0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #80 -: Февруари 16, 2009, 13:33:37 pm »
Здравейте момичета!Моля ви за мнение!Аз също щях да правя ин-витро на ец този месец,но отивайки вчера на док се оказа,че няма доминантен фоликул в левия яйчник от който се очакваше този месец(миналия месец имах овулация от десния яйчник)и вчера на 10-ти ден имам 2 фоликула около 6мм пак в дясно!Какво означава това?Док ми каза да отида след 2-3 дни.Дали имам шанс :(?
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #81 -: Февруари 16, 2009, 19:06:47 pm »
Цитат
вземат се клетки от лигавицата на матката предния цикъл и после в цикъла на инвитрото се слага от тези клетки в хранителната среда,

Не, нищо предварително не вземат.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #82 -: Февруари 17, 2009, 12:24:17 pm »
 Здравейте!!! И ние успяхме да стигнем и до трансфер на естествен цикъл, днес ми е 4-ти ден след трансфер!!! Иначе предните два пъти, първо беше празен фоликула, на следващият цикъл спря да се развива ембриончето на следващият ден след пункцията и сега третият път успяхме да стигнем до трансфер!!! Не смея много да се надявам, за да не се разочаровам после много!!! Стискайте ми палци!!!


*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #83 -: Февруари 17, 2009, 13:12:51 pm »
Здравейте!!! И ние успяхме да стигнем и до трансфер на естествен цикъл, днес ми е 4-ти ден след трансфер!!! Иначе предните два пъти, първо беше празен фоликула, на следващият цикъл спря да се развива ембриончето на следващият ден след пункцията и сега третият път успяхме да стигнем до трансфер!!! Не смея много да се надявам, за да не се разочаровам после много!!! Стискайте ми палци!!!

Браво, Киара! Кураж и Успех от мен!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #84 -: Февруари 17, 2009, 13:29:40 pm »
Стискам силно палци Киара.Не го мисли и си почивай.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #85 -: Февруари 17, 2009, 13:56:19 pm »
 Момичета,  :bighug:!!!


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #86 -: Февруари 17, 2009, 14:09:19 pm »
Здравейте!!! И ние успяхме да стигнем и до трансфер на естествен цикъл, днес ми е 4-ти ден след трансфер!!! Иначе предните два пъти, първо беше празен фоликула, на следващият цикъл спря да се развива ембриончето на следващият ден след пункцията и сега третият път успяхме да стигнем до трансфер!!! Не смея много да се надявам, за да не се разочаровам после много!!! Стискайте ми палци!!!

:kiss:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #87 -: Февруари 17, 2009, 14:38:48 pm »
kiara,
Стискам ти палци, възможно най-силното силно  :D :goodluck:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #88 -: Февруари 17, 2009, 14:52:34 pm »
Скъпи дами ,здравейте.Живеем в Испания и в момента се подготвяме за ин витро.От кабинета ни дадоха формуляр да подпълним колко ембриона искаме 1,2  или 3.Моля вси4ки да ми споделят своето мнение относно това, колко е най добре. Благодаря предварително и стискам палци kiara.Успех на вси4ки
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #89 -: Февруари 17, 2009, 15:08:19 pm »
Ако си готова за три бебчета може да ти върнат и трите.
Ако не, заложи на 2, аз не бих рискувала с 1.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #90 -: Февруари 17, 2009, 15:47:50 pm »
Здравейте!!! И ние успяхме да стигнем и до трансфер на естествен цикъл, днес ми е 4-ти ден след трансфер!!! Иначе предните два пъти, първо беше празен фоликула, на следващият цикъл спря да се развива ембриончето на следващият ден след пункцията и сега третият път успяхме да стигнем до трансфер!!! Не смея много да се надявам, за да не се разочаровам после много!!! Стискайте ми палци!!!

стискаме -успех !!!


*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #91 -: Февруари 17, 2009, 16:00:52 pm »
Здравейте!!! И ние успяхме да стигнем и до трансфер на естествен цикъл, днес ми е 4-ти ден след трансфер!!! Иначе предните два пъти, първо беше празен фоликула, на следващият цикъл спря да се развива ембриончето на следващият ден след пункцията и сега третият път успяхме да стигнем до трансфер!!! Не смея много да се надявам, за да не се разочаровам после много!!! Стискайте ми палци!!!
Киара успех мила!Много много късмет!
       Стискаме палци!
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #92 -: Февруари 17, 2009, 18:04:42 pm »
Здравейте!!! И ние успяхме да стигнем и до трансфер на естествен цикъл, днес ми е 4-ти ден след трансфер!!! Иначе предните два пъти, първо беше празен фоликула, на следващият цикъл спря да се развива ембриончето на следващият ден след пункцията и сега третият път успяхме да стигнем до трансфер!!! Не смея много да се надявам, за да не се разочаровам после много!!! Стискайте ми палци!!!
Ти си направо за бой. :lol:
Знаеш, че ще се радвам като за себе си. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #93 -: Февруари 17, 2009, 18:16:36 pm »
Стискам палци Киара! Успех мила!
<a
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #94 -: Февруари 17, 2009, 18:44:13 pm »
Киара, успех! :bori_007:
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #95 -: Февруари 17, 2009, 19:18:55 pm »
Киара, успех мила! Ще успееш, вярвам в това!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #96 -: Февруари 17, 2009, 19:27:45 pm »
Киара, много силно ти стискам палци и аз! А при толкова стиснати палци и искрени пожелания за успех, няма начин да не стане! Ще успееш! Ще видиш!
 :crossfingers: :bfp: :babyflips: :goodluck: :bighug: :crossfingers:

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #97 -: Февруари 17, 2009, 20:00:28 pm »
 Боже, ще ме разплачете!!! Какво щях да правя без вас, момичета? :bighug:


*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #98 -: Февруари 18, 2009, 08:32:10 am »
Kiara, много се радвам, че продължаваш борбата! Кураж и късмет, момиче!!!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #99 -: Февруари 18, 2009, 15:50:54 pm »
Време е за хубава новина  :D, Душка, ти ще стартираш ли?