0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #180 -: Декември 02, 2008, 21:57:47 pm »
Миси, браво на теб и твоя шеф :D
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #181 -: Декември 02, 2008, 22:19:14 pm »
супер сте :D
имам и още една хубава новина, ще получим дарение от д-р Владимиров за дечицата в размер на 1000 лв. :D
така че мислете какво още може да им се купи :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледа в Роман
« Отговор #182 -: Декември 02, 2008, 22:24:29 pm »
Браво, на всички за добрата работа.
Стеф, най-добре да се пита директорката от какво имат належаща нужда според мен за тези цифри.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #183 -: Декември 02, 2008, 22:41:43 pm »
Дарението от шефа ми е на стойност около 1400лв. без ДДС.

Чудех се... понеже артикулите са много, а аз няма да мога да се включа в опаковането и за да ви улесня, дали да не ги разделя в пликчета. Обаче тогава има опасност при транспортирането по-тежките предмети да смачкат или да счупят дребните. А и обема ще нарастне – те сега са към 10-тина кашона.
Другия вариант е като занесеме нещата в апартамента, там на място да ги разделя.
Мога да снимам артикулите и да ви ги пусна нагледно или пък да взема по една бройка и да донеса на срещата в неделя.

Чувствам се душевно удовлетворена, че успях да допринеса да зарадваме тези деца!


*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледа в Роман
« Отговор #184 -: Декември 02, 2008, 22:48:51 pm »
misi, страхотно, поздравления за теб и шефа ти. Писала съм ти на ЛС моя тел. Получи ли го?

МиленаБ, супер ще е ако можете да дойдете.

« Последна редакция: Декември 02, 2008, 22:52:06 pm от Nina »
Re: Коледа в Роман
« Отговор #185 -: Декември 03, 2008, 09:42:24 am »
 :balk_47: Браво на шефа на Меркуриус! :balk_47:
 :youwoman:  Жалко, че няма иконка You are the man! :wink:

Браво и на д-р Владимиров! :balk_47: :balk_47: :balk_47:

По-вероятно е да не дойдем до София, така че ще пратя чорапите по БДЖ. Към пратката ще има панталони - чисто нови, производство на нашата фирма, както и евентуалните чаршафи и хавлии.
Мисля си, че с БДЖ ще ми излезе по-евтино, отколкото с куриер, например.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #186 -: Декември 03, 2008, 09:46:44 am »
Миленче, само кажи как трябва да се вземе пратка от БДЖ? :)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #187 -: Декември 03, 2008, 10:04:17 am »
Ами Стеф,
ще ми кажете коя от вас живее най-близо до Централна гара. Съответно, тя ми праща на лични трите си имена, адрес и тел. за връзка. Аз адресирам пратката до нея, а тя отива на Централна гара, там трябва да има някъде колетно гише и от там получава кашоните.

Има време, спокойно, ще се разберем. Мисля към 15-ти да ги пратя, а до тогава ще гледам да посъбера още нещо от тук, от там. :wink:

Миналата година ги закарахме у Таря нещата, но тогава съчетахме с мои прегледи. А сега мъжът ми не е много склонен да тръгнем. Но пък до две седмици може да го навия, знайш ли пък. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледа в Роман
« Отговор #188 -: Декември 03, 2008, 15:20:42 pm »
Навивай, навивай :D

По пощата също не излиза скъпо. Като пращах за децата материалите за картичките колета беше обемен, тежеше над 6 кила, а ми излезе 4 лв. Ако мислиш, че става така, може да ги пратиш и на адреса на някого. Моят не става за съжаление, защото събирателния пункт ми е далече, а шофьорът заминава командировка в чужбина :(


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #189 -: Декември 03, 2008, 20:40:50 pm »
Аз имам идея, само да не се окаже от "девет кладенеца вода":)

Милена, може ако иска6 да ми пуснеш пратката до Варна и аз да я закарам в София на 19-ти.Може и на адрес, може и по БДЖ (живея на 5 мин. от ЖП гарата) и ще ми е удобно да я получа.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледа в Роман
« Отговор #190 -: Декември 03, 2008, 22:00:28 pm »
Стефи, питаш за идея какво може да се купи. А пресни сезонни плодове можем ли да си позволим да вземем на децата, по разнообразни - банани, киви, портокали, мандарини, а и ябълки. Или с храните имаше проблем?
Сетих се, че лакомства ще има, но и малко плодове не е лошо.

