0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Прекалено мъжки черти при момиче
« -: Октомври 27, 2008, 23:38:56 pm »
Аз съм едно съвсем младо момиче и имам прекалено мъжки черти. Ето какво ме притеснява малък бюст, огромно окосмяване и въобще прекалено мъжки черти. Гласът ми е мъжки и не клони към женски, а е нещо средно. Краката ми са доста окосмени, но се търпи. Имам си епилатор, но понякога ми писва.Като се погледна в огледалото гола приличам на мъжкарана. Много се притеснявам от гласа си. Ходила съм на психолог и ми казаха че съм добре психически, а здравето ми е перфектно. След това отидох на ендокринолог и там ми препоръчаха да се явя на лека хормонална терапия - тип естрогени, защото нивото ми на тестостерон било високо и нищо чудно като стана на 40 години да ми поникне брада. Помогнете ми. Кажете ми какви медикаменти ще ми бъдат нужни за да се почувствам една добра жена и да привличам мъжете.На 24 г. съм. Живея сама. Ако сте виждали мъж със срамни устни, нещо подобно съм аз. Една мъжкарана!
*
Re: Прекалено мъжки черти при момиче
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2008, 11:41:04 am »
Мило момиче, не бъди толкова скептично настроена.ходила си при един лекар и той е дал мнение.Отиди и при друг за твое успокоение.Сигурна съм, че ще справиш.Медикаменти не се взимат просто така. При всеки е строго индивидуално. Желая ти успех.