0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Душе, честито!!!
Успех и на останалите участници!
ООООООООО, Душе! Хахахахаха - ти си! Година 2009 е твоята!
Моите стиснати палци навсякъде  :crossfingers:
Успех и на другите момичета в предстоящите им процедури!
*
Душеее  :bighug:

Успех довечера на другите момичета!

На купонджиите довечера - много приятни емоции!  :wave:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Душееее, честито мила. Тая година ще ти е късметлийска, ще видиш.
*
Душка,честито!Желая ти успех! yahoo_17
Стиснати палци и за останалите момичта.
Душка Честито!Нека 2009 да бъде твоята година през която да сбъднеш всичките си мечти,желая ти го от сърце! yahoo_17 :crossfingers:

Късмет и на останалите момичетата! :crossfingers: yahoo_17

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Честито Душе!Нека 2009-та година е твоята и мечтите ти се сбъднат! :bighug:
<br />
*
Мили момичета,
вълнувам се много, пишейки тези редове… Благодаря ви много!!!
Благодаря на всички ви – на тези, които гласуваха за мен и на тези, които не гласуваха за мен, на тези, които ми писаха на лични, на тези, с които сме заедно почти всяка вечер на Skype, на тези, които успяха, но все още вярват в мен и ме подкрепят, на хората от „Зачатие”!
Не съм вярвала, че имам шанс да спечеля, особено тази най-ценна за мен награда -"Фаворит на публиката”! Бях сигурна, обаче, че ще участвам в конкурса, че ще дам на себе си, на съпруга си и на мечтата си още една последна възможност! Още от първия ден, когато беше обявен конкурса, започнах да мисля с какво да участвам. Нямам апарат, така че снимките отпадат. Нямам дар слово, така че разказът също не ми е силната черта. Преди години редих стихове. Седнах и написах стихотворение, допълних го с картинки и до като реша да го публикувам и гледам Titkata с подобна изява. Отпада. Нищо, втори опит!
Написах нещо, което беше много емоционално, но реших, че не става.
Трети опит! Започнах да пиша книжка, която да прочета на бъдещото ни дете, но не можах да завърша на време. Тогава се сетих, че мога да покажа нещо подобно но това, което правя още… Сигурна съм, че доста от момичетата, са гласували не заради презентацията ми, не заради коледното ми желание, а просто заради мен самата, което ме прави още по-щастлива!
Аз също гласувах много трудно. Прочетох всички истории, едни ме натъжиха, други обнадеждиха…Гласувах за две истории, които ме докоснаха най-много. Останалите си гласове дадох за момичета, които познавам лично, знам историите им и борбата им.   
Мили момичета, искам всички желания да се сбъднат, не само коледните! Знам, че момичетата, пишещи в „Зачатие” са много стойностни, истински, борещи се и вярващи! Знам, че един ден всички ние ще успеем по един или друг начин! Знам, че всички ще сбъднем мечтите си! Знам, че ще бъдем най-добрите родители! Знам, че децата ни ще бъдат най-щастливите деца, защото са дълго чакани и много искани и обичани!
Стискам палци на всяка една от вас да прегърне мечтата си, а защо не и мечтите си, колкото е възможно по-скоро!
А аз обещавам, че ще успея! Просто няма друг начин! Целувам ви и ви прегръщам всички! Обичам ви!
Светла

П. П. Късмет на всички участници в конкурса!
Снощи късно съчиних на бързо едно подаръче за всички вас от цялото си сърце! Не е много издържано, но е истинско!
 :bighug: :goodluck: :balk_21:



« Последна редакция: Декември 20, 2008, 12:07:01 pm от du6ka »

*
Душке,Честито.Пожелавам ти успех. yahoo_17
             Честито,
и макар борбата тепарва да започва  през новата 2009 - няма как да не е благосвовенна защото е искрено пожелание от нас(сестри по сътба).
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Душе, честито. Много ме развълнува, да знаеш. Вярвам, че ще успееш, и книжката, която пишеш за твоето бебе, съвсем скоро ще започне да се прелиства. Успява, този който вярва и не се предава. Ти си мъжко момиче, и ще видиш, че един ден, и то скоро ще станеш мама. Прегръщам те.

Пожелавам късмет на останалите момичета. Тази вечер ще бъде различна. Успех!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Душе, честито!Пожеланието ми към теб го прочетох вече по нагоре-Нека това да е късметлийският ти опит.Вярвай в това!  :goodluck:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Честито  на Душка и от мен -  всичко  написано и казано е толкова  силно  и искрено -поздравявам  нея  ,както и всички останали  и  желая късмет и успех на всяка  една от нас !!!!


Честито ,миличка.Желая ти успех.
Честито, Душе! Успех!

Успех и на другите участнички в жребия довечера!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Прекарасни творби, всички много чувствени, много искрени, много затрогващи!

Успех на всички тази вечер. Стискам ви палци.

Душе, честито! Този път ще успееш! Не знам дали ще родиш своето дете, но съм сигурна в едно - ти ще имаш дете, по един или друг начин. Аз ти стискам палци, това да се случи съвсем скоро.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Душе, честито мила!
Много се радвам за теб! Искрено вярвам, че твоята приказна тепърва предстои.

Дядо Коледа, донеси на Душка
едно или две сладки бебета да гушка.
 :bighug:
Честито, Душе!
Дано 2009 да е твоята година!
От сърце ти желая на следващата Коледа да сте най-малко трима!!!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Момичета, благодаря ви! Не знам какво друго да кажа! Очите ми са пълни със сълзи! Не съм намерила още сили да кажа на моето момче, че ще правя нов опит! Обичам ви всички! Много!
 
Цитат
Дядо Коледа, донеси на Душка
едно или две сладки бебета да гушка.
Sia, а това най-много ми хареса!  :wink: :lol:
Да ви се връщат на всички милите пожелания! Приемам ги безрезервно, защото знам, че са искрени! Благодаря ви! :youwoman:

*
Душка  :bighug:
радвам се, много се радвам, че печелиш. Вярно е, не те познавам лично и не сме общували тук, но знам, че си много много добър човек, истински приятел и винаги си позитивна и готова да откликнеш с добрина :)
ПОжелавам ти това да бъде твоят опит и догодина по това време да сте поне 3-ма :)
Стискам палци
 :bighug:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.