0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

тъй като нямам, възможност да дойда днес пред НДК, изпратих картички до:
Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg

Президент на РБългария: press@president.bg
Министър-председател: primeminister@government.bg
Директор на Дирекция "Национална здравна политика" към Министерство на здравеопазването: sspassova@mh.government.bg

и до контролния адрес. За сега вече 20 мин. нямам върната картичка,  :balk_50:дано са започнали да четат, а не да ги изтриват. :balk_153:
Обещах на Ganka:)
Пратих картички, пратих линкове на приятели в София, които да подкрепят протеста, Писмо изпратих преди няколко дни.
Сега чакам и кода за форума на Слави.
Моля се нещата да се развият в наша полза.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
... Сега чакам и кода за форума на Слави...

И аз  :( то без регистрация не може  :? да се пише мнение във форума.
Обещах на Ganka:)
*
Аз също не мога да присъствам,но изпратих картичка с протестен надслов до повечето държавни институции.Дано нещата се развият добре!

Мацки, тези от вас които имате профил във  Facebook  сложете като съобщение на статуса си линка към поста на бу в нейния блог http://missby.wordpress.com/2008/12/14/zachatie/

много добре и изберпателно е написала проблема, казуса и слуката за довечера - все някой от вашите познати ще кликне и ще научи за събитието.
*
Копнете го този пост на Бу и тук.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Isidimi

  • **
  • 81
  • никога не губи кураж
   Изратих картичка до: health_committee@parliament.bg, като освен че напълно подкрепят настоящият протест, мисля, че е нужна и коренна промяна на закона относно полагащите се т.нар.месечни детски надбавки, които година са 25лв.на дете. Аз, както и много др.майки съм напълно лишена от тях, защото дохода ми и с 2 лв. по голям, от фиксираният и се водя "богата", поради което държавата лишава детето ми, както и децата на много др. работещи майки, принудени да работят, за да оцелеят от тези макър и символични 25лв. Това за мен е социална дескриминация по отношение на работещите жени и социална дескриминация по отношение на децата им, защото в страна с нисък прираст детски се дават само на определени групи хора и децата/респ.майките са лишени от нещо, които им се палага по право, защото те са родили дете на тази страна!!! Нека всяка жена, родила дете да получава тази сума!!!!
*
Аз също искам да благодаря на Бу и тук официално за адекватното, емоционално и заинтригуващо отразяване на проблема и действията и за подкрепата, която ни оказва!
 :bighug:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Много ми е неудобно за тъпия въпрос, но ъъъъ технологично как се изпраща картичка? Със закачен файл ли?
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Много ми е неудобно за тъпия въпрос, но ъъъъ технологично как се изпраща картичка? Със закачен файл ли?
Ами с файл, да. Аз поне друг начин не знам.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
много добре и изберпателно е написала проблема, казуса и слуката за довечера - все някой от вашите познати ще кликне и ще научи за събитието.
И на мен много ми хареса написаното от Бу!
Започвам да го изпращам.
*
Много ми е неудобно за тъпия въпрос, но ъъъъ технологично как се изпраща картичка? Със закачен файл ли?
Ами с файл, да. Аз поне друг начин не знам.

Хм, аз я сложих направо като картинка в самото писмо, дали не съм сгрешила  :?
Не, картичката в абв има една иконка горе като картина, отваря ти се прозорче и копваш адреса на картичката /който взимаш като натиснеш с десен бутон върху изображението, пропъртис/ и пействаш.

Аз току-що изпратих до всички посочени адреси.
Моите деца са заченати ин витро и са най-прекрасните и желани на света!

Позволете на повече деца да се раждат, желани и обичани - тук в България!

Понякога е нужно съвсем малко воля и помощ и чудесата се случват!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
и аз я сложих директно като снимка.
Аз ги пратих още снощи и до сега нямам мейл за непрочетена картичка .На "относно " писах - искаме да раждаме деца на България.
<br />
Да помоля , някой с регистрация в сайта на Слави , да сложи линк към отразеното от Бу?!
Много ми е криво, че не мога да дойда.. Точно тогава го къпя и го храня, а и няма на кой да го оставя.... Мъжът ми заяви, че щял той да го гледа, но той тогава се прибира от работа, а за да дойда трябва да тръгна час по-рано с количката пеша. Във форума на Шоуто на Слави съм писала вече и ще пратя картички. Иначе ужасно много ми се иска да дойда и да присъствам с бебето след 7 инсеминации и 6 опита инвитро....
Ами и аз тогава къпя и храня, но ще отида поне за половин час до към 8...
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Момичета, постарайте се да дойдете!
Всяко присъствие е важно. Все пак най-много веднъж годишно ви се предоставя възможност да защитите правата си и ако държите да ви уважават и зачитат, сега е моментът да го покажете.
А оправдания винаги се намират, ама те не са интересни за никого в момента. Оставете ги за утре и елате ДНЕС!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Аз "осигурих" две приятелки. Надявам се на поне още една. :D Мъжът ми няма да може да дойде, но ще си понесе последствията по-късно. :D

Допълвам, че линкът към публикацията на Бу е пуснат във форума на Шоуто.