0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Браво момичета от реортажа пред студиото на БТВ! Разплаках се, разплакахте и Слави, грандиозно е, велико!
Браво Ани, браво за смелостта, браво за истината, поклон, изключително въздействащо!!! Надминава и най-смелите ми очаквания :youwoman: :youwoman:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Предаването наистина е много силно и вярвам,че ще даде резулатат!Радвам се и стискам палци!
Много вълнуващо предаване !
Поклон пред лекарите и нашите момичета !
Поклон пред Слави !
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Предаването е много добро,според мен скоро ще има положително решение,сега да питам нещо спешно,колко струва Диферелин 0,1 в аптеките?.Моля отговорете бързо спешно е!


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
позорно е това, което направи комисията.като всичко в нашата държава. Ние сме позор за целия свят. Що за държава е това, що за хора са те, и кой нормален човек не радее да се чува детски смях във всяка къща?Не знам , нямам думи да изразя възмущението си. Нима не откраднаха достатъчно , та искат да вземат и последната надежда на семействата без деца, каквото е  и нашето. А ние нямаме финансова възможност да платим дори и един опит. Това е възмутена съм.
*
Говорих с Ани. Момичето е малко по-добре, останало е в болницата. Дарилка ще остане с нея, благодарности! Лекарите, които са я гледали казаха, че ще се оправи скоро, но трябва да е под наблюдение. Както jam писа скенера е ок. Слави лично е дошъл да я види. Ани благодари на д-р Стаменов, д-р Владимиров и на д-р Табакова за огромното съдействие. Моля се по-бързо да се възстанови момичето. Ани каза, че утре ще имаме сутринта информация за състоянието й! Дано по-бързо да се оправи, моля се от сърце!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
И ние сме вече в къщи на топло в Пловдив.  :D

Браво на всички! Безкрайно съм щастлива, че успяхме да сме единни в такъв момент.

Ани, благодаря ти. Ти истински герой, аз друг такъв не познавам!!!

Благодаря на д-р Стаменов, д-р Табакова, д-р Владимиров,д-р Тачева които ни подкрепят!!!

Радина и всички момичета!  :bighug:




След това предаване Слави Трифонов спечели моето уважение и  :heartbeat:!

« Последна редакция: Декември 16, 2008, 00:05:48 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Май няма човек който да не се разплаче в такива моменти..наистина сме много и наистина сме силни..браво на ради за думите.За сбъдването на коледните пожелания.За надеждите всеки ден че е станало чудото .Пожелавам скорошно изпълнение на всички 270 000 ( по статистика) мечти :) обичам Ви .Прекрасни сте
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
след като изгледах предаването, ще кажа само едно:

АНИ ЗАШЕВА -  :youwoman: !!!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Рева с глас!
Това е най-силното нещо, което съм гледала!
Чест и почитания на Слави, екипа му и най-вече на гостите! Ани, ти си върхът! А за сценаристите нямам думи-супер яки пичове! Май са искрено ядосани и това е добре...

Малко е да кажа, че благодаря на всички момичета в протеста!
Този път е революционно! Този път ще успеем! Болката е голяма сила-прави чудеса!!!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 00:02:54 am от gulieta »
*
ПОЛУЧИ СЕ!
И то страхотно се получи!
Атмосферата отвън беше...нямам думи просто.

Ани, страхотна си, ти си жената просто!
*
Ани, просто си върха!!! Казах ти го одеве по телефона, но нека да го има черно на бяло! Благодаря ти!
Рева с глас!
Това е най-силното нещо, което съм гледала!
Чест и почитания на Слави, екипа му и най-вече на гостите!
Малко е да кажа, че благодаря на всички момичета в протеста!
Този път е революционно! Този път ще успеем!
А те продължават...
*
Страхотно се получи.
Браво на Ани! Браво на всички!
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 23:38:40 pm от Зеленоочка »

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
 :youwoman:
МОМИЧЕТА МИЛИ,ТОВА Е ПОКЛОНЪТ ОТ МЕН И МОЯТ СЪПРУГ!!!
И ЗА НАС ДУМИТЕ СА МАЛКО ДА ИЗРАЗИМ ЧУСТВАТА СИ...
ПРЕДАВАМ ТОЧНИТЕ ДУМИ НА МОЯТА ПОЛОВИНКА....."ЩЕ ГО УДУША СЪС СОБСТЕНИТЕ СИ РЪЦЕ!!!МАЙКА МУ ДА....Е..!!!"
ИЗВИНЯВАМ СИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ПОСЛЕДНОТО МУ ИЗРЕЧЕНИЕ,НО ТОЙ Е ПО РОЖДЕНИЕ СЪРБИН И ПРОСТО ТОВА Е НАЙ-БЛЕДОТО КОПИЕ КОЕТО ВИ ПРЕДАВАМ..... :balk_159:
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 23:45:01 pm от ellysot »
*
Благодарим Ви Ани,д-р Стаменов,д-р Табакова!
Благодарим Ви Слави!
Вие сте големи Хора с големи Сърца!
Поклон пред Вас!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
 :youwoman:
Всички у дома се развънувахме и благодарим на всички!
Стискам палци за пострадалото момиче.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Благодаря Ви,  :youwoman:

Бяхте страхотни и мисля, че ще успеем в борбата си!!!  :crossfingers:
И на нашата улица ще изгрее слънце!!!

*
много добро предаване 8)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
невероятно силно предаване! аз досега не съм виждала едно предаване на Слави, посветено до такава степен на един-единствен проблем!
личеше си, че е силно развълнуван. моите уважения към сценаристите, които бяха прекрасно подготвени по темата!

за един час постигнахме толкова много....

отново - благодарности на всички хора, които направиха това да се случи! желая ви да бъдете много здрави и щастливи!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!