Лиско, идеята ти е много добра, може да докараш всичко като доставиш и книгите, но да не са много обемн нещата на Миленчето?

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #191 -: Декември 03, 2008, 22:09:45 pm »
Лиско, идеята ти е много добра, може да докараш всичко като доставиш и книгите, но да не са много обемн нещата на Миленчето?

Ами аз ще пътувам сама с колата, затова мисля ще събера всичко в багажника и на седалките:)
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #192 -: Декември 03, 2008, 22:47:59 pm »
Нина, миналата година им бяхме купили, не е проблем да се занесе храна, но те храна имат, както няколко пъти директорката е подчертавала, щеше ми се да е нещо пак лично в подаръчето, знам ли и аз :?
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледа в Роман
« Отговор #193 -: Декември 03, 2008, 23:47:02 pm »
Пфу, и аз не се сещам чак за лично за всяко.
Други идеи - фотоапарати, един или два, да правят снимки;
-спортни пособия /федербали, обръчи, въженца, топки/;
-пъзели, конструктори;
-чашка за мляко за всяко детенце, от тези с разни картинки, релефните. С герои от книги или филми;
-дискове или касетки с детски филмчета.
 :?
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #194 -: Декември 04, 2008, 08:57:52 am »
Оле, сега виждам за новите парички. Браво на д-р Владимиров :D
По една хубава картичка от детските трябва да им азаделим - и на шефа на Миси, и на доктора.
Още днес ще се свържа с директорката да даде предложения за оплзотворяването на парите. И аз държа да е всичко лично за децата! Все пак ще попитам, може да са много закъсали откъм някои неща - прахове за пране, например и подобни.

Лиско, Милена Б - ако успеете да си предадете нещата, ще е супер! В Сф е малък ад да идеш до ЖП гара,а щом на Лиско и е близо и удобно, този вариант е най-добрият.

Може би съм пропуснала - Ния с кого се разбра да му изпрати лекарствата?
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #195 -: Декември 04, 2008, 09:03:53 am »
с мен, с мен, чакам ги, надявам се в пощата да дойдат :lol:
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #196 -: Декември 04, 2008, 09:04:57 am »
Да помолим наистина децата да направят по една поименна коледна картичка за д-р Владимиров и шефа на Миси, както и на майката на Нина? какво  мислите?

така, нека обобщим, защото искам днес да говоря с директорката за най-доброто разпределяне на новите средства. Досега сме осигурили на всяко дете:
- книжка - дарение
- материали учебни дарение
- чорапи - закупени от събраните пари
- ще закупим дезодоранти, паста и четка за зъби
- торбичка с лакомства- закупени от нашите пари

- лекарствата от Ния

Пропускам ли  нещо?
« Последна редакция: Декември 04, 2008, 09:09:03 am от tzvetenze »
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #197 -: Декември 04, 2008, 09:15:35 am »
може сапун и шампанче за всяко
и ще осигурим и играчки за малките, нали?
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #198 -: Декември 04, 2008, 09:27:13 am »
и ще осигурим и играчки за малките, нали?

да, аз много държа на тези играчки, нека да има по една в торбичките на малките! Нали говорим за такива от нас, които не влизат в употреба. Аз имам 4ри на брой хубави плюшени, меки играчки.
Re: Коледа в Роман
« Отговор #199 -: Декември 04, 2008, 09:51:27 am »
Лиско,
знам аз къде живееш. :wink: Аз съм малко варненка. :) Пък как ми липсва Варнааа... :( Няма да спамя повече.
Давай на лични, пък ще се разберем някак. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)