0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #480 -: Януари 23, 2009, 09:30:25 am »
БЛАГОДАРНОСТИ!  :youwoman: :youwoman:
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #481 -: Януари 23, 2009, 09:48:39 am »
Честит Фонд :D
Едно огромно благодаря на всички, които помогнаха и неуморно се трудиха, за да стигнем до този момент!!! :youwoman:



Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #482 -: Януари 23, 2009, 10:17:47 am »
Честит фонд, момичета  :D
Неясноти и неуредици има, но всяко начало е трудно. Вярвам, че с времето ще се пребориме за една работеща система, която ще е в помощ на двойките с репродуктивни проблеми  :D
Благодаря на всички за милите думи. Аз, разбира се, се притесних. Исках да кажа много повече. Но пък децата искрено се забавляваха, явно ще си имам репортери  :lol:
Благодаря и на Габриела Наплатанова, беше много мила и успя да предразположи и мен и децата.
За първи път виждам толкова дълъг репортаж по нашите проблеми. Дори след протестите ни отделяха по минута, две. Сега темата беше развита и то в централната емисия. Много хора гледат, много хора стават съпричастни. Мисля, че това е голям напредък.
Пожелавам успех на всички, които ще получат своят шанс чрез фонда!
На Ани благодаря от цялото си сърце!

lb2f
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #483 -: Януари 23, 2009, 10:50:59 am »
Честит фонд! :D

Ани, БЛАГОДАРЯ на теб, и всички около теб, за това, което направихте, за да стане този фонд реалност!  :D

Таня, ти и малките сладури бяхте невероятни  :D

:bighug: :youwoman: :bighug:
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #484 -: Януари 23, 2009, 10:59:35 am »
БЛАГОДАРЯ!!! :youwoman:.
 Благодаря ти, Ани! Благодаря ти, Радина! Благодаря на всички, които се бориха! Това е най-малкото, което мога да кажа в този момент...Неуредици ще има в началото, то се знае. Но най-важната крачка е направена!
jazzybaby, представи се страхотно! А за близнаците ти просто нямам думи, да са ти живи и здрави!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #485 -: Януари 23, 2009, 11:05:04 am »
благодаря на всички ,които дадоха надежда на толкова много семейства да се докоснат до това да бъдат родители :youwoman: :goodluck:
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #486 -: Януари 23, 2009, 11:05:48 am »
Благодаря ви, момичета!!!
Джази, снощи те познах в емисията по сладките мишлета от аватара ти.Да са ти живи, здрави и все така слънчеви и спокойни!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #487 -: Януари 23, 2009, 11:07:41 am »
Честита спечелена битка, нека се радваме на всяко нещо, което ни доближава към мечтите ни.
Ани, Таня- страхотно и на място представяне, думи премерени и право в целта. Гордея се, че съм част от това.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #488 -: Януари 23, 2009, 11:17:03 am »
Моите поздравления!
Дано всичко продължи в същия дух, надявам се много хора да могат да се възползват, да се родят много бебета, много щастливи хора в България. Ние заслужаваме нашите бебета.

На Ани, Мели, Радина, на всички администратори в Зачатие, на лекарите от клиниките, които бяха съпричастни, на майките и на бъдещите такива, които дейно взеха участие и показаха своите болки и радости, а също и на всички, които насочиха положителното си мислене за повече бебета у нас - казвам едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!!! Бъдете здрави и щастливи!!!!


*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #489 -: Януари 23, 2009, 13:17:23 pm »
Честита спечелена битка! Слабите страни могат да се бистрят и отстраняват последствие, важното е, че крачката е направена.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #490 -: Януари 23, 2009, 13:40:25 pm »
дали пък да не помислим да се явим на следващите избори?  :)

Може да е шега, но наистина съм респектирана от постоянството, човечността и разумът, показани от момичетата. Ако такива хора се захващаха с политика, България щеше да е с години напред.

Честит фонд!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #491 -: Януари 23, 2009, 14:12:07 pm »
Честит фонд на всички и благодаря на момичетата,които дадоха всичко от себе си за да се сбъдне нашата мечта :balk_47:
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #492 -: Януари 23, 2009, 14:26:38 pm »
Честит фонд!
Благодаря на Ани,Радина и всички които допринесоха за тази победа :youwoman:
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #493 -: Януари 23, 2009, 14:47:26 pm »
Хей, момичета!
Благодаря ви от сърце за всеотдайността!  :flower:
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #494 -: Януари 23, 2009, 15:03:41 pm »
Тича синът ми снощи (той е на 19, за който не знае  :P) и вика - мамо, мамо, дават твойте момичета! Бързо!  :D и той се вълнува, милия...

Изпуснах голяма част от репортажа, но успях да видя колко бяхте на ниво!!!
Честит фонд, момичета! Благодаря за непресъхващият ентусиазъм и неуморността!!!
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #495 -: Януари 23, 2009, 15:07:54 pm »
Голямо БЛАГОДАРЯ за себераздаването на всички  "виновни"  :D

Честит Фонд!
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #496 -: Януари 23, 2009, 16:38:33 pm »
Честит фонд, момичета!
Най-горямата бариера падна! От тук нататък следват неравности, но те с общи усилия ще бъдат по-преодолими.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички борбени момичета в кадър и зад кадър!
Доколкото разбрах и тази граница от 42г. най-вероятно няма да я има.
Вяра, силна вяра и борба, за да не умира никога надеждата.

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #497 -: Януари 23, 2009, 18:18:24 pm »
Довечера в 19:00 в БТВ - Ани има участие по темата за фонда. Снимали са и сладурите на Jazzybaby също :)
Утре в 8:00 сутринта по БТВ - също Ани ще е в студиото.
Утре вечер пак в ТВ7

За тези като мен, които са били на работа и  не са гледали сутрешния блок на сайта на БТВ има запис: Фонд за асистирана репродукция - 14.20 мин.

А по ТВ7 в кое предаване и в колко е началния час?
Обещах на Ganka:)
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #498 -: Януари 23, 2009, 19:01:08 pm »
ГОЛЯМА ПОБЕДА!
Поздравления за Ани и за всички, които направиха тази революция! Дай боже крачката  напред да сбъдне мечтите ни!!!
Таня, дечицата ти са прекрасни, да са живи и здрави и все така красиви и сладки!
Голямо вълнение...
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #499 -: Януари 23, 2009, 19:06:57 pm »
Честито! :D
Поздравления за Ани, Мели и всички, които се бориха и допринесоха това да стане реалност! :D


Сега разбирам, че в снощните новини на бТВ е имало репортаж. Не гледам бТВ новините и съм изпуснала.

Бъдете добри и не губете кураж! :)