0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Здравейте!
« -: Февруари 26, 2006, 17:39:45 pm »
Здравейте мили момичета  :hello: ,
 
                  Искам да поздравя всички ви и особено тези от вас които чакат бебенца в момента- Cvetelina, evita, Alya, Stelitka, Vesi-77, manhattan, blaga, sami, Hera_76…….. Много ми става приятно като влизам в "дългоочакваната бременност" и виждам, че голямото щастие е споходило още някои от вас :D  . Честито на всички ви! От сърце желая много лека бременност и много щастие по пътя по който ще се сдобиете с така желаното дете....    На всички останали пожелавам да бъдат много търпеливи и да не губят своята надежда. Аз също бях една от вас и отлично зная колко силно е вълнението да чакаш. Убедена съм, че всички в този форум заслужавате да имате дете и точно затова ще го имате 
            Нямам търпение да ви споделя, че моят син се Борис се роди на 08.02.2006г.  - 2950кг и  51 см  в клиника "Торакс" - Пловдив. Много е лаком и наддава доста бързичко . Раждането мина много леко и приятно.За това допринесе работата на целия екип на клиниката, но най-вече д-р Даскалов на който изпращам специални благодарности за изключителния професионализъм и всеотдайно отношение към работата! :D  Горещо препоръчвам клиниката - тя предлага европейски стандарт на обслужване!  
                Сега с Борко се гледаме в къщи и чакаме времето да се стопли за да ходим по разходки :swing: Горещо се надявам да се засичаме с много от вас по градинките!
                                                                                                    Успех на всички!
                                                                                                                      Целувки!
*

    Anonymous

Здравейте!
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2006, 17:42:02 pm »
Гостът съм аз -Кукуригу :D
Здравейте!
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2006, 19:19:15 pm »
Ми ние те разбррахме коя си. Много целувки на бебока и няма ли да видим малко снимки. Имаше поздравителна темичка в "На кафе и бира"
А ти да си най-щастливата мама.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Здравейте!
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2006, 19:49:49 pm »
Всичко най-хубаво, кукуригу! Мерси за пожеланията!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Здравейте!
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2006, 19:51:09 pm »
Здравей отново!  :lol:

Искам да кажа, че Борис е един красавец, като майка си (видях го в операционната).

Някой може ли да помогне на Кукуригу да си влиза в акаунта, че аз не мога.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Здравейте!
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2006, 22:07:32 pm »
Кукуригу, със секцио ли роди?

моля те, когато имаш малко време, опиши си историята и я пусни в темата Статистика на успеха, която е закована най-отгоре на този форум!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Здравейте!
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2006, 22:14:42 pm »
Добре дошла отново, радваме се че всичко е минало добре, наслаждавай се на прекрасните моменти на майчинството си и ти пожелавам да имаш най- послушното бебе на света.
P.S. И като си пазаруваш в Билла се оглеждай- може и да се засечем  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Здравейте!
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2006, 22:41:11 pm »
Цитат на: mini
...P.S. И като си пазаруваш в Билла се оглеждай- може и да се засечем  :wink:

Това във времето за реклама ли беше :lol:  :lol:
Да ти е жив и здрав Борисчо и много да се слушкате двамата а тати да помага :D
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Здравейте!
« Отговор #8 -: Февруари 27, 2006, 07:51:45 am »
Кукуригу, Добре дошла отново и Честита рожба!
Да сте живи и здрави и само щастливи мигове в живота ви да има :)
*
Здравейте!
« Отговор #9 -: Февруари 27, 2006, 08:38:30 am »
Честито мила, да ти е жив и здрав малкия мъж :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Здравейте!
« Отговор #10 -: Февруари 27, 2006, 08:43:39 am »
Честито, Кукуригу. :lol:
*
Здравейте!
« Отговор #11 -: Февруари 27, 2006, 10:15:48 am »
Честито, мила!
Да ти е жив и здрав юнака и много да ви радва!
*
Здравейте!
« Отговор #12 -: Февруари 27, 2006, 10:19:33 am »
Честито !  :D
*
Здравейте!
« Отговор #13 -: Февруари 27, 2006, 11:19:56 am »
Честито, Кукуриго.
*
Здравейте!
« Отговор #14 -: Февруари 27, 2006, 11:51:24 am »
Честито!Бъдете щастливи.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Здравейте!
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2006, 12:40:08 pm »
Честито, Кукуриго! :D Да ви е живо и здраво синчето!
Благодаря ти за пожеланията и дай боже и ние да гушнем бебенцата си като теб! :D  ylinfant
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Здравейте!
« Отговор #16 -: Февруари 27, 2006, 13:15:40 pm »
честито и от мен Кукуригу!
Да ти е живо и здраво синчето!
Много ти благодаря за поздравите.
Бъди много щастлива!


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    Anonymous

Здравейте!
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2006, 17:59:23 pm »
Луничка,
  Много искам да ви покажа снимки, но ще ми кажеш ли как? Бях чела някъде в ЗАЧАТИЕ че трябва да се публикуват първо в интернет, но по-точно къде и после какво? Миличкия повечето му фотоси са в ревливо състояние :balk_146: , особено откакто започнаха коликите :balk_136:
Здравейте!
« Отговор #18 -: Февруари 28, 2006, 18:26:02 pm »
аз си качвам снимките тук http://bgphoto.net/
1.правиш си регистрация
2.След това като си влезеш с паролата-избираш албуми.
3.на: Добави нов албум - даваш име на албума ти със снимки и натискаш ДОБАВИ
4.При така направената процедура вече като влезеш в АЛБУМИ там седи твоя албум с име,който чака да бъде напълнен със снимки.
5.острани срещу името ти на албума има едно бутонче (папка със зелено плюсче) то е за добавяне на снимки в албума ти
6.натискаш го и ти се отваря нов прозорец с няколко секции и полета
7.Отиди на: Добави снимка от файл  :arrow: Browse :arrow: и избери пътя до снимката на компютъра ти която искаш да качиш в нета
8.Като я намериш щракаш 2 пъти върху нея (или един път,за да се маркира и след това натискаш бутон OPEN) и адреса й от компюра ти излиза в полето:Избери файл
9. Натискаш:Добави
и след малко снимката ти ще влезе в албума ти:)
10. така става с всяка снимка-повтаря се тази процедура от натискането на бутона с папката и зеленото плюсче.(или ако ще вкарваш няколко снимки на един път направо продължи от т.7 :P )
11.ако искаш създаването на друг албум,просто си създай такъв по начина  от т.3 :P


Може да качваш снимки и в http://snimka.bg/  предолагам че там е по същия начин
*

    Anonymous

Здравейте!
« Отговор #19 -: Февруари 28, 2006, 18:29:10 pm »
Супер! Много благодаря за бързия отговор! :D
Здравейте!
« Отговор #20 -: Февруари 28, 2006, 18:37:29 pm »
за нищо  надявам се да съм била полезна
*

    Anonymous

Malko snim4izi na Borko:)
« Отговор #21 -: Март 01, 2006, 20:37:48 pm »
Ей, момичета ето малко снимки на Боренце.......... :balk_56:
 очаквайте гола сесия скоро.........

             http://snimka.bg/album.php?album_id=24520
*
Здравейте!
« Отговор #22 -: Март 02, 2006, 09:03:59 am »
Душица сладка!
Много са хубави снимките - да ти е жив и здрав!
 :wave: