0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #420 -: Януари 16, 2009, 21:18:29 pm »
фонд ще има, но за съжаление живеем в бг :oops: и всичко се мени динамично.  :?сега особено след финансова и газова криза, ще се чудят как да се въртят фурнаджийските лопати само и само да ни излъжат за пореден път. :x но добрата новина, е че проекта мина на междуведомствено съгласуване и може да се внася за гласуване. поне първите стъпки са направени останалото е въпрос на време.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #421 -: Януари 17, 2009, 18:38:17 pm »
Вижте това
http://dnes.dir.bg/2009/01/17/news3867233.html
И кога ни преброиха, щото не се сещам през 2005 някой да ме е преброил.
« Последна редакция: Януари 17, 2009, 18:41:09 pm от ketti »
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #422 -: Януари 17, 2009, 18:59:23 pm »
И мен не са ме преброили, но има такова преброяване. Колко е достоверно...

lb2f
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #423 -: Януари 17, 2009, 19:39:36 pm »
Много интересно - кой, как и от къде измъкна тази цифра? Как ни преброиха - на око ли?  8O 
Явно докато не се създаде официален регистър ще има много да се спекулира с тези цифри.  :x
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #424 -: Януари 19, 2009, 19:48:09 pm »
Гледах тази вечер Календар по Нова телевизия.Останах разочарована и в мен се промъкна мисълта, че нещо ще ни изиграят отново.
Ани им изказа съмненията си, но надали ще се трогнат тия отгоре.Всичко, което искахме се обръща наопаки.
Това, че се коментира по медиите, че ще се дадат само 10 мл. лв., че няма да има участие на пациентски организации, и че ние ще си търсим средства, а след това щяли да ги възстановяват ми звучи отчайващо.Дано да не стане този сценарий.

 
« Последна редакция: Януари 19, 2009, 19:58:15 pm от ketti »
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #425 -: Януари 19, 2009, 20:35:15 pm »
Спите в този форум , това е проблема .Сега ще започваме от 0
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #426 -: Януари 19, 2009, 20:38:07 pm »
 :jump12: :balk_146: :balk_149:  Чухте ли какво се канят да направят. Всичко ще провалят, край с надеждите!  :balk_146:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #427 -: Януари 19, 2009, 20:51:13 pm »
Спите в този форум , това е проблема .Сега ще започваме от 0

Ами събуди ни.
Мисля, че който и където трябва си върши работата.
« Последна редакция: Януари 19, 2009, 20:54:06 pm от eganeva »
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #428 -: Януари 19, 2009, 20:54:55 pm »
Какво да ви будя , нали гледате новини , ползвате интернет .На 21.01.2009 всяка от нас хваща съпруга под ръка и в 16:00ч пред НС.Какво пвече да се направи? :cuddle:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #429 -: Януари 20, 2009, 07:54:12 am »
Спите в този форум , това е проблема .Сега ще започваме от 0

извинете за спама-
В този случай птицата в профила Ви не е точната, сложи един петел и ни събуди!
Излизането на площада също е личен избор!И всеки сам решава кога и къде!


По темата-
Всяко ново начало е трудно.
Но докато има хора като  :flower:Ани,
които да застават с лицата си и да защитават интересите ни,
и да работят за тях, искам и ще вярвам в добрия изход!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #430 -: Януари 20, 2009, 08:03:41 am »
Птичката е символ на една операционна система , различна от windows .Този аватар не е избран случайно , иначе благодаря за предложението . :wink:

Ани направи чудеса и продължава да ги прави , но май в общия държавен хаос , нас леко ни забравят и имам неприятното усещане , че дори ще ни прецакат.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #431 -: Януари 20, 2009, 08:11:38 am »
Птичката е символ на една операционна система , различна от windows .Този аватар не е избран случайно , иначе благодаря за предложението . :wink:

Благодаря, че ни просветли, нас неграмотните  :wink:
И, не виждам в нашите аватари по една овца да стои, та няма нужда така да ни подканяш и събуждаш :lol:

lb2f
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #432 -: Януари 20, 2009, 08:24:54 am »
jazzybaby, нали разбираш , че предпочитам вместо пилета в аватара ми да има снимка на детето ми. :(За съжаление на този етап няма.Днес ще се ходи в Министерски Съвет в 10:45ч .Срещата е от страната на Дондуков.Ще се срещаме с комисиите които ранотят по исканията внесени на протеста.Ако някой от вас има възможност , нека дойде.Фонда трябва да се подкрепи , и да не го забравят.Разбрах късно снощи за тази среща.Пуснала съл ЛС на Ultra.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #433 -: Януари 20, 2009, 08:48:29 am »
Личното ми мнение е, че въпросите за фонда трябва да се поставят разграничено от общите протести. Не защото хората, които протестират нямат право, а защото нашите искания не са политически и не бива да се спекулира с тях. И в този ред на мисли, не подкрепям призивите за протест сега.
Сега е време за преговори, работи се по създаването на фонда. Ако възникнат непреодолими проблеми, ще протестираме отново. Искрено се надявам да не се наложи.

lb2f
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #434 -: Януари 20, 2009, 08:52:56 am »
Още на 14.01 трябваше да подкрепим протестите и да не спираме да ги подкрепяме и напомняме за себе си. Да,обаче тук настъпи такава тишина и кроткост, че чак да ти се доплаче от милост. Не разбирам как повярвахте на политиците, че ще вземат присърце проблема ни и ще го решат, при положение, че не са го направили с никого до сега?
Вместо да си седим и чакаме да стане чудо, трябваше да продължим да се борим.
Сърдихте се когато призовавахте на протест, а малко хора се отзоваха. Наричахте ни с какви ли не епитети, само защото сте били 100 човека. Когато всички останали организации поискаха да се обединим, някой в този форум (наистина не помня кого) ме обвини в тоталитарно мислене, защото съм стояла зад каузата "покрепи ме ти, за да те подкрепя и аз".
Сега ни фонд, ни пари има. И какво ще правим? Ще продължим да си плащаме като попове и да си теглим кредити в несвяст.
Една птичка пролет не прави, така че не чакайте само на Ани да сбъдне мечтите ни.

П.П. Jazzybaby, исканията на останалите протестиращи не са политически. Запознай се с декларациите им и ще видиш за какво се борят. Еколозите искат чиста природа, студентите искат спокоен живот, земеделците се борят за субсидии..... Къде е политиката тук, не разбирам?
« Последна редакция: Януари 20, 2009, 09:22:42 am от Hri »
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #435 -: Януари 20, 2009, 09:27:20 am »
Вместо да се дърляме , нека ако някой има телефона на Ани да и се обади и да я информира.Може момичето да не влезе днес и информацията да стигне до нея със закъснение.
Подкрепям казаното от Hri
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #436 -: Януари 20, 2009, 09:56:57 am »
Защо не подкрепихте протестите на 14, а призовавате във форума да се прави- това е гражданската ви позиция, нужно ли е някой да ви подканя, за да го правите?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #437 -: Януари 20, 2009, 11:14:19 am »
Защо не подкрепихте протестите на 14, а призовавате във форума да се прави- това е гражданската ви позиция, нужно ли е някой да ви подканя, за да го правите?

Кой ти каза, че не сме ги подкрепили?
Във форума призоваваме не за нещо друго, а за да подпомогнем приемането на фонда. С кротуване явно нищо не става, защото ако ставаше, до сега щяхме да имаме ясна програма и форма на усвояване на средства за АРТ процедури.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #438 -: Януари 20, 2009, 11:18:32 am »
смятам като маринекс и хри
утре съм на Протеста
ще изляза от работа
по-рано
шефът знае и подкрепя
хайде бе хора
нека ЗАЕДНО се борим за едно по-добро настояще и бъдеще!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #439 -: Януари 20, 2009, 13:46:36 pm »
Още на 14.01 трябваше да подкрепим ...

или аз не разбирам, или не се изразила правилно, но от това си правя извод, че не си присъствала
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит