0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #980 -: Октомври 13, 2010, 11:31:59 am »
Галка, cream, успех и на двете! :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря ти миличка, дано последвам твоя успех. Лека бременност ти желая.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #981 -: Октомври 13, 2010, 11:39:00 am »
2-ri den mi e.D-r Persenska o6te ne e vidqla rezultatite.Zna4i 6ansa ni kloni kum 0 za zapo4vane na stimulaziq.E 6te iz4akam da vidq kakvo e re6ila i d-r Persenska.Ina4e vidqh 4e si zapisa Puregon mislq 450 ed.i nesto drugo no ne uspqh da vidq.Dano ne ni vurnat.Dale4 sum ot misulta vie da mi kajete kakvo 6te posledva.Prosto iskah da razbera dali e imalo slu4ai v koito E2 e zavi6en i su6tevremenno sa startirali.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #982 -: Октомври 13, 2010, 11:45:31 am »
Momi4eta imam spe6na nujda ot pomo6t.Predi malko si vzeh rez. ot hormonite i E2 mi e 64 a LH-3.45 a FSH 5.24 .pri tezi stoinosti ima li 6ans da startiram opita si po kus protokol.Molq vi pomagajte.sori za latinizata - ne6to mi se prezaka kirilizatora.
Аз започнах 2-я си опит с Е2-64.52. Казаха ми, че е високо, но все пак стартирахме. Само че бях по дълъг протокол /не знам дали има значение/.


cream, успех!
Галка, cream, успех и на двете! :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря! Всички ще успеем, знам си аз!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #983 -: Октомври 13, 2010, 12:07:32 pm »
Добре де, лекари няма ли да коментират стойностите на хормоните, а трябва да се пита във форума и да се изчетат сумати различни мнения.
По-добре питай чичко Гугъл, ако толкова се втрисаш.
Мислиш ли , че ако момичето беше се консултирало с лекар , щеше да пита тук ?И нека да не коментираме колко "лесно" се урежда човек със среща с някой от лекарите в клиниката ... Ти като пишеш и се терзаеш , защо не ползваш Google ?
И нека не забравяме , че това е ФОРУМ и всеки има право да попита , когато има притеснения!
« Последна редакция: Октомври 13, 2010, 12:09:59 pm от evita1717 »
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #984 -: Октомври 13, 2010, 12:21:08 pm »
Спокойноооо хора!
Ще си пита жената, който трябва. Доколкото разбрах и е минал прегледа при Персенска и сега ще чака да и излезе файла. До 13 часа има много време за човек подложен на напрежение. И аз треперех какви ще са ми хормоните и дали ще започнем.

Между другото днес ми се обади Силвия от клиниката, ще ми изпрати документите за Фонда да ги подпиша.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #985 -: Октомври 13, 2010, 12:27:06 pm »
Momi4eta imam spe6na nujda ot pomo6t.Predi malko si vzeh rez. ot hormonite i E2 mi e 64 a LH-3.45 a FSH 5.24 .pri tezi stoinosti ima li 6ans da startiram opita si po kus protokol.Molq vi pomagajte.sori za latinizata - ne6to mi se prezaka kirilizatora.
Когато "Е2" е висок , но все пак близо до 50 се изчаква ден -два да спадне(това при дълъг протокол) или лекаря преценява дали стойността му е такава,че да не провали опита!
 Лекарите ще се консултират и ще решат най-доброто за теб!
Желая ти много късмет!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #986 -: Октомври 13, 2010, 12:56:47 pm »
 Мен ми отложиха стимулациите в началото на октомври.Момичето от информация ми донесе рецептата от д-р Стаменов и каза да пия Фемостон 2 месеца,като на последните няколко хапчета да отида в клиниката за преглед.Искам да ви кажа ,че не можад даже да си разбера какви ми са стойностите на Е2,на ФСХ и на ЛХ.
 Другото притеснително нещо е ,че заповедта ми изтича на 12 декември ,а се очаква да почна евентуално на  28 ноември,ако всичко е наред , а клиниката почиват декември."Направо съм много щастлива за моя късмет"!!!
 С големи усилия за другата събота си записах час за Стаменов,за да разбера какво ще се прави.
Съжалявам ако се повтарям,но изживях доста напрегнати дни през последната седмица.
 Успех на всички момичета!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #987 -: Октомври 13, 2010, 13:42:03 pm »
geko, изследванията си можеш да ги получиш по всяко време от регистратурата на първия етаж. Просто си казваш трите имена, датата на която са правени изследванията и момичетата ти ги разпечатват.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #988 -: Октомври 13, 2010, 15:08:50 pm »
geko, изследванията си можеш да ги получиш по всяко време от регистратурата на първия етаж. Просто си казваш трите имена, датата на която са правени изследванията и момичетата ти ги разпечатват.


Мацани, не съм от София.Но като ходя следващата седмица ще си ги поискам.Благодаря че ми каза.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #989 -: Октомври 13, 2010, 15:36:04 pm »
geko - ти пак знаеш, че почваш на 28.11. , ми аз кво да кажа, като заповедта ми свършва на 7.12. , пък Шефкетова ми вика "Не го мисли"...а съм на 41г и нямам никакво време...за какво друго да мисля?!?
Цикъла ми прокапа днес, а го чаках към събота...записала съм час за контролен преглед(от хистероскопията) на 9-ти ден , а вече хич не уйдисва. Не мога да го сменя...секретарката ми се изсвятка .... оф, майната му..9, 10, 11 на кой му дреме вече, щом тя ми се прави на доктор и ми вика къв ми бил проблема да дойда на 11-ти ден....егати и клиниката и чудото......
« Последна редакция: Октомври 13, 2010, 15:37:48 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #990 -: Октомври 13, 2010, 15:45:55 pm »
Ще се наредят нещата само спокойно. Геко имаш време, ако на 28 ноември стартираш ще се класираш до отпуската. Аз съм вече блокирана и чакам същинската стимулация. Този път поне знам какво ме очаква и съм доста по-спокойна.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #991 -: Октомври 13, 2010, 15:56:53 pm »
Спокойно New Love, не си хаби нервите, явно има значение на коя от секретарките ще попаднеш. И аз си записах час, но и на мен ми дойде по-рано /уж съм на хормонозаместваща терапия/ как стана тоя номер и аз не знам, по-възрастничката секретарка с триста зора и уговорки, че може да бъде отменен ми записа час.
Днес си помислих каква борба ще е, но съм имала късмет и ми изместиха часа с 3 дни по-рано. Щастлива съм, за първи път без бой и разправии си преместих часа :D
Падна ми се по-любезна и усмихната секретарка :D
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #992 -: Октомври 13, 2010, 17:25:14 pm »
geko - ти пак знаеш, че почваш на 28.11. , ми аз кво да кажа, като заповедта ми свършва на 7.12. , пък Шефкетова ми вика "Не го мисли"...а съм на 41г и нямам никакво време...за какво друго да мисля?!?
Цикъла ми прокапа днес, а го чаках към събота...записала съм час за контролен преглед(от хистероскопията) на 9-ти ден , а вече хич не уйдисва. Не мога да го сменя...секретарката ми се изсвятка .... оф, майната му..9, 10, 11 на кой му дреме вече, щом тя ми се прави на доктор и ми вика къв ми бил проблема да дойда на 11-ти ден....егати и клиниката и чудото......
О мила, Ню лов и аз вече незнам кога ще почвам,но днес след като се обадих и ми се падна една много любезна секретарка,разбра ми проблема и преитесненията и  директно ми даде час за следващата събота.Направо не можах да повярвам,че имам час!
Всичко това идва от прекаленото голямо натоварване от гледна точка на часовете,но  в крайна сметка ние каква вина имаме.
И аз навършвам края на ноември 40 години.Ако се падне да почна на рождената ми дата,направо ще е голямо съвпадение.
 Успех на всички мацки!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #993 -: Октомври 13, 2010, 19:37:29 pm »
Както се вижда от написаното тук нещата в клиниката не само че не се подобряват а се влошават. И не мислите ли всички че когато трябва да сте най-спокойни и да оставите лекарите да мислят нещата точно тогава сте най-напрегнати. Толкова познато. Човек става половин лекар за да им е пациент и после още толкова докато премине през целия експеримент наречен клиника Надежда. С риск да ме нахапете сега - аз имам 5 опита там и нищо налице.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #994 -: Октомври 13, 2010, 19:50:23 pm »
narnia, вече писах по този въпрос моето лично мнение. Имам доста опити там за 4 години. За мен през цялото време е било важно, че мога да имам доверие на лекаря си. Никога няма да забравя как една зимна вечер цъфнах с подути очи в клиниката и помолих да се видя с д-р Стаменов. Бях отчаяна и изплашена от новата стъпка- ин витро. Изчаках да минат всички пациентки и поговорих с док. Никога няма да забравя този разговор. Благодарение на доверието пациент-лекар аз останах да се лекувам в ТАЗИ клиника въпреки, че ми правят впечатление някои неща (едва ли се случват само там).

Съветвам всеки, които смята, че не му е там мястото да си потърси нова клиника. Времето лети, то не ни е приятел!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #995 -: Октомври 13, 2010, 20:01:54 pm »
Да споделя и аз , като сте тръгнали пак по тази тема.
И аз като Мира ще кажа колко е важно доверието . Лично аз съм възхитена от д-р Стаменов. При последният ми опит /преди 2 седмици/ влезнах при него напълно отписала шансовете си вече. Това ми е втори опит и вложих доста надежди,като всички вас при всеки опит. Няма да забравя колко оптимистично ми описа картинката и как беше напълно уверен ,че след като отстраним вече причината ,понеже вече я знаем ... аз ще успея с следващият път със замръзените си ембриончета. И, да ,пак повярвах ,че може пък да стане следващият път .
Ще кажа също ,че въпреки всичките неуредици в тази клиника , и въпреки нервите които хабя всеки път при среща със "симпатичните" секретарки ....,ами не бих я заменила заради именно този лекар, който успява поне да ни вдъхва надежди да ни кара да продължим напред.