0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Пуснах картичка до всички институции, които Джам е посочила. В "относно" писах: "България иска ли нашите деца". Изписах го на латиница, защото понякога, ако е на кирилица, излизат някакви маймуни.
за сега нямам изтрит имейл.
Ще разпратя и на контактите си.

и аз изпратих, но как се проверава, дали писмото ти е изтрито
съжалявам, че не мога да присъствам довечера, но ще следя всичко по медиите и мисляно ще бъда с вас
ако до някаква степен може да компенсира отсъсвието ми - изпратих тези мейли на институциите и картичките на всичките си познати, за да могат да подкрепят
учудващо колко приятели имам  :D
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 14:50:08 pm от big_eyes »
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Изпратих картички до:
Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg
Президент на РБългария: press@president.bg
Министър-председател: primeminister@government.bg

Довечера ще присъстваме аз,съпругът ми и моя приятелка!
*
А стана ли ясно най-после кой е депутатът Х?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Пуснах картичка до всички институции, които Джам е посочила. В "относно" писах: "България иска ли нашите деца". Изписах го на латиница, защото понякога, ако е на кирилица, излизат някакви маймуни.
за сега нямам изтрит имейл.
Ще разпратя и на контактите си.

и аз изпратих, но как се проверава, дали писмото ти е изтрито

Абв имат опция да те извести, ако получателя е отворил писмото. То дава отговор дали е изтрито или не.
При мен единствено от бюджетната комисия са ми затрили мейлите. :x
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Пратих картички на тези адреси:

Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg
Президент на РБългария: press@president.bg
Министър-председател: primeminister@government.bg
Директор на Дирекция "Национална здравна политика" към Министерство на здравеопазването: sspassova@mh.government.bg
Отдел "Здравна политика"
*
Пуснах картичка до всички институции, които Джам е посочила. В "относно" писах: "България иска ли нашите деца". Изписах го на латиница, защото понякога, ако е на кирилица, излизат някакви маймуни.
за сега нямам изтрит имейл.
Ще разпратя и на контактите си.

и аз изпратих, но как се проверава, дали писмото ти е изтрито

Абв имат опция да те извести, ако получателя е отворил писмото. То дава отговор дали е изтрито или не.

да, ама май тази опция не е автоматична, а получателят трябва изрично да отметне някъде, че е отворил...
Изпратих картички до:
Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg
Президент на РБългария: press@president.bg
Министър-председател: primeminister@government.bg

Довечера ще присъстваме аз,съпругът ми и моя приятелка!

И аз да се включа.
Изпратих картички до тези адреси.

http://www.focus-news.net/?id=n1096431
по електронните медии започнаха да отразяват
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Цвети, аз му задавам да ми даде потвърждение, че е прочетено, така ми се връща ако е отворено или е изтрито. Но не ми връща отговор, че е прочел оня отсреща или нещо друго. Ако са с аут лук на пощите - то автоматично отваря самите писма, така че и изтрити и не, пак са видени. Друг е въпроса колко са ги приели присърце :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Момичета, нали разбрахте за малката промяна в началния час на протеста!

Елате в 19:00 часа, за да могат да ни включат и директно в новините!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Момичета , трябват две хубавелки от нас за студиото на БТВ новините? Къде сте знаменоскииииииииии? :D Условието е да са от засегнатите , не от успелите.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Изпратих картички до всички посочени адреси.
*
ами, ефирче, да почваме от теб :wink: имаш всички качества да бъдеш знаменосец :wink:
Ами то хубаво , ама вече си показах мутричката , все едни и същи ли... :(
*
Браво на всички, които ще дойдат!
Тези, които са в чужбина - разбира се, че не могат да дойдат!
Тези, койо са от провинцията и успеят да дойдат - момичета - страхотни сте, нормално е да не могат всички от вас - чудесно е че все пак доста ще дойдат!
Но тези, които са в София и нямат ама наистина много много уважителна причина е СРАМОТА да не дойдат!!!!!
И няма нужда да ни се казва тука да спрем с упреците - НЯМА да спрем ( Гане, много те уважавам, но съжалявам ), защото точно тук и сега е момента да се борим за правата си, както правят хората във всички нормални държави!!!!
Какво означава - аз съм морално с вас...ай сиктир бе!
Ами стой си морално, ама с това нищо няма да помогнеш РЕАЛНО...пък и после реално ще искаш пари, нали???
Много добре знаем колко са потребителите на ЗАЧАТИЕ, много добре знаем колко изявени имаше от тях ( хайде отсналите случайните не можем да ги запомним ), не сме от вчера в този форум  и колко от тях са сега в тази тема ( много по-малко ) - изчезнаха - все едно не ги е имало - няма да назовавам имена - те си знаят! Какво означава 100 човека, от които половината ще дойдат с половинките си и още толкова приятели....колко от Зачатие ще дойдат....50, 60?? Дали ще има и толкова??? Довечера ще видим!!!

*
И аз успях да изпратя картички на всички посочени адреси!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Изпратих картички до всички посочени адреси.
Само незнам наконтролния мейл как да изпратя копията :oops:,едно по едно в отделни писма ли?
*
Ами то хубаво , ама вече си показах мутричката , все едни и същи ли... :(
Заминавай! Покажи я пак!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    iffi.13 ------

Момичета, нали разбрахте за малката промяна в началния час на протеста!

Елате в 19:00 часа, за да могат да ни включат и директно в новините!!!

Ами най-добре да се сложи промяната на първата страница на сайта с блинк, за да се види от всички, зашото аз чак сега видях, а и на повечето си познати казах за 19:15  :(