0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #20 -: Декември 12, 2008, 09:32:26 am »
:( започвам да пиша и една въздишка излиза от мен и не мога да контролирам емоцията си...

Първо ще Благодаря на Ани и д-р Стаменов за стоицизма,
иска се воля и самообладание за да попаднеш сред такива хора,
които явно и с безмисленните си твърдения, те обиждат!
Ани успя точно и навреме да се включи...
Трябваше Антония Първанова да бъде там, въздействието щеше да бъде още по-силно!

Лора Крумова сбъдна мойте опасения, че разговора ще тръгне в стил Венета Райкова...
Не трябваше СКАНДАЛА това да бъде акцента, той просто трябваше да бъде повод.
И колкото и Радина да се опитваше да насочи нещата в друга посока...така си тръгна.
За другите участници в този "помиен дебат" няма да кажа нищо,
възпитанието ми не позволява да използвам такива думи.

Ако Министерството управлява тези пари, д-р Стаменов е съвършенно прав
ще си купят една, две коли малко брошури и с парите до там! :?

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #21 -: Декември 12, 2008, 10:00:50 am »
Ще напиша нещо много грозно...който иска да ме опровергае.Нека децата,снахите или близките на тези лелички да имат репродуктивни проблеми и се мотат в безизходица,а тогава да ги видим,дали толкова лесно и самодоволно ще могат да говорят глупости.Само гладен ще разбере колко струва хлябът,само жаден знае цената на водата.
<a
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #22 -: Декември 12, 2008, 10:29:01 am »
Този Китов е толкова гнусен и безочлив...
А червената лелка наговори куп глупости-за прозрачността,за успеваемостта на клиниките и т.н.  :x  Наистина се чудят как да "избягат" от пациентския контрол във Фонда. Нещастници. Сития на гладния не вярвал. Но монетата се обръща.
Гласувах в анкетата и ще подкрепя всяка инициатива!Омръзна ми,просто ми омръзна да се подиграват с нас!
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #23 -: Декември 12, 2008, 10:53:11 am »
"Боже, колко мъка има по този свят, Боже!" :balk_146:
Жал ми е за всички нас, които искаме да осъществим най-голямата мечта на всяка жена-да станем майки, а такива БАБИЧКИ, които отдавна не са в детеродна възраст управляват живота ни и мечтите ни!Как не ги срам!!!Хора,като Д-р Стаменов,Д-р Табакова и Ани не трябва да стоят на едно място с такива безхаберни и незаинтересовани за доброто на българските майки и бъдещи майки хора!За всички депутати и т.н. отдавна сме се убедили, че е по важно да си купят нова кола,скъпи дрехи,организирани екскурзии и визити, ОТКОЛКОТО ДА СЕ РОДИ ЕДНО БЪЛГАРСКО ДЕТЕ!!!
НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО!
Седя на работното си място и плача, защото знам колко е трудно да се лишиш от всичко в името на създаване на човешки живот...

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #24 -: Декември 12, 2008, 10:59:54 am »
"Боже, колко мъка има по този свят, Боже!" :balk_146:
Жал ми е за всички нас, които искаме да осъществим най-голямата мечта на всяка жена-да станем майки, а такива БАБИЧКИ, които отдавна не са в детеродна възраст управляват живота ни и мечтите ни!Как не ги срам!!!Хора,като Д-р Стаменов,Д-р Табакова и Ани не трябва да стоят на едно място с такива безхаберни и незаинтересовани за доброто на българските майки и бъдещи майки хора!За всички депутати и т.н. отдавна сме се убедили, че е по важно да си купят нова кола,скъпи дрехи,организирани екскурзии и визити, ОТКОЛКОТО ДА СЕ РОДИ ЕДНО БЪЛГАРСКО ДЕТЕ!!!
НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО!
Седя на работното си място и плача, защото знам колко е трудно да се лишиш от всичко в името на създаване на човешки живот...
за съжаление това е истина. :(
от сутринта не намирам думи да изразя възмущението си от управляващите, но силно се надявам и вярвам, че нещата ще се променят в наша полза и доброто ще победи.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #25 -: Декември 12, 2008, 17:16:42 pm »
Момичета, трябва да се вдигнем на протест пред парламента - всички, за да ни видят колко сме и за да си защитим правата. Няма да стане с картички и декларации - погледнете какво направиха в Гърция....стига само се оплаквали по форумите - и накрая - нищо.
ПРЕДЛАГАМ радикални действия - протест пред парламента, ако не го направим - нищо няма да постигм!
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #26 -: Декември 12, 2008, 18:18:16 pm »
Момичета, трябва да се вдигнем на протест пред парламента - всички, за да ни видят колко сме и за да си защитим правата. Няма да стане с картички и декларации - погледнете какво направиха в Гърция....стига само се оплаквали по форумите - и накрая - нищо.
ПРЕДЛАГАМ радикални действия - протест пред парламента, ако не го направим - нищо няма да постигм!

абсолютно съм съгласна с теб,момичета ако не се вдигнем на протест ,никои няма да ни обърне внимание,стига вече с този хаос в тази държава :x,трябва да им покажем че ни има ,а в България хората с репродуктивни проблеми вообще не са малко.
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #27 -: Декември 12, 2008, 18:37:58 pm »
Предаването е вече качено в сайта на бТВ.Заглавието е 'Кой да управлява парите за ин витро"
Моля те дай линк!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #28 -: Декември 12, 2008, 20:49:18 pm »
Здравей България ( по нова телевизия ) го има на сайта на нетера http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=803&bm=2
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #29 -: Декември 12, 2008, 21:03:22 pm »
Предаването е вече качено в сайта на бТВ.Заглавието е 'Кой да управлява парите за ин витро"
Моля те дай линк!

http://www.btv.bg/videos/

Надолу в новините погледни.




Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #31 -: Декември 13, 2008, 17:26:31 pm »
аз пък не желая на никого нищо зло и се надявам да се случват само хубави неща на всички :)
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #32 -: Декември 13, 2008, 20:16:12 pm »
Много съм въэмутена от тези хора.
Направо не мога да повярвам, че всичко това се случва.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #33 -: Декември 13, 2008, 22:02:06 pm »
Умишлено не писах до сега, просто страшно се натъжих и страшно болно ми стана.
Не мога да повярвам, че има толкова нагли и безочливи хора. Такива лицемери. Как можеш да кажеш подобно нещо, къде и кой те е възпитавал и то в очите на изстрадал човек. Ума ми не го побира. Всяко нещо си има граници, а тази беше отдавна прекрачена. С вас съм каквото и да решите. Семейството ми и близките ми също.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0