0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #320 -: Декември 12, 2008, 20:43:22 pm »
Поклон пред д-р Стаменов,д-р Табакова и нашите момичета-Радина и Ани!
А за останалите,просто нямам думи...Ами тая женичка толкова глупости наговори...Възмутена съм!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #321 -: Декември 12, 2008, 23:29:28 pm »
 Благодаря на всички които се борят за нашата кауза,поклон пред тях.
Аз написах писмо на Лора Крумова,незнам до колко ще помогне това,но исках и го направих.Подкрепям всяко решение което вземете и ще участвам,за инициативата пред парламента незнам дали ще успея-просто защото ми препоръчаха да пазя повече кревата,че бебо иска да излиза,но иначе съм там.Дано успеем момичета.
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #322 -: Декември 12, 2008, 23:35:36 pm »
Ей, досега се борих със записа на "Тази сутрин" от днес... Следобед гледах и "Здравей, България". Останах с позитивни усещания. Според мен силата и превесът беше наш, поне на екрана. Радина и Ани бяха зли! и компетентни за разлика от другата страна. Време е вече, обаче, да се действа...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #323 -: Декември 12, 2008, 23:37:26 pm »
гласувала съм и ще участвам в протестни действия, подкрепям и атака и въздействие чрез медии
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #324 -: Декември 13, 2008, 00:21:21 am »
Ще участвам в протест и ще помагам с каквото мога
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #325 -: Декември 13, 2008, 06:04:23 am »
Не съм в България, но напълно ви подкрепям момичета! Съжалявам само, че не мога да съм там физически! Ако има нещо, което мога да направя - само кажете! Нашата държава има нужда от повече будни мозъци,а не следващи правилата марионетки. Гавра е да се изказва такова мнение, още повече публично!!! Това ще го оставя без коментар, защото тук тези хора щяха да бъдат осъдени моментално, или ако не то поне щяха да бъдат махнати от длъжността, която заемат. Много съм ядосана и в момента не мога да пиша и мисля много ясно,но повтарям, ако има нещо с което да помогна от тук - пишете ми на лични!
УСПЕХ!!!
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #326 -: Декември 13, 2008, 09:48:48 am »
Подкрепям протеста. Ще се опитам да помогна по няколко начина.

Впрочем, мислех си нещо. Дали не е удачно заглавната страница на Зачатие да се смени с друга, с официално обявен протест (после могат да се допълват новини и събития), в който да е посочено защо е, а който иска да стигне до сайта/форумите, ще цъка на 'протест'-а?
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 09:55:20 am от Бу »


Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #327 -: Декември 13, 2008, 11:06:50 am »
Аз ще участвам в протест , майка ми също заяви желание .

Изгледах записите , Китов изтърва реплика за писаното по сайтовете - хм , познайте къде е чел ...
А от разговора по БТВ долових друг момент - не искат фонд , защото там ние ще решаваме , в коя клиника да отидем , а те са частни и не са техни , няма как да ги източват .
Май са намислили да правят инвитро центрове по държавните болници . Китов спомена за областните центрове . Това е мисълта им - да не ни ги дадът на нас и от януари да започнем с процедурите , а да се шляят и да делят на тоз толкова , на онзи и да ги окрадът под уж благородната кауза да правят държавни инвитро центрове . Държавни пари за частни клиники - така каза Китов , като , че ли не са народни пари , ами техни лични ..... МОШЕНИЦИ
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 11:08:30 am от Vili_to »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #328 -: Декември 13, 2008, 11:27:15 am »
е да но по частните клиники са вече утвърдени специалисти.Аз знам ли ги като направят ин витро центорве  по държавните болници  лекарите там колко ще са добри в тази област и какво ще е отношението.Нормално ли е някой толкова време  се е доверявал на даден доктор,правен е първи,втори опит за съжаление не успешни и третия който примерно вече ще е от тези полагаеми "безплатни" тепърва трябва да се започне едва ли не отначало,на ново място с нов "специалист".Глупаво е.
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    angel78

Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #329 -: Декември 13, 2008, 12:52:08 pm »
до бубенцето;изкам да ти кажа,кадето и да отиде6 се прави по един и са6ти на4ин,не е вапрос кои 6те е  и как 6те мине,а е вапрос до касмет.дано да по4нат сас безплатните опити претенции неможем да предаваме,които може да си позволи да ходи и да си прави вав 4астен кабинет,yspeh na vsi4ki :happy_birthday_1:

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #330 -: Декември 13, 2008, 12:58:18 pm »
до бубенцето;изкам да ти кажа,кадето и да отиде6 се прави по един и са6ти на4ин,не е вапрос кои 6те е  и как 6те мине,а е вапрос до касмет.дано да по4нат сас безплатните опити претенции неможем да предаваме,които може да си позволи да ходи и да си прави вав 4астен кабинет,yspeh na vsi4ki :happy_birthday_1:


НЕ го написах в смисъл че се прави по различен начин .Но ако те първа се хванат да правят държавни ин витро центрове,те нали ще са точно от тези пари( а ако не греше техниката не е никак без пари и огромна част от тези средства ще се пръсне ) Не е ли по добре вместо това тези пари да са за някоя двойка нуждаеща се от ин витро при условие че вече има специлизирани такива клиники макара и частни
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    angel78

Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #331 -: Декември 13, 2008, 13:18:31 pm »
ИЗКАМ да ти кажа 4е те триабва да ги направиат кабинети за инвитро процедури, так 6те има пове4е двоики,които са си ме4тали за инвитро така 6те им се збадне ме4тата на вси4ки.там са6то 6те има специалисти,
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #332 -: Декември 13, 2008, 13:23:03 pm »
добре де спокойто всички тук са за това, никой с никого не се кара.Едно е какво трябва друго е какво  ще направят.
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 13:35:27 pm от bubentseto »
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    angel78

Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #333 -: Декември 13, 2008, 13:34:38 pm »
извиниаваи ако сам те засегнала такава ни е даржвата ,триабва да сме силни и вав ,наи трудните моменти :balk_602:
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #334 -: Декември 13, 2008, 13:35:39 pm »
Мисля, че въпреки споровете 3-те безплатни опита ще бъдат факт. Е, сигурно ще закъснеят във времето, но важното е ,че ще ги има. Дано само условията не са много ограничителни.И да можем всички нуждаещи се,да се сдобием с дететнце.
*

    angel78

Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #335 -: Декември 13, 2008, 14:00:42 pm »
дано пожелавам на вси4ки да им се сбадне наи  голиамата ме4та. :)
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #336 -: Декември 13, 2008, 14:16:37 pm »
angel78 - няма лошо да направят и държавни ин витро отделения към болниците , но нали се сещаш ,че това ще е един продължителен и скъпоструващ проект . Ще се усвоят от раз 10 мил от тази година , че и от другите и за какво ....за подготвяне на помещения , за подтотовка на персонал , за закупуване и оборудване с техника . По мои сметки има няма след 5 до 10 години чакай да стигнат нивото на сегашните частни клиники . А колко милиона ще се краднат междувременно ....айде не сме вчерашни - кои фирми ще извършат всичко това - на депутатите разбира се , те за това драпат със зъби и нокти и ни изкарват представителите от равновеси , че колкото по - бесни сме , толкова повече основание имат да гаврят .

А времето си тече и е неумолимо за тези като мен , които сме на прага на 40 год.
Какво ме топли , че след 10-тина години ще има още 20-30 ин витро центрове ...а няма догодина по това време , да речем , да си галя тумбака , дай Боже !
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 14:19:57 pm от Vili_to »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #337 -: Декември 13, 2008, 14:24:59 pm »
Аз също го пожелавам на всички,лично моята мечта се сбъдна аз имам син на 4г.роди се на КОЛЕДА 2004г.Пожелавам на всички да усетят това ЩАСТИЕ точно за това трябва да се борим,защото ако не се даде на семействата правото на тези безплатни опити много от тях няма да има за какво да мечтаят,много малко семейства могат да си позволят да си направят тази процедура платено.ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ,КОИТО ВСЕ ОЩЕ СЕ БОРЯТ ЗА МЕЧТАТА СИ ДА ИМАТ ДЕТЕ,ВСИЧКИ ПОСТИГНАЛИ ТАЗИ МЕЧТА ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ НАЧИН И ДОРИ ТЕЗИ КОИТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ЗАПОЧНАЛИ СВОЯТА БОРБА ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯТ КЪМ ПРОТЕСТА В ПОДКРЕПА НА 3-ТЕ БЕЗПЛАТНИ ИНВИТРО ОПИТА!Само така ще има много щастливи семейства и деца в БЪЛГАРИЯ!
*

    angel78

Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #338 -: Декември 13, 2008, 14:42:05 pm »
какво да ти кажа и да обсаждаме таиа тема ниама да оправим ни6то сас теб,триабва да ни влезнат вав полжение оправниците,но незнам дали 6те се трогнат??????????????????????вси4ки се нуждаеме от ин витро,такива като теб триабва да имат предимство заради годините.
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #339 -: Декември 13, 2008, 14:42:53 pm »
ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ,КОИТО ВСЕ ОЩЕ СЕ БОРЯТ ЗА МЕЧТАТА СИ ДА ИМАТ ДЕТЕ,ВСИЧКИ ПОСТИГНАЛИ ТАЗИ МЕЧТА ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ НАЧИН И ДОРИ ТЕЗИ КОИТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ЗАПОЧНАЛИ СВОЯТА БОРБА ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯТ КЪМ ПРОТЕСТА В ПОДКРЕПА НА 3-ТЕ БЕЗПЛАТНИ ИНВИТРО ОПИТА!Само така ще има много щастливи семейства и деца в БЪЛГАРИЯ!

Напулно те подкрепям!!!
Трябва да сме единни и да действаме. За да ни помогнат, трябва първо ние да си помогнем. На този свят нама нищо дарум.