0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #40 -: Декември 08, 2008, 08:47:59 am »
Варианата с Боряна Гидикова отпада защото тя от около една година е в Англия и е кореспондент на БТВ за там,преди около месец някъде като гледах новините и тя предаваше от там.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #41 -: Декември 08, 2008, 09:03:37 am »
И аз гласувах
- изпращането на картички с посредничеството на медии
- изпращането на декларации с посредничеството на медии
Чета и си плача,не мога да изразя с думи възмущението си,просто това е една свинщина,това не са хора,особенно г-н Плодовития.Защо изобщо плащаме данъци и храним тая палач,за да ни обиждо и унижава,че ние не сме крастави или чумави,ние просто се борим за бебче,нещо което всеки човек иска,какво сме виновни,че съдбата ни е такава.Да се молят тия наши умни глави да не сполети техните деца такава съдба.Още много обиди искам да исипя,но не това е начина.Подкрепям ви във всичко.
Между другото предаването,което е в 19.30 в недела по БТВ/не мога да се сетя в момента как се казваше прадаването/ дали няма да е подходящо за разгласяване на проблема.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #42 -: Декември 08, 2008, 09:20:28 am »
Варианата с Боряна Гидикова отпада защото тя от около една година е в Англия и е кореспондент на БТВ за там,преди около месец някъде като гледах новините и тя предаваше от там.

Боряна се върна от Англия, дали в момента е тук - незнам, но преди седмица се чухме. Аз й писах, ще й се обадя по-късно.
Гласувах за:
- изпращането на картички с посредничеството на медии
- изпращането на декларации с посредничеството на медии
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #43 -: Декември 08, 2008, 09:34:21 am »
И аз гласувах

-изпращането на картички с посредничество на медии
-изпращането на декларации с посредничеството на медии

А и идеята за пред парламента нее лоша така повече хора ще разберат за какво се борим
 
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #44 -: Декември 08, 2008, 09:41:12 am »
Аз гласувах за:   протест пред парламента и изпращането на декларации с посредничество медии.                                                               
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #45 -: Декември 08, 2008, 09:48:46 am »
Не съм успяла по обективни причини да видя какво е станало, но гласувах с
- изпращането на декларации с посредничеството на медии
- съдебен иск - след като тук е недостижим, то в Европа, не е чак толкова
:x
Нека всички разберат на какъв геноцид са подложени двойките с проблеми. Писна ми от многознайковци! :x
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #46 -: Декември 08, 2008, 09:52:57 am »
Аз също гласувах за
-изпращането на картички с посредничество на медии
-изпращането на декларации с посредничеството на медии
Само , че според мен ако ще е картичка то текста трябва да е в техен стил ,арогантен , груб и т.н например "Искам да бъда оплодена" /колкото и грозно да ми звучи/. Но като се замисля това може би няма да го разберат , най-много депутата да се възгордее колко е търсен.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #47 -: Декември 08, 2008, 10:29:01 am »
Браво Миси  :hug2:, по-бърза си от мен!
Дано Боряна Гидикова ни подкрепи!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #48 -: Декември 08, 2008, 10:31:14 am »
Момичета, ТРЯБВА да направим един протест пред ПАРЛАМЕНТА, за да ни видят!!!
Моето мнение, че каквито и декларации и картички да пращаме, ако не отидем пред парламента - никой няма да ни обърне внимание. А катоп идем - всички медии ще отразят събитието....и това ще е по-ефективно!!!!
Трябва да отидем!!!!
Хайде да се преброим, които са за ПРЕД ПАРЛАМЕНТА!
А аз съм и за да ги съдим - ако не тук в ЕВРОПА!!!
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #49 -: Декември 08, 2008, 10:46:43 am »
Подкрепям идеята на Джам.
А имаше и една идея да му се предложи публична спермограма на Осеменителя.
Представяте ли си, колко унизително ще бъде за него, ако се окаже че има репродуктивен проблем.
*
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #50 -: Декември 08, 2008, 10:49:24 am »
Подкрепям идеята на Джам.
А имаше и една идея да му се предложи публична спермограма на Осеменителя.
Представяте ли си, колко унизително ще бъде за него, ако се окаже че има репродуктивен проблем.

В този ред на мисли помня преди години д-р Николов в предаването на Диана Любенова- "Секс игри, ах".Тогава той каза, че от Дарик са организирали анонимна анкета сред населението с въпрос каква част от децата не са от бащите си.Според мъжете между 10 и 15 % от децата не са от бащите си (без те да знаят това, разбира се), а според жените процента наближавал 50%.Нищо чудно въпросния господин да е един от тези близо 50% НЕтатковци на собствените си деца!
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #51 -: Декември 08, 2008, 11:06:01 am »
Според мен,не по-малко важно е най-накрая да му се разбере името на Плодовития.Не че другите не заслужават публично наругаване,но трябва да се концентрират нещата!Ако получим съдействие от някой журналист,да може той да отиде с камера в Парламента и директно да го попита "Г-н Плодовит,я кажете сега как точно възнамерявате да оплодите 270 000 българки ин виво?"
 :x
*
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #52 -: Декември 08, 2008, 11:16:19 am »
Гласувах за изпращането на декларации и
друго - в другата тема предложих да се направи електронен регистър и да се преброим. В някакви електронни формулари или регисри....
Подкрепям и всички идеи за даване на гласност по нашите проблеми. Смятам, че ако депутатите разберат колко много гласоподаватели са обвързани с репродуктивните проблеми, биха се замислили преди да решат да се лишат от нашите гласове.
Все пак политиката в България е като търговията нищо не се прави самоцелно и за доброто на гражданите и винаги има замесени икономически интереси, но това е друга тема, че ако почна...... :bonk:


*
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #53 -: Декември 08, 2008, 11:23:37 am »
Гласувах за Ипращане на декларация с посредничество на медии>Тези тъпанари дали си дават сметка какво представлява голяма група от разярени жени и техните партнъори....?Ако има журналистика в България ще се вдигне голяма дандания,що за народ сме мълчим и търпим,дано този проблем да не е поредното доказателсво за безграничното малодушие на Българина.
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #54 -: Декември 08, 2008, 11:30:23 am »
Знаете ли, аз също си мисля тези дни, как да се преброим.
Лошото е, че първо е трудно, второ, дори и да успеем да го направим, няма да го признаят за легитомно. Та то сега съществуващата цифра 270 000, която е по проучване поръчано мисля от ООН (или нещо такова), те дори и нея не зачитат в комисията (оспориха я, както съм ви писала в другата тема), та как ще зачетат нашето преброяване. А камо ли електронно... А да не говорим, че ние тук пишещите сме само шепа от всички... Познавам много семейства с проблем, които са от малки села и градове и са толкова анонимни, че дори и родителите им понякога не знаят каква е истината за липсата на внуци. Не знам как ще ги накараме тях да се преброят в интернет (много хора въобще не знаят за форума) или просто нямат достъп по обективни причини.
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #55 -: Декември 08, 2008, 11:46:31 am »
Гласувах за изпращането на декларации и
друго - в другата тема предложих да се направи електронен регистър и да се преброим. В някакви електронни формулари или регисри....
Подкрепям и всички идеи за даване на гласност по нашите проблеми. Смятам, че ако депутатите разберат колко много гласоподаватели са обвързани с репродуктивните проблеми, биха се замислили преди да решат да се лишат от нашите гласове.
Все пак политиката в България е като търговията нищо не се прави самоцелно и за доброто на гражданите и винаги има замесени икономически интереси, но това е друга тема, че ако почна...... :bonk:
Да, изборите са си търговия. Точно сега е моментът да се "пазарим" за гласовете си. Колкото и цинично да звучи това, не е по-цинично от отношението и изказванията на "представителите" ни.

Колко народни представители представляват 270 000 двойки/540 000 гласа/ ?
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #56 -: Декември 08, 2008, 11:54:31 am »
Гласувах с първите три. И съм готова да се включа активно във всяка инициатива която се поеме.
Подкрепям и jam за това, че "оплодителя" трябва да си понесе последствията.
*
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #57 -: Декември 08, 2008, 11:55:21 am »
И аз гласувах за тези две точки:
-изпращане на картички с посредничество на медии
-изпращане на декларации с посредничество на медии

Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #58 -: Декември 08, 2008, 11:58:05 am »
Гласувах за изпращането на декларации и
друго - в другата тема предложих да се направи електронен регистър и да се преброим. В някакви електронни формулари или регисри....
Подкрепям и всички идеи за даване на гласност по нашите проблеми. Смятам, че ако депутатите разберат колко много гласоподаватели са обвързани с репродуктивните проблеми, биха се замислили преди да решат да се лишат от нашите гласове.
Все пак политиката в България е като търговията нищо не се прави самоцелно и за доброто на гражданите и винаги има замесени икономически интереси, но това е друга тема, че ако почна...... :bonk:
Да, изборите са си търговия. Точно сега е моментът да се "пазарим" за гласовете си. Колкото и цинично да звучи това, не е по-цинично от отношението и изказванията на "представителите" ни.

Колко народни представители представляват 270 000 двойки/540 000 гласа/ ?
хммм,ама те отдавна  ни търгуват....проблемът е, че не излизаме печеливши :?...защо?..не бих могла да знам точно,защото не съм запозната по-дълбоко с нещата и нямам този достъп...но мога да се досетя :lol:....за съжаление това на никои не помага :(
Re: Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас
« Отговор #59 -: Декември 08, 2008, 12:01:55 pm »
Гласувах.