0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #180 -: Декември 18, 2008, 10:11:11 am »
Изчакваме петицията да се види от Ани и Ради, снощи им я изпратихме. И двете в момента са по срещи и знаете много ангажирани. Също така при първа възможност като се обсъди и съгласува всичко с тях ще имаме някакво решение какво и кога ще правим. Виждате, че нещата са динамични по тази тема и се изменят всеки ден.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #181 -: Декември 18, 2008, 10:15:51 am »
Няма нищо опасно да се подпишеш.

Проблема е че пилеем ресурсите си. Много хора биха се подписали само веднъж с ясното съзнание че са подкрепили каузата, но ако документа не е ясен и юридически издържан рискуваме той да не бъде използваем в последствие и този глас се загубва.

В момента Сдружение Зачатие съставя петиция която да е юридически издържана и да описва проблема в детайли, която в последствие да може да бъде преведена и изпратена до съответните БГ и Евро институции.

Добре, да разбирам, че чакаме да бъде изгладена от юристите и качена. За езиковото оформление може да разчитате на мен. :) И друг път съм се включвала с редакции. дано това не звучи нахално от моя страна.

Иначе, напълно споделям написаното от Бийст, че с две петиции пилеем ресурс.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #182 -: Декември 18, 2008, 10:20:56 am »
Ани е добре, окото й е още малко подуто и зачервено, но ще се оправи :)

Благодаря Стефи!
 :heartbeat: :flower:Ани, бързо възстановяване! :hug2:Чакаме те!




Проблема е че пилеем ресурсите си. Много хора биха се подписали само веднъж с ясното съзнание че са подкрепили каузата, но ако документа не е ясен и юридически издържан рискуваме той да не бъде използваем в последствие и този глас се загубва.

Beast, благодаря! Това исках да кажа! :)

:bonk:Прибързано и емоционално, 8) аз подписах...
Ще подпиша и официалната, щом ни бъде предоставена!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #183 -: Декември 18, 2008, 10:21:34 am »
Ще подпиша колкото петиции трябва, но наистина мисля, че е най-добре да се обединим и съсредоточим в една - юридически и стилистично издържана.
А също и защо да е само от името на хората с репродуктивни проблеми - всеки наш приятел и близък би се подписал.
п.п. Ани, всички тук ти изпращаме положителната си енергия и се надяваме скоро да се оправиш. Ти си нашата гордост!
« Последна редакция: Декември 18, 2008, 10:30:34 am от nomine »
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #184 -: Декември 18, 2008, 10:23:36 am »
Да бе, аз също ще подпиша петицията на зачатие, както и всяка друга, която би била в наша полза. Проблема обаче е, че сега беше момента за петиция, докато хората са още афектирани от случващото се и проблема е наболял. След няколко дена, когато всичко отшуми и се мисли само за Коледа и Нова година, върви карай някой да ти се разписва.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #185 -: Декември 18, 2008, 10:25:27 am »
АНИ  :flower: :flower: :flower:
СКОРОШНО ОЗДРАВЯВАНЕ И ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ЧОВЕЧНОСТТА И КУРАЖА С КОИТО НИ ЗАРЕЖДАШ ТОЛКОВА МНОГО :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #186 -: Декември 18, 2008, 10:35:59 am »
Колко пъти се написа, че трябва да се изчака за петицията. Знам, че едновременно трябва и да се реагира в точния момент, но също така трябва и да НЕ се правят неиздържани петиции и изяви, защото могат да се обърнат в наша вреда. Не обвинявам никой, само искам пак да призова:
Нека изчакаме малко Ани!
Ани бързо възстановяване!
най-добре да се обединим и съсредоточим в една - юридически и стилистично издържана.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #187 -: Декември 18, 2008, 10:37:50 am »
http://btv.bg/ номер шест от видео новините,сценаристите на Слави коментират скандала от вчера

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #188 -: Декември 18, 2008, 10:48:47 am »
Момичета,
Подписах петицията и изпратих линка до колегите ми - обслужвам фирма с 1500 служители и се надявам поне половината да я подкрепят.
Надявам се, че окончателния вариант на петицията е този, за който rouzi-anna е дала линк, нали ? Защото аз него разпратих.
Исках да попитам дали се обмисля вариант и с Подписка в хартиен вариант ?
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #189 -: Декември 18, 2008, 10:50:30 am »
Татко Барба, изчакай да стане готова официалната петиция и нея разпрати на служителите.Сега няма смисъл.Изчакай малко.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #190 -: Декември 18, 2008, 10:51:08 am »
девойки (и младежи) от вчера се убих да търся интервюто с радина в календар по нова но не мога да го намеря никъде качено. наистина много искам да го видя и ще съм благодарна ако някой го е намерил да пусне линк
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #191 -: Декември 18, 2008, 11:01:21 am »
Поздрави и скорошно оздравяване на Ани .Благодаря и на Радина за всеотдайноста.
Момичета , с тези петиции стана голямо мазало.Няма ли шанс да се прикрепи текста на петицията на Зачатие , към вече събраните подписи? Питам , защото те са вече към 950 и не ми се иска да ги губим.
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #192 -: Декември 18, 2008, 11:08:55 am »
Поздрави и скорошно оздравяване на Ани .Благодаря и на Радина за всеотдайноста.
Момичета , с тези петиции стана голямо мазало.Няма ли шанс да се прикрепи текста на петицията на Зачатие , към вече събраните подписи? Питам , защото те са вече към 950 и не ми се иска да ги губим.
Това ако е възможно е най-разумното решение.
Ще намерим автора на петицията и ще опитаме така.
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #193 -: Декември 18, 2008, 11:11:20 am »
Поздрави и скорошно оздравяване на Ани .Благодаря и на Радина за всеотдайноста.
Момичета , с тези петиции стана голямо мазало.Няма ли шанс да се прикрепи текста на петицията на Зачатие , към вече събраните подписи? Питам , защото те са вече към 950 и не ми се иска да ги губим.
Няма като как. Губи се смисъла на петицията. Не може да се подпишеш под един текст пък подписите да отидат за друг.  Дори няма право да се редактира петиция по този смисъл. Затова е изчакването на Ани и Ради.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #194 -: Декември 18, 2008, 11:14:41 am »
Татко Барба, изчакай да стане готова официалната петиция и нея разпрати на служителите.Сега няма смисъл.Изчакай малко.

Мимка,
Не е ли възможно гласовете да се трасферират към новата петиция ?
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #195 -: Декември 18, 2008, 11:16:42 am »
Много жалко за този развой с петициите .Аз ще подпиша и другата , но в тази първата подписите нарастват с всяка минута.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #196 -: Декември 18, 2008, 11:17:37 am »
проблема е сериозен - мои познати почти откават да подпишат петицията звучи несериозно!!! трябва час по скоро да се пусне официална, за да не се пилеят гласове!!! и дано вече събраните могат да се прекрепят към официалната такава!!!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #197 -: Декември 18, 2008, 11:19:09 am »
Да, именно, а и аз толкова сърцераздирателен мейл написах до служителите във фирмата за да подкрепят петицията, че не върви да им кажа - стоп, недейте. По-добре, ако не могат да се трансферират гласовете да ги помоля още веднъж да я подкрепят.
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последст
« Отговор #198 -: Декември 18, 2008, 11:38:52 am »
Аз незнам дали тук му е мястото и моля модовете да го преместят ако е нужно, но искам да изчажа възхищението си от д-р Табакова.След тази антиреклама, която и правим тук тя излезе в ефир да ни защитава.Незнам дали е било оценено от другите момичета, но лично от мен беше!
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #199 -: Декември 18, 2008, 11:42:30 am »
Сега погледнах петицията, има над 1000 гласа вече. Преди 2 часа бяха около 600.
Аз обаче честно казано, нещо не разбирам.... Колкото и юридически да не е издържана тази петиция, след като е подкрепена от толкова хора, какво значение има.
Сега ще се разпокъсаме между петиции и подписи и накрая ще отиде "коня у ряката" (както казваше баба ми.
Какво като не е издадена от името на сдружението и фондацията, тя в крайна сметка изрязява позициите на почти всички.
Онзи текст, който е подготвен за официалната петиция е без грешка, но него можем да изпратим на евродепутатите ни, президента, народното събрание, европейският омбудсман и всички важни институции.
Защо зорлен разваляме хубавата работа, това не разбирам.