сложиха система пет часа нямах и сантиметър разкритие направо трагедия, но изведнъж всичко тръгна бързо и добре ,просто късмет.В болницата ме прие една патка много надута и злобна ,на сутринта смяната която дойде не беше лоша и на обяд се появи и този доктор ,който се оказа страхотен.Обеща ми всичко да мине бързо и възможно най-леко(с най малко разкъсвания ако го слушам и изпълнявам кога какво да правя) то и така стана. :balk_81: :balk_602: :balk_81:.Доволна съм.Иначе не бих казала че обстановката е ОК даже е зле.В пред родилна имаха само един ехограв който го местиха от легло на легло и не измервал кога са контракциите само тоновете на бебето.Клизмата ми я направиха със студена вода :balk_161: :balk_88: :balk_150:.Като изключим и други неща които не ми харесаха горе долу става.Все пак аз държах да попадна на къдърен доктор и екип който си разбира от работата.Не държа на лукса.За раждането толкова,но от педиатърките на бебетата :balk_163:ужас нямам думи.Там вече съм бясна.Не останах доволна.Ох нямам думи още съм бясна. :balk_161:.Незнам от къде да започна.?!?Изваждат бебетата на студеният коридор.Блъскат количките като ги вадят все едно са къртофи.Всеки ден дават сведения за бебетата по обяд там става лудница,единият ден чаках и какво ми казаха в колко часа съм родила колко кг.и колко см. че това аз си го знам.А да ми кажат че имал лека температура пропуснали!!!!!!!!!!!!Аз си мисля че те ми го хранят като е при тях, а те си мислят че аз го храня като е при мен.Когато го взимах в определените часове то си спеше, какво да го будя а и кърма още нямах , а бебо голям почти 4 кг.Взел да спада доста с кг. вдигнал температура уж на границата и така от детското ни забавиха с изписването.Накрая подписах декларация за да ме пуснат на моя отговорност.Дойде една надута патка в стаята ми да ми каже ,че като изляза от болницата положението щяло да стане още по зле.Първият ден му чули някъкво шумче на сърцето имал температура спадал много на кг.Че те сливи ли имаха в устата да ми го кажат когато ходих за сведения които дават всеки ден за бебетата.Защо нищо не ми казаха.Добрече моята лична педиатърка е печена.Дойде веднага в къщи като ни изписаха каза че се е обезводнил и е умрял от глад все пак съм родила голямо бебе и няма как тази коластра да го засити ако не му се дава и добавка.Сега всичко е ОК добре сме за един месец сме порасли с 6см. и сме качили 1100кг. :Pи .И така ....................не съм доволна много, е това незначи че болницата нестава сигурно има и много доволни от педиатърките там.При мен нещата стоят так.Май доста дълго стана моето писание,ПРОСТЕТЕ ЗА КОЕТО - това беше маята история доволна съм 50/50 едното е за сметка на другото. :wink:Поне раж :wink:дането ми беше добро.Не беше зле бих родила пак!
« Последна редакция: Май 17, 2009, 01:03:46 am от stefiart »
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #44 -: Май 19, 2009, 13:26:51 pm »
Ох момичета аз се чуствам доста объркана и се двоумя къде да родя.
Ходя на консултация в Тина Киркова при Гергов и съм мнооооооого недоволна от отношението на този лекар и изобщо на персонала в болницата.
До сега съм ходила около 4 пъти на консултация при него и тои се държи отвратително с мен,и смърди на ракия от километри :x,постоянно ми пуска изследваня които аз зная че не се плащат,а тои ми вика че лимитът по здравната каса е изтекъл,както и да е,до тук всичко приех нормално,но преди няколко дни бях при него за да проверя едни изследваня(които се оказаха не добри),и чаках около 5 часа пред кабинета само за да разбера резултата защото по телефона никои не ми отговаря,на края се ядосах и влезнах в кабинета ,казах на доктора че идвам от Враца и че чакам от 5 часа някои да ми обърне внимание,а тои ми се развика и ми каза ми ти що не си остана във Враца,да си раждаш там ами идваш в столицата :x,един вид ей селянко,просто ме изкараха извън релси,мисля да си взема картончето сега като отида и да не ходя при него вече ,пък къде ще раждам все още не знам.
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #45 -: Май 19, 2009, 15:09:33 pm »
Лорче, за съжаление такова е отношението на въпросния д-р. Аз лично също ходех на консултации при него, но не бих казала, че бях консултирана!!! Винаги имаше поне по 5 момичета и в кабинета беше като хан!!! Аз дори в началото като се записах бях решила, че ако ми хареса ще го избера и за раждането, но също като теб много се разочаровах. За ракията незнам - не съм го мирисала, но може и така да е! Докато ходех на консултации видях, че има момичета които са доволни от него, дори го избираха за раждането, явно има и такива.. Аз лично за раждането избрах д-р Константин Ташков от същата болница по препоръка на приятелки и съм много доволна, ако те интересува по-подробно пиши ми на лични :D Желая ти късмет!
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #46 -: Юни 10, 2009, 21:02:35 pm »
здравеите,аз съм при Д-р Стаменов и ходя на консултация в Тина Киркова.Предстойми секцио и ми каза,че трябва да платя 1000лв.като 500 са за екип на болницата ,а другите 500 незнам каде отиват.Можели някой да ми обисни.Мерси
*

    svetoslava

Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #47 -: Юни 18, 2009, 15:29:58 pm »
zdr,az rodih na 4.11.2008 v sheinovo ostanah dovolna ot ekipa ot lekari otnoshenieto na sichki beshe super.samo deto za higienata v toaletnite i banite e malko gadna ama tova si e ot nas rodilkite te ne podarjat chisto hvarliat si prevrazkite kadeto im padne napravo gnusna rabota :xsashto taka malko me podraznin tova che detcata kato kartofcheta ni gi noseha i gi zariazvaha na asansiorite ama karai nie si gi chakahme.az ne biah v vip staia no i v tazi koiato biah imashe 3momicheta plus mene v staiata beshe mnogo priatno remontirana s televizor,toplo niamam zabelejki,kakto tezi ot vipa kazvat che samo tehnite staia stavat gluposti.a pak i nie ne sme tam za luksa da gledame vajnoto e bebo da e dobre i taka.uspeh na mamitata kadeto she rajdat ne losho v sheinovo :lol:
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #48 -: Юни 18, 2009, 17:45:51 pm »
здравеите,аз съм при Д-р Стаменов и ходя на консултация в Тина Киркова.Предстойми секцио и ми каза,че трябва да платя 1000лв.като 500 са за екип на болницата ,а другите 500 незнам каде отиват.Можели някой да ми обисни.Мерси
8O-аз платих само 500 лв. за екип

*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #49 -: Юни 18, 2009, 20:46:05 pm »
здравеите,аз съм при Д-р Стаменов и ходя на консултация в Тина Киркова.Предстойми секцио и ми каза,че трябва да платя 1000лв.като 500 са за екип на болницата ,а другите 500 незнам каде отиват.Можели някой да ми обисни.Мерси
Аз бях чела, но непомня в кой форум, че някой доктори в ТК освен избор на екип искат още пари "под масата". Незнам дали е истина, аз и затова се спрях на Шейново. Платих 900лв за избор на екип на касата на болницата и 10 лв за едно хапче което ми сложиха за да предизвикат раждането. Тези 10 лв ги дадох в предродилна зала и нямам документ за тях. Но важното е че всичко мина бързо, бих родила още две деца  :D


*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #50 -: Юни 18, 2009, 23:11:00 pm »
В ТК се заплаща такса от 500лв за избор на екип на касата на болницата. В зависимост от това при кой лекар ще раждаш се уточняваш допълнително с него - някои лекари си имат "личен хонорар", който е извън тази сума.
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #51 -: Юни 29, 2009, 18:44:26 pm »
Аз платих 500 лв. за избор на екип, но бях при д-р Ташков. Чувала съм, че доктори, които не работят в самата болница, а имат договор с нея само да израждат там си имат външни екипи, за които е нормално да се плаща допълнително - както в случая с д-р Стаменов, д-р Динчо Георгиев и др. Една моя приятелка беше при Динчо Георгиев и плати 800 лв., та тя ми каза, че тези 300 лв. допълнително той ги искал за своя екип, който не бил от болницата. Парси, ти при кой д-р ражда?
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #52 -: Юни 29, 2009, 19:11:43 pm »
Нуну ,аз бях при д-р Николова.Тя работи в клиниката по стерилитет.Тя си ме лекува,благодарение на нея забременях :),тя ми проследи бременноста и накрая при нея родих.Страшно съм доволна :P

Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2010, 11:27:33 am »
Лорче, за съжаление такова е отношението на въпросния д-р. Аз лично също ходех на консултации при него, но не бих казала, че бях консултирана!!! Винаги имаше поне по 5 момичета и в кабинета беше като хан!!! Аз дори в началото като се записах бях решила, че ако ми хареса ще го избера и за раждането, но също като теб много се разочаровах. За ракията незнам - не съм го мирисала, но може и така да е! Докато ходех на консултации видях, че има момичета които са доволни от него, дори го избираха за раждането, явно има и такива.. Аз лично за раждането избрах д-р Константин Ташков от същата болница по препоръка на приятелки и съм много доволна, ако те интересува по-подробно пиши ми на лични :D Желая ти късмет!


Здравейте! Аз също съм раждала при д-р Ташков и съм много доволна. Искам да попитам, дали приема в "Тина Киркова" със здравната каса или само в частния си кабинет. Ако някой го е посещавал в болницата, моля да сподели. Благодаря!
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #54 -: Януари 07, 2011, 19:45:32 pm »
А колко платихте, примерно за секцио по необходимост, имам предвид Тина Киркова?
*
Re: Шейново или Тина Киркова
« Отговор #55 -: Януари 07, 2011, 20:02:24 pm »
Аз платих 500лв. за избор на екип в Тина Киркова, като секциото ми беше по необходимост. Но това беше юли 2009г., доколкото разбрах (от една приятелка, която тези дни ще ражда там) сега вече е 900лв. За доктор препоръчвам с две ръце д-р Кирил Киров, но не знам дали проследява бременност - той е в хирургията.