0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Преди Инвитро
« -: Декември 01, 2008, 10:42:09 am »
На някой да са му изписвали месец или два преди започване на процедурата L-arginin и Kalimyn. Питам защото на мен са предписани, но ме притеснява малко дозата на L-arginin, тъй като на него пише препоръчителна доза по едно хапче на ден , а на мен са ми изписани по пет. От друга страна трябва да ги пия два месеца.
Re: Преди Инвитро
« Отговор #1 -: Декември 01, 2008, 12:04:39 pm »
За какво ти е изписан, за пръв път чувам честно казано. Дай повече информация за случея ти и може би по-запознати с това, ще ти отговорят.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    lunata

Re: Преди Инвитро
« Отговор #2 -: Декември 01, 2008, 13:47:13 pm »
На някой да са му изписвали месец или два преди започване на процедурата L-arginin и Kalimyn. Питам защото на мен са предписани, но ме притеснява малко дозата на L-arginin, тъй като на него пише препоръчителна доза по едно хапче на ден , а на мен са ми изписани по пет. От друга страна трябва да ги пия два месеца.

Лекарят ти знае най-добре каква е дозата подходяща за теб в зависимост от това, което ще се лекува. Л-аргининър се води хранителна добавка, за това на опаковката пише профилактична доза.
*
Re: Преди Инвитро
« Отговор #3 -: Декември 01, 2008, 14:12:58 pm »
Калимина е за подобряване качеството на яйцеклетките, а другото не знам за какво е.