0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gostenka

за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2006, 12:33:39 pm »
Препарата се казва имуновенин. Струва 12.10 лв. за 1 ампула. На мене ми вляха 30 ампули. Повреме на вливането ми падна кръвното и ми стана лошо :( , но всичко приключи нормално. :D
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #21 -: Февруари 18, 2006, 16:00:08 pm »
Гостенка, какъв е проблемът при теб? Кой ти прави вливанията? И колко такива ще ти бъдат направени? Моля, напиши по-подробно... Какви шансове дават???
*

    Anonymous

за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #22 -: Февруари 18, 2006, 18:18:09 pm »
Вливането става в клиниката по имунология във втора клинична база в Плевен. Обясниха ми, че понякога се случват такива реакции при вливане на имуновенин, но това е индивидуално. Екипа, който беше се справи и навреме овладя нещата. Но въпреки това страхът в мен като, че ли надделява и за сега ще отложа следващото вливане. Освен това и финансовата страна не е маловажна. Но всеки решава за себе си. За сега ще си пия аспирина.
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2006, 12:12:23 pm »
Гостенка, какъв е проблемът при теб? Защо бяха препоръчани вливания? В момента бременна ли си? Кой гинеколог посещаваш? Казва ли ли са ти каква гаранция дават, че при направени вливания всичко с бременността ще  е ОК?
*

    Anonymous

за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2006, 13:13:52 pm »
Никой не дава 100% гаранция. :(  Откриха ми фосфолипидни антитела и казаха, че трябва да си правя вливанията за да мога да забременея и да протече нормално бремеността. Преди не съм забременявала. Ходих в София и Плевен. И на двете места ме посъветваха да вземам Дуфастон, Фолиева киселина и Аспирин. В момента съм бременна. В Плевен ходих при доктор Славов в частната клиника Авис Медика. Много съм доволна от отношението му към мен. Давам ти адресите на страниците в интернет където можеш да прочетеш повече и да зададеш своите въпроси.

http://www.biberonbg.com/spec.htm
http://www.d-rslavov.com/
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #25 -: Февруари 23, 2006, 22:02:44 pm »
HI!Завърнах се и вече съм на линия :) .Чакам още да станат генетичните.PGzegna,в Търново няма толкова добри лаборатории,затова отидох в Плевен.А тези изследвания,които станаха готови,не мога много да ги разбера и затова ще изчакам като станат и другите да отидем до Плевен за да ни обясят всичко и да назначат лечение на хламидиите.Ако имаш въпроси пиши. :balk_602:
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #26 -: Февруари 27, 2006, 16:16:21 pm »
Ясно, ще продължавам да правя изследванията си в Плевен... Пиши какви изследвания са ти правили и как ги тълкуват. Аз също лекувах хламидии. Надява се всичко да е ОК...  :bighug:  
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #27 -: Февруари 27, 2006, 16:26:05 pm »
Пиера, като си взе резултатите, никой ли не ти ги разтълкува?!? Повечето лаборатории дават референтни ст-сти, така че можеш да се ориентираш и сама... Предполагам, че си взела хормоналните, имунологичните... Генетичните винаги излизат последни, даже понякога се налага вземане на повторни проби /както беше и в моя случай/ :goodluck: Дано всичко при теб да е ОК!
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #28 -: Февруари 28, 2006, 08:47:57 am »
Пратиха ми резултатите по и-мейл и се разбрахме с доц. като станат генетичните тогава да отидем до Плевен и да ми ги разчете.Иначе има реф.ст-ти и имам завишен анти-кардиолипин.като излязат генетичните ще пиша   :balk_159:
*

    Anonymous

за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #29 -: Февруари 28, 2006, 15:15:22 pm »
при хормоналните всичко ли е в реф. стойности?
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #30 -: Февруари 28, 2006, 21:09:03 pm »
не сме изследвали хормоните.предполагам че като излязат и генетичните и се видят резултатите,тогава ще ми назначат хормонални.
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #31 -: Март 01, 2006, 10:08:17 am »
Sorry, no ne moga da pi6a v momenta na kirilica. Ne sym si vky6ti...

Pitam te, za6toto pri men osven antifosfolipidni antitela, bqha otkriti i zavi6eni stojnosti na TAT i MAT /antitela spre6tu 6titovidnata jleza/ i leko zavi6en Prolactin... Interesno mi e dali ima nqkakva vryzka mejdu razli4nite pokazateli...
за клиниката на д-р Щерев
« Отговор #32 -: Март 01, 2006, 10:09:59 am »
4ESTITA BABA MARTA NA VSI4KI! Bydete jivi i zdravi!