0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Страхотни новини чета от както съм се върнала. Направо ми се пълни душата! Браво на Дарителя! Нека има повече такива хора!
Момичета, на вас пожелавам следващата Коледа да е още по-прекрасна и членовете на семействата ви да са с поне 1 в повече!!!
*
Их че хубава новина!
Честито и на теб Рали!
Дано малките ръчичка на децата да ви донесат късмет!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Направо ми се пълни душата!

И моята!!! :wink: :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
    :D Браво на благородния и щедър жест на този Дарител!Прекрасна новина!Ралинко,честито и на теб!Късмет и да гушнеш скоро своето късметче! :cheerleader:

"Колкото повече, толкова повече ! "  :D
Ще чакаме още едно бебе  :D
Ама че новиниии, ама че Коледа :cheerleader:! Супер! На всички честито и бебета догодина чакаме! :wink:Ей, ама ми стана хубаво на душата! :D
« Последна редакция: Декември 29, 2008, 11:27:36 am от слънчице »
*
Ралии,  :bighug:
Много се радвам, направо нямам думи!
Благодаря за щедростта и благородството на дарителя, който направи не само Рали щастлива!
Честито на всички спечелили момичета оказа се, че и аз съм между тях, не мога да повярвам, че това  се случва и на мен. Благодаря на спонсорите и на лекарите които ни помагат в най-трудните за нас моменти!
Късмет и на всички останали момичета . Мечтите ни ще се сбъднат вярвайте! :bighug:
Неуспеха не означава, че никога няма да успееш, просто ще ти отнеме повече време.
*
Оле, Ралииииииииииии, нямаш си на идея колко се радвам.
Много, много съм щастлива за теб.
И догодина на партито да не си сама, а двама, а може и трима.
Целувки.
Здравейте момичета :D
5 дни не съм влизала във форума, а то колко хубави новини имало :D Рали, честито миличка! Много се радвам за всички спечелили и тъй като и аз съм от тях, най-тържествено обещавам да има поне 10 бебета през 2009г.
Късмет и много успехи на всички!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Момичета, и мен ме нямаше 10 дена и съм пропуснала толкова хубави новини.

Желая много късмет на всички, спечелили в конкурса и дано наградите им помогнат да се сбъдне най-съкровената им мечта!


Зайо, жестът ти е невероятен. Дано добротата ти бъде възнаградена! И ти благодаря, че ми припомни това прекрасно стихотворение на Джани Родари! Майка ми го четеше, когато бях дете.

Момичета, най-сетне и аз с нет...

Едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички ви, за пожеланията и за хубавите мисли! Едно ОГРОМНО благодаря и на Дарителя и на Зачатие, за шанса, който ми предоставят!

Просто нямам думи, пак ще ревна....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Ралинко, от тук на сетне само сълзи от щастие ти пожелавам :D
Стефуто, слушам и изпълнявам  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Аз съм малко загубена и чак днес видях новината, затова пък сега кротичко си подсмърчам от щастие в първия работен ден. Рали, късмет, мила! И на Петя, Душка и всички други спечелили! Оттук нататък ще приемаме нещастни сълзи, само ако са от колики :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Много БЛАГОДАРЯ!Не мога да повярвам аз никога не печеля.На всикото отгоре чак днес видях че,съм спечелила!БЛАГОДАРЯ за дадения ми шанс да опитам за четвърти път!
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
Дали мога да знам :D кое ангелче изтегли моето късметлийско листче?
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Да кажа, че излезе сп. Мама с материала за двете инициативи - Коледно желание и Коледа в Роман.

Розалин, мисля, че StefiZ или Eti76 изтегли твоето име. Но не съм много сигурна.  :? Честита ти награда. И много късмет.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Наградата на Розалин беше изтеглена от дъщерята на представителката на МЛД Трейдинг. На снимките е с розова поличка. После детето помага на Дядо Коледа и беше в ролята на Снежанка :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
 Кassi и ultra благодаря ви и дано късметчето от ръката на снежанка да е късметлийско. :D Благодаря на всички от сърце още веднъж и късмет на всички печаливши! :crossfingers:
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!