0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #40 -: Ноември 14, 2008, 14:40:18 pm »
С две думи, нищо не свърших.. :?
Получаваха стока и беше пълно с народ...
Изключено беше да питам и записвам цени!
Оставам за понеделник, дано не е късно! :(

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #41 -: Ноември 14, 2008, 14:57:11 pm »

Торбички откъде ще вземем за опаковането на индивидуалните пакетчета :ask:.....

Не знам какви точно торбички ви трябват за опаковането на подаръчетата, но аз работя във фирма която продава всякакви полиетиленови опаковки,торбички както от  полиетилен така и хартиени ( сега чакаме тези с коледни картинка ) ако мога да помогна ще бъда много щастлива!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #42 -: Ноември 14, 2008, 14:57:35 pm »
Миси, Цвети не е в София, ще се пребере чак във вторник, а директорката ще етук в понеделник до колкото разбрах. Така че незнам как да го направим. Ани й имаше май мобилния ако тя има време да се разбере с нея и да й предаде тя нещата?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #43 -: Ноември 14, 2008, 15:01:46 pm »
До нас има Кауфланд. Ако мислите, че ще има евтини лакомства, да взема да проверя за цените, а?

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #44 -: Ноември 14, 2008, 15:05:41 pm »
проверявай :D
Re: Коледа в Роман
« Отговор #45 -: Ноември 14, 2008, 15:15:47 pm »
Миси,
А защо не им пуснеш пратката с куриер на адреса, на който пращаме подаръците? :)
Просто идейка, вместо да се търсите с Ани, а тя да търси г-жа Симеонова... става дълга и широка.

 :offtopic: Между другото, Миси, фирмата, в която работех ви бяхме клиенти.
Рекламна агенция Тихолов - Варна. Но през 2005-та ги напуснах.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #46 -: Ноември 14, 2008, 15:39:30 pm »
Ани живее близо до нас, може да й закараме нещата утре или в неделя, ако тя се вижда с директорката. Ани ще чакам да пишеш, да се разбереме нещо.
Re: Коледа в Роман
« Отговор #47 -: Ноември 14, 2008, 16:00:11 pm »
За да бъда малко по-конкретна на мен ми харесва това


размерите са 34+14/43 см. Незнам дали може да ви свърши работа, има и други с коледни мотиви но са найлонови. Ако не ви върши работа мога да предложа и нещо друго.
Ако удобрите предложението ми, ми се иска тези торбички да бъдат моя принос към инициативата.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Коледа в Роман
« Отговор #48 -: Ноември 14, 2008, 16:00:49 pm »
Не ми се показа картинката :oops:
http://printed-bags.net/crm/do.php?act=BigPicture&prodId=444&ctr=Catalog
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #49 -: Ноември 14, 2008, 17:16:15 pm »
торбичките са чудесни :)
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Коледа в Роман
« Отговор #50 -: Ноември 14, 2008, 17:17:10 pm »
Момичета, извинете ме, че толкова късно се включвам  :oops:, но имах милион неща на главата си тези дни  :(
Следващата седмица съм в отпуск и ще помагам както мога  :D

Сега за торбичките:
Вкъщи са останали известно количество от миналогодишните торбета с дядомразовци. Не зная точно колко са (20-30 :?), но веднага щом се прибера ще ги преброя и ще пиша.
Има и панделки, които Стефи донесе при миналогодишната инициатива.

Парички ще преведа другата седмица, като взема аванс.

Искам да попитам къде ще събираме даренията тази година? Колежката ми каза, че ще донесе доста нейни дрехи, много запазени.
Отделно в мазето на баба ми наскоро открих детски книжки с приказки, "Робинзон Крузо", "Тримата мускетари" и т.н. Проблема е, че мазето се беше наводнило преди време и книжките ве изглеждат вече като нови  :oops: Не са намокряни, но си личи, че са стояли на неподходящо място  :oops:
Дали да ги опаковам за дома се чудя....
         Equally Destructive
Re: Коледа в Роман
« Отговор #51 -: Ноември 14, 2008, 17:42:02 pm »
Радвам се че ви харесват :)
Ако решите че имате нужда и колко трябват аз съм на линия.
А ако има и дарения, аз също имам доста детски книжки в къщи, от които с удоволствие бих дарила няколко за децата.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Коледа в Роман
« Отговор #52 -: Ноември 14, 2008, 17:44:33 pm »
Сега се сетих, че има и с детско мотивче!
Но трябва да проверя дали ги има произведени тази година.
http://printed-bags.net/crm/do.php?act=BigPicture&prodId=214&ctr=Catalog
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Коледа в Роман
« Отговор #53 -: Ноември 14, 2008, 19:08:32 pm »
Торбичките са нистина много красиви  :D

От миналогодишните имам 24 бр. Все за нещо ще ги оползотворим мисля
« Последна редакция: Ноември 14, 2008, 19:50:00 pm от Tarja »
         Equally Destructive
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #54 -: Ноември 14, 2008, 20:58:44 pm »
радост, торбичката са супер, трябват 127 бр., толкова са децата. ако искаш да ги осигуриш ти, за да приключим и този въпрос?
а за книжките дори и да не са нови мисля, че пак ще са им от полза :D

а това със събирането на предметните дарения, незнам, миналата година видяхме какво е, просто не е възможно да се събират в нечий апартамент :( някой ако има мазе или друго подходящо помещение, идея си нямам...
Re: Коледа в Роман
« Отговор #55 -: Ноември 14, 2008, 22:18:17 pm »
Ок, ще проверя дали има произведени от тези с детската картинка, и кога ще имаме доставка на тях, и ще пиша пак. Най-вероятно другата седмица ще ги доставят ако ги имат в завода, ако не ще взема от първите които показах. Тогава ще потвърдя и ще се уточним за подробностите по придвижването им към вас \ аз съм от Варна \.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #56 -: Ноември 14, 2008, 22:29:53 pm »
Момичета, страхотни сте!  :youwoman:
Толкова съжалявам, че живея доста далеч от вас и не мога да се включа в организацията и провеждането на инициативите ви! За това ще участвам само финансово, но за жалост  тази година доста по-скромно.  :( Чакам с нетърпение датата на аванса, за да пратя скромната си лепта!

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #57 -: Ноември 15, 2008, 00:52:36 am »
здравейте, момичета! имам мейл от директорката, с който ни уведомява следното:
- приветства идеята за книжка + лакомство за всяко детенце и ако ни останат пари, ако ще купуваме още нещо като най-подходящо посочва чорапи, дезодорант за по-големите и малка играчка за по-мъничките
- с радост ще приемат всякакви предметни дарения, така че хубаво ще е да им посъберем малко дрешки, трябва наистина да измислим къде да ги складираме. Тук отварям една скоба да припомня - ако някой има служебни контакти с хотели, може да попита за стари чаршафи и хавлии - доколкото знам ги подменят редовно през определен период. Миналата година някой се беше ангажирал, не помня кой, но не се реализира
- като дати ни предлагат 20 и 21.12., но 20ти май ще е работен ден, така че остава неделята. Като час - от 10:30 до времето им за обяд
- приветстват идеята за Дядо Коледа - Цвети, по - горе съм написала вероятната дата и час, остава само да ги коментираме
- относно лекарствата - такива за болка/глава, стомах, зъби/, температура, сироп за кашлица, лекарство за паразити, витамини. Списъкът евентуално може да бъде допълнен след консултация с медицинско лице

Относно материалите за картичките - директорката ще бъде в Сф пон или вторник - ако някой вече се е свързал с нея, може би е казала. Нямам й номера в себе си, но мисля навремето Ани  ми го даде. Предполагам, че ще бъде с кола и би могла да мине, откъдето й кажем и да не се налага да си ги предавате.

Ами това е засега от мен.
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #58 -: Ноември 15, 2008, 09:35:37 am »
чудесно, училищните пособия без друго шефа на Миси иска да ги дари, така че не пречи да им купим по едни чорапки и дезодорантче на децата, ще има парички, надявам се :D

само обобщавам:
Посещение в дома в Роман на 21.12.2008г. с дядо Коледа;
ще се купят:
- лакомства - 4 лв. на дете
- училищни пособия - дарение от Миси;
- книги - оферта Лиско
- чорапки, мисля за 1-1.50 лв. ще успеем да намерим
- дезодоранти, там е малко по-сложно, защото са скъпички :?
- паста и четка за зъбки
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #59 -: Ноември 15, 2008, 10:01:33 am »
Материалите за картички са у мен, но аз в понеделник и вторник съм на работа. Нека някой да говори с директорката да видиме от къде ще й бъде удобно да вземе нещата. Офиса ни е в Младост 4 - Бизнес Парка - малко е отдалечено. А за мен няма проблем да ги занесеме утре на Ани, ако тя се среща с директорката.
Материалите не са много обемни - една торбичка, тежат 6 кг.  :D