0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Идея
« -: Декември 16, 2008, 22:36:30 pm »
Както казах и в друга тема, да искаме вето от президента. Но не с имейли. Материален носител - управляващите са хора от друго поколение. Препоръчано писмо с известие за доставка струва левче. Лесно е. Пускаш писмо със синхронизиран с УС на Зачатие текст и ти връщат отговора. ИД за доставка можем да ги изсипем в шоуто на слави. Така никой няма да ни обвини в манипулация.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Идея
« Отговор #1 -: Декември 16, 2008, 22:41:08 pm »
Аз съм за - направо протест пред Президентството. СТИГА МЪЛЧАНЕ, СТИГА БОЛКА И НАДЕЖДА, СТИГА УНИЖЕНИЕ!!!
Re: Идея
« Отговор #2 -: Декември 16, 2008, 23:01:28 pm »
Както казах и в друга тема, да искаме вето от президента. Но не с имейли. Материален носител - управляващите са хора от друго поколение. Препоръчано писмо с известие за доставка струва левче. Лесно е. Пускаш писмо със синхронизиран с УС на Зачатие текст и ти връщат отговора. ИД за доставка можем да ги изсипем в шоуто на слави. Така никой няма да ни обвини в манипулация.
ПОДКРЕПЯМ!
Да се уточни текст, адреса и да действаме! За 10 минути работа!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Идея
« Отговор #3 -: Декември 16, 2008, 23:27:52 pm »
и аз съм ЗА!
Колкото по-бързо се организираме, толкова по-добре.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Идея
« Отговор #4 -: Декември 16, 2008, 23:35:05 pm »
И аз съм ЗА!
Re: Идея
« Отговор #5 -: Декември 16, 2008, 23:35:54 pm »
Както казах и в друга тема, да искаме вето от президента. Но не с имейли. Материален носител - управляващите са хора от друго поколение. Препоръчано писмо с известие за доставка струва левче. Лесно е. Пускаш писмо със синхронизиран с УС на Зачатие текст и ти връщат отговора. ИД за доставка можем да ги изсипем в шоуто на слави. Така никой няма да ни обвини в манипулация.

И аз съм ЗА
Re: Идея
« Отговор #6 -: Декември 16, 2008, 23:39:19 pm »
И аз съм ЗА!!!
*
Re: Идея
« Отговор #7 -: Декември 16, 2008, 23:43:51 pm »
ЗА!
*
Re: Идея
« Отговор #8 -: Декември 16, 2008, 23:49:21 pm »
Лейди, с две ръце те подкрепям!
*
Re: Идея
« Отговор #9 -: Декември 16, 2008, 23:49:57 pm »
ЗА!!!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Идея
« Отговор #10 -: Декември 16, 2008, 23:50:53 pm »

Да се уточни текст, адреса и да действаме! За 10 минути работа!

нали знаеш че не е точно така
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*
Re: Идея
« Отговор #11 -: Декември 16, 2008, 23:52:08 pm »
Момичета, ама айде наред с тая идея и нещо реално да се организираме. На всички е много удобно от място да реагираме, ама нека си мръднем и задниците!
Re: Идея
« Отговор #12 -: Декември 16, 2008, 23:52:37 pm »

ПОДКРЕПЯМ!
Да се уточни текст, адреса и да действаме! За 10 минути работа!

нали нзаеш че не е точно така
Изпращането на препоръчано писмо е толкова
Re: Идея
« Отговор #13 -: Декември 16, 2008, 23:54:50 pm »
И аз съм ЗА!!!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Идея
« Отговор #14 -: Декември 17, 2008, 00:18:35 am »
за!
Re: Идея
« Отговор #15 -: Декември 17, 2008, 00:21:52 am »
ЗА
Когато искаш нещо толкова силно, рано или късно го получаваш

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Идея
« Отговор #16 -: Декември 17, 2008, 00:22:06 am »
И аз и половинката сме твърдо " За "!

Да видим сега: " Гарван,  гарвано око вади ли!? "

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Идея
« Отговор #17 -: Декември 17, 2008, 00:26:34 am »
Идеята е много добра! Но наистина трябва час по-скоро да се осъществи.

Re: Идея
« Отговор #18 -: Декември 17, 2008, 00:29:22 am »
За!

lb2f
Re: Идея
« Отговор #19 -: Декември 17, 2008, 00:30:10 am »
 За!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Идея
« Отговор #20 -: Декември 17, 2008, 00:30:42 am »
ЗА!
*
Re: Идея
« Отговор #21 -: Декември 17, 2008, 00:33:15 am »
ЗА!
Re: Идея
« Отговор #22 -: Декември 17, 2008, 00:38:21 am »
Идеята е добра, но преди да се изпрати писмото е добре да има повече гласност - да научат медиите, че се изпраща такова писмо и изобщо за проблема. Струва ми се, че основно БТВ отразява това. Не чух нищо в новините на канал 1, на Нова телевизия и др. Хората гледат новините. Малко са тези, които могат да си позволят лукса да гледат сутрешните блокове.
И малко офф /сигурно ще ме нападнете/ - но от известно време по телевизиите излизат все едни и същи лица. Това прави впечатление. Погледнато отстрани прилича и на реклама.
Казвам всичко това за добро, не да се заяждам. В крайна сметка идеята е да се постигне резултат, а не да се караме.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Идея
« Отговор #23 -: Декември 17, 2008, 00:44:06 am »
И аз бих изпратила и бих агитирала приятели тук да помагат с изпращането, да не говорим, че част от кръга приятели тук, са такива с проблеми.
Звездичке, докато някои се крият, нормално е да излизат едни и същи лица... За жалост...
По новините тази вечер е имало доста обширно представяне на проблема точно по Канал 1
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Идея
« Отговор #24 -: Декември 17, 2008, 00:45:02 am »
В новините по Нова телевизия днес споменаха за нашия проблем, но, да, трябва да дадем повече гласност и да вдигнем много повече шум!

Re: Идея
« Отговор #25 -: Декември 17, 2008, 00:50:26 am »
Ganka, нямах предвид пациенти под едни и същи лица.
Възхищавам се на момичетата, които излезнаха пред камерите вчера, както и тези, които са участвали в други предавания.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Идея
« Отговор #26 -: Декември 17, 2008, 06:08:15 am »
И аз съм ЗА.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Идея
« Отговор #27 -: Декември 17, 2008, 06:53:36 am »
и аз съм с вас, момичета, напълно подкрепям тази инициатива- всеки има право да бъде щастлив и да осъществи своята мечта- нека не позволяваме на тези депутати да откраднат мечтата ни
Всички заедно сме силни и ще се борим!
Re: Идея
« Отговор #28 -: Декември 17, 2008, 07:00:42 am »
Подкрепям!

Чем больше бумаги, тем чище задница - девиз бухгальтеров
Re: Идея
« Отговор #29 -: Декември 17, 2008, 07:28:42 am »
и аз съм за!!! ако има нещо, с което може да помагаме казвайте! и за идеята за протести и по - голяма гласност също съм за, трябва да направим всичко възможно!
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Идея
« Отговор #30 -: Декември 17, 2008, 07:45:42 am »
..... напълно подкрепям тази инициатива- всеки има право да бъде щастлив и да осъществи своята мечта- нека не позволяваме на тези депутати да откраднат мечтата ни
Всички заедно сме силни и ще се борим!
И аз и съпругът ми сме твърдо ЗА!!!!
*
Re: Идея
« Отговор #31 -: Декември 17, 2008, 08:06:05 am »
И аз съм ЗА идеята на Лейдито! Тази сутрин Ани беше гост в студиото на Бареков.

*
Re: Идея
« Отговор #32 -: Декември 17, 2008, 08:10:47 am »
И аз съм ЗА!!!
Обаче.....  докато си пишем кой за, кой против, някой трябва да напише писмото и да предложи текста за одобрение. Докато се чудим кой да го напише и докато то стигне до когото трябва, ще дойде Коледа.
Факт е че на думи равни нямаме, а онзи ден не само че на протеста повечето не отидохме, но имаше хора, дето не си направиха труда поне да се регистрират във форума на Слави и да пишат, или да изпратят по една картичка до комисиите в парламента.
Re: Идея
« Отговор #33 -: Декември 17, 2008, 08:24:42 am »
много добра идея момичета ! и аз съм за с двете ръце
*
Re: Идея
« Отговор #34 -: Декември 17, 2008, 08:31:55 am »
 МОМИЧЕТА И АЗ СЪМ ЗА АКО ИМАТЕ НУЖДА ОТ ПОМОЩ МОГА ДА ПОМОГНА МАКАР ЧЕ СЪМ ОТ ПРОВИНЦИЯТА.ПРОБЛЕМА СЕ ЗАДЪЛБОЧАВА И НАШИТЕ МАСТИТТИ СЛУГИ НЕ МОГАТ ДА СЕ ЛИШАТ ОТ СУМИЧКИТЕ КОИТО КРАДЯТ ОТ НАРОДНИТЕ ПАРИ,ЗАЩОТО ТОВА СА НАШИТЕ ДАНЪЦИ КОИТО ПОСТОЯННО ИЗЧЕЗВАТ В НЕБИТИЕТО И ОТГОВОРНОСТ НЕ СЕ ТЪРСИ.БОГ ДА ИМ ПРОСТИ ЗАЩОТО АЗ И СЕМЕЙСТВОТО НЕ МОЖЕМ
Re: Идея
« Отговор #35 -: Декември 17, 2008, 08:34:31 am »
И аз съм ЗА!!!
*
Re: Идея
« Отговор #36 -: Декември 17, 2008, 08:36:55 am »
Има ли желаещ да напише писмото?
Ако има такъв, да действа и после да го съгласуваме тук заедно с модераторите и УС на Зачатие.
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Идея
« Отговор #37 -: Декември 17, 2008, 08:37:44 am »
И АЗ СЪМ ЗА
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Идея
« Отговор #38 -: Декември 17, 2008, 08:57:37 am »
ЗА
Казвате текста (ако искате да е един и същ), както и кога да се изпрати с препоръчана поща.Като получат 100 000 писма за един ден.....поне ще им покажем, че ние сме хора, които ГЛАСУВАМЕ на изборите, а бройката ни не е малка.Ще привлечем и много познати, роднини...Да се съберат една огромна камара писма!
Re: Идея
« Отговор #39 -: Декември 17, 2008, 08:58:10 am »
Подкрепям идеята.Нека някой със добро дар славо да го напише,да го обсъдим,ако има нещо за преправяне и допълнение да се добави и да го изпращаме.

Re: Идея
« Отговор #40 -: Декември 17, 2008, 09:00:23 am »
Идеята е добра, но преди да се изпрати писмото е добре да има повече гласност - да научат медиите, че се изпраща такова писмо и изобщо за проблема. Струва ми се, че основно БТВ отразява това. Не чух нищо в новините на канал 1, на Нова телевизия и др. Хората гледат новините. Малко са тези, които могат да си позволят лукса да гледат сутрешните блокове.
И малко офф /сигурно ще ме нападнете/ - но от известно време по телевизиите излизат все едни и същи лица. Това прави впечатление. Погледнато отстрани прилича и на реклама.
Казвам всичко това за добро, не да се заяждам. В крайна сметка идеята е да се постигне резултат, а не да се караме.

Нова отразиха неминаването на закона. Печатните медии доста добре следят темата също.
А относно едните и същи лица - факт. Ама какво да правим, каот само едни и същи лица имат смелостта да излязат отпред?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Идея
« Отговор #41 -: Декември 17, 2008, 09:13:48 am »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Идея
« Отговор #42 -: Декември 17, 2008, 09:15:53 am »
здравейте!
немам думи да опиша гнева си!!! не живея в Бг и осъзнах, че Бг няма нужда от генната си банка независимо къде е тя!! Много млади и успели хора , милеят за Родината, но от 2 дни осъзнах, че ми е грешно мисленето. Бг прави всичко, зада продължава изтичане на ГЕННАТА БАНКА НА БГ.
 В  Австрия имат същия проблем , но са го осъзнали и дават ВСИЧКО В ИМЕТО ДА СЕ РОДИ ЧОВЕК, РАБОТОСПОСОБЕН ЗА ДЪРЖАВАТА.Касата не само , че поема неколко опита, има изградени огромни центрове в големите градове. Осъзнах, че нищо не се е променило, осъзнах, че в Бг и да плащаш осигуровки, то Касата не те защитава.Осъзнах, че ние успелите малди хора, които славим нашата Родина с труда си и знанията си, требва да си стоим по света , да раждаме деца тук, а не в Бг. Осъзнах, че Бг не заслужава нас младите хора. Много хора искат да се върнат , но след тези неща, много ще се замислят като мен.