0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,
Не успях да дойда на протеста, но ви подкрепям от все сърце. Вие сте надеждата на толкова много семейства, жадуващи да станат родители. Поклон! :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ох, аз още седя и си тръпна в очакване да го качат някъде :(
Между другото, на сайта на Слави, има тема за предаването вечерта, там се коментират моменти от предаванията и последната страница от тези теми беше посветена на таз вечершното предаване. Хората са останали доста впечатлени.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Предаването беше чудесно :)
Ани, браво за мъжеството - просто не намирам по-подходяща дума! всичко, което направи последните дни и продължаваш да правиш при сериозния здравословен проблем, който имаш - просто нямаш равна. желая ти да се възстановиш възможно най-скоро!!!

Слави спечели моето уважение!

Хубаво започна седмицата, дано в сряда имаме още поводи за радост и да завършим в края й с най-хубавото Коледно парти на Зачатие :D
Възхищавам Ви се!Невероятни сте!Перфектна и бърза организация!Страхотна медийна гластност!Слави за пореде път доказва,че е ЗА народа,а не протев него!

Стискам палци усилията,които положихте да се увенчаят с успех и догодина количките да са пълни с деца!

Успехът вече е сигурен! Благодаря на всички, които се заеха с подготовката на тазвечершния фурор, защото точно такъв е ефекта от събитията, което така бързо но успешно организираха. От миналата седмица настоявам да се каже името на този идот от здравната комисия, моля ви, направете и това, разпознайте го и го дайте на Слави!
Благодаря Ви, момичета!
Ани Зашева - ти беше върха! Благодаря ти!
*
Браво и на сценаристите, много умни момчета, аз съм ги признала :)
Евала на Слави!Всички вкъщи гледахме нямам думи........само мога да кажа на Ани нещо- ти си ГОЛЯМ ЧОВЕК :balk_81
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Невероятно изживяване!!!
Бяхте страхотни!



 :youwoman: :bighug:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Страхотно се получи....С хиляди благодарности на д-р Стаменов , д-р Табакова, д-р Владимиров, Ана, Радина и всички които стоят зад тази благородна кауза. Добре се получи а и предаването на Слави си го биваше.Браво
*
Пропуснах - поклон пред д-р Стаменов и д-р Табакова вътре в студиото, и д-р Владимиров, който стоя и мръзна с нас навън до края!
*
Искам да благодаря много и на Радина! За бързата организация и вълнуващия репортаж отвън. Радина мила, много ме развълнува жеста с медальона с ангелчето. Много много се моля скоро то да се смее в прегръдките и да го гушкаш, ти си невероятна жена!

Браво Ани, браво на всички присъствали на мероприятието, благодарности на всички лекари които са с нас, които познават нашата болка.
БЛАГОДАРИМ ТИ СЛАВИ,ЧЕ НАЙ-СЕТНЕ ЧУ ВОПЛИТЕ НИ!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Благодарности на всички в проявата, бързата организация и подкрепата на Слави. Предаването беше наистина вълнуващо и дано ефекта е положителен.
никога не отстъпвай на принципите си!
 :wave:
*
Така е Луничка, дългочакано, но затова пък много силно предаване :)
*
Предаването беше силно въздействащо!
Сигурна съм, не само за нас, двойките с репродуктивни проблеми!

Ани, момичета   :youwoman:

Благодарности към всички лекари, които ни подкрепят!
Също и за екипа на Слави, които направиха всичко възможно хората "да ни погледнат"!


Много се надявам момичето, което е пострадало да се възстнанови бързо!
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 23:59:59 pm от Елфи »
*
Момичета, осъзнавате ли, че това е само началото? Започна се!  :grouphug2:
БРАВО! МНОГО СИЛНО ПРЕДАВАНЕ!
:youwoman:
*
Да, мила Радина!
Беше много трогателно и искрено!
Исках да не плача,но пак не се сдържах.