0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #500 -: Октомври 30, 2010, 15:57:04 pm »
Аз предния път си направих surecheck на 13-ти, 15-ти и 17-ти ден - и трите отрицателни и не правих кръвен. Но принципно трябва да се правят кръвни тестове, важно е и има смисъл. Пък и нали ще звъннеш да док да му обясниш какво се случва и той ще ти каже дали да пускаш и кръвен.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #501 -: Октомври 30, 2010, 17:34:34 pm »
Здравейте на всички! Днес ми е 14 ден от трансфера, не издържах и си направих тест, отрицателен е  :(. Кръвен трябва да пусна в понеделник, но не знам има ли смисъл? Вие как мислите, има ли някакъв шанс?
plamko, cream, как сте, момичета?

Как така да няма смисъл? Задължително си направи кръвния тест! Дръж се до последно  :crossfingers:
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #502 -: Октомври 30, 2010, 19:27:19 pm »
northerner съчуствам ти мила.Но не се отчайвай горе главата и само напред.Знам как се чувстваш и аз бях така.Трябваха ми доста дни да се съвзема.Ще успеем следващия път.Аз дори на 14 ден ми дойде МЦ и като разбрах,че нищо не е станало още на другия ден започнах работа за да съм сред хора :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #503 -: Октомври 30, 2010, 20:46:27 pm »
northerner, направи си и кръвен тест и тогава тълкувай. има момичета, при които в 2 последователни дни на пикливия тест са имали различни резултати. на единия ден отрицателен, на другия положителен. после и кръвния е потвърдил положителния. а и 14 ден не е ли рано. На мен ми казаха на 16- 17 ден. Пикливия тест отчита само над определена стойност на ЧХГ. Според мен, утре виж пак с пиклив тест и в понеделник пускай кръвен. не искам да ти давам напразни надежди, но имаше всякакви случаи, описани във форума. Ако можеш приеми, че е отрицателен, но за всеки случай направи кръвен тест. така ще е най-сигурно.
*
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #504 -: Октомври 30, 2010, 22:59:02 pm »
Добро утро!От вчера(29.10)съм в стимулация.Искам да попитам дали на някое момиче док. е изписвал Eroton и какво му е действието.Доколкото подразбрах се изписва за подобряване на тънка лигавица.А имам и още едно терзание:на бележката ми пише глобули,а навсякъде,където питах в аптеките ми казват ,че са хапчета и глобули нямат.Ако някое момиче го е приемала нека сподели инфо.Желая ви лек и усмихнат ден!
Правилно си разбрала - изписва се за подобряване на тънката лигавица. Глобулите може да поръчаш в аптеката, която е вътре в клиника Малинов. Стават готови за следващия ден и за 10 глобули платих 87 лв. Успех!
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #505 -: Октомври 30, 2010, 23:00:29 pm »
Добро утро!От вчера(29.10)съм в стимулация.Искам да попитам дали на някое момиче док. е изписвал Eroton и какво му е действието.Доколкото подразбрах се изписва за подобряване на тънка лигавица.А имам и още едно терзание:на бележката ми пише глобули,а навсякъде,където питах в аптеките ми казват ,че са хапчета и глобули нямат.Ако някое момиче го е приемала нека сподели инфо.Желая ви лек и усмихнат ден!

Глобули са, изписват се за подобряване на маточната лигавица и се приготвят по рецепта в аптеката на клиника Малинов /поне аз от там ги взех миналата година/.
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #506 -: Октомври 31, 2010, 00:10:01 am »
КЪДИ,Rozy,благодаря ви момичета!Инфото ви за мен беше много ценно!Пожелавам ви късмет във всичко! :flower:
*
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #507 -: Октомври 31, 2010, 08:51:49 am »
нортенер, много съжалявам за разочерованието, дано кръвния тест го поправи. аз също мисля,че има смисъл да се прави кръвен тест. дори зная, че при ниски стойности, (отрицателен кръвен тест)понякога докторите искат още един след няколко дни (поради това, че резултатите могат да са следствие на късна имплантация). наистина има много различни истории във форума. така че много ти стискаме палци, дано се окаже фалшива тревога.

боби, успех на стимулацията, пожелавам ти много дебела лигавица :) и успешен трансфер
Re: IVF/ICSI Септември - Октомври 2010
« Отговор #508 -: Октомври 31, 2010, 10:46:34 am »
Благодаря,Елена!А на теб лека и спокойна бременност и здраво бебче на финала